Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

El_Rabbit

Po tom, jakého utrpení jsem se dočkal jako divák od 5.dílu, jsem si šestku pouštěl s nemalým strachem. Nakonec jsem byl ale velmi mile překvapen alespoň drobným návratem ke kvalitě prvních dílů. Nicméně je pořád smutné, že Saw někdo nechal doběhnout až k 6. dílu a neuřezali mu nohu už po dvojce. ()

Klay

Chtělo by to trochu víc odvahy ze strany scénáristů, přetnout už ty spousty zbytečných pojidel s předchozími díly (??je vůbec možné, aby tohle dávalo smysl u pátého sequelu??), a byl bych výrazně spokojenější. Dokud se bude v Saw sérii zarytě flashbackařit, nemůže z toho vzejít nic dobrého. Kevin Greutert je oproti Davidu Hacklovi skutečný Fellini, který by bez přísného producentského dozoru mohl nasměrovat sérii na novou, lehce černohumornou kolej (jak ukazuje v povedené úvodní scéně). A lehký nadhled je imho to jediné, co dokáže Saw spasit. 50% ()

Mikeel

Ach jo. Nechutné je to pořád, ale bohužel už asi jenom nechutné. Ten příběh se motá pořád víc a víc. Už jen čekám, kdy se dozvím, že Skládačka ve skutečnosti neumřel, že to byl jeho dvojník. Stejně jako jsem psal u prvního dílu, už jen čekám, kdy uvidím plakát na SAW 20! ()

lili6

Na to že je to 6.díl, tak jsem čekala, že to bude větší "kravina". A kupodivu, stále je to promyšlené a má to nějakou ideu. takže za tři hvězdy. Jen mě vyděsil ten konec, který ekovoval 7. díl. ()

wampire23

Konečne sa nám séria aspoň trošku pozviechala a ukázala nám, že ešte nie je odpísaná. Neutopila sa v bahne klišoidnosti a samovykrádania. Zatiaľ. ()

Sundance23

Zajímalo by mě kdy tahle krvavá magořina skončí,tímhle dílem určitě ne jak jsme viděli na konci filmu.Zdá se že lidi se rádi dívají na cákající krev a lítající končetiny tak doufejme že se stoho nestane delší řada pokračování než má třeba Bond. ()

xavierr13

Musím povedat že pred začiatkom 6tky som mal rozporuplné pocity. Na jednej strane som sa ako fanúšik série tešil že uvidím dalšie diela skládački ale na druhú stranu som vedel že kvalita Saw sa potápa. Saw VI je ale opravdu dobrý film, po prvej časti jednoznačne nejlepší Saw. Omnoho viacej priestoru tu je venované hre napravovaného do toho sú nápadité umiestnené flashbacky vysvetlujúce nevysvetlitelné. Pastičky a zpôsob nápravy rozhodne majú originalitu a z niektorých až doslova mrazí. Finále tiež velice solídne gráduje a rozhodne prekvapí. Jednoznačne je 6tka prekvapenie a to je dobre... ()

agassi68

Nuž, čo už čakať od šiestej časti akéhokoľvek filmu? Aspoň, že to nedomrvili a dalo sa to pozerať. Ale nič nové tam nehľadajte. ()

foundation

komentar bezprostredne po zhliadnuti filmu. Saw VI sa na jednej strane vytiahla velmi originalnymi a komplexnymi pascami a na druhej strane je to prave ta ista vec ktora trochu podraza logiku filmu. Tie pasce resp priprava na ne musela byt naozaj zlozita a neviem si predstavit ako by Hoffman zvladol nieco take sam. V kazdom z najsledujucich dielov sa pasce snazia byt coraz zlozitejsie. Nie je to na skodu ale niekde by mali byt hranice aby to davalo zmysel Spomente na prvy diel kde na spickovy zazitok stacila jedna miestnost. :D ale odhliadnuc od toho boli naozaj originalne myslim ze asi najlepsie zo vsetkych dielov. V tomto sestka prevalcovala predchodcov. Ale dalsia vec z ktorej som bol trochu sklamany je pribeh resp ukoncenie. Flashbacky nas stale oboznamuju s udalostami ktore sa stali v minulych castiach a vysvetluju celu zalezitost trochu inak. Opat mi to pripadalo ze miesto toho aby do nej priniesli trochu viac logiky podkopali aj tu ktora tam bola. nechcem zbytocne spoilerovat ale velmi nelogicke sa mi napr zdalo to co bolo napisane v obalke ktoru nasla Amanda v tretej casti. Pretoze to vlastne velmi kazi zaver tretieho dielu. No a od zaveru v tomto dieli som ocakaval takisto viacej..odhliadnuc od jednotky ktora bola urcite najlepsia sa mi trojka a hlavne jej koniec pacil uplne najviac teda az doteraz kym som sa nedozvedel ako to v skutocnosti resp podla scenaristov najnovsie malo byt. Myslim ze v tomto ich posluchat nebudem a necham si pre seba ten povodny zaver. Saw 6 teda celkem vzato malinko sklamal ale cely dej bol plynuly stale bolo na co pozerat a ako tvrdy fanusik celej tej serie musim byt neobjektivny a dat 4 UPDATE UPDATE UPDATE : S prichodom Saw 7 som pozrel vsetky casti takmer bezprostredne po sebe. Beriem hviezdu a znizujem hodnotenie pretoze cely pribeh cim sa snazi byt zlozitejsi a prepracovanejsi, velky zmysel vo vo vysledky nedava. Smola. Siedmy diel by musel byt naozaj nieco extra aby som koli nemu povysil celu seriu ktora sa mala skoncit tretim dielom. ()

Étienne

A ďalší diel do skladačky, ničím výnimočnejší, ani o nič horší.............. Premýšľam však o kampani k chystanému SAW 73: "Kto ešte nebol Jigsawovým pomocníkom, nech sa urýchlene hlási v Hollywoode, berieme vás." ()

guri

Po originalnej (a vynikajucej) jednotke prislo uz piate pokracovanie tejto vyvrazdovacej serie. A piatykrat to je to iste, len pribeh sa akosi coraz viac zamotava a flashbacky do minulych dielov mozu byt pre niekoho mozno trochu matuce. Na druhej strane vsetka cest scenaristom, ze dokazu jednotlive pokracovania na seba nadviazat a po (zrejme poslednom) filme s nazvom Saw by sa cely pribeh mohol uzavriet. ()

n3uro

První a druhej díl byli celkem fajn, mělo to i nějakej smysl... Ale šestej díl kterej neustále překrucuje onu kapku pravdy co na tom je, to si myslim že je dost přehnaný. Pro lidi co jsou vysazený na gore scény je tohle nejspíš mňamka, pro mě je to příběhově průměrnej film. Gore mi nevadí, ale drama mi lezou krkem... ()

emdvojka

Podľa mňa celkom vydarené a koniec bol taký aký od série SAW treba očakávať. Priemerný horror pod záštitou slávnych bratríkov. ()

Ondr@932

Po třech předchozích hnusných, trapných dílech konečně zase nějaký slušný díl z této série! Který by se skoro vyrovnal s jedničkou. Prostě film byl lépe zpracován a perfektně zakončen a je škoda, že je ještě sedmička. Dávám 65% ()

FeriusParfax

Spoilery. Už se to trošku žene ad absurdum. Policie se nechá dobrovolně povraždit, i když vědí, kdo za vším stojí. Je do toho zataženo spoustu dalších zbytečných lidí a vůbec... Celé to bylo už takové moc. Sice je stále všechno hezky vidět a tvůrci ve vás dokáží vyvolat napětí, ale jde z toho už strašně cítit, jak dochází nápady a zbytečně se to natahuje. Co se bude dít v dalších 4 dílech je mi záhadou. Tuto záhadu budu ale objevovat až zítra. Scénka s rozhodnutím, kdo umře, jestli stará nemocná ženská s rodinou nebo mladý zdravý, ale samotářský kluk mi zrovna potvrdila myšlenku, že svět není absolutně na introverty a samotáře nastavený. Takže zabil mladého kluka, co měl život před sebou jen proto, že byl sám. Osobně bych udělala opačné rozhodnutí. ()