Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Bow

Příběh sám o sobě není špatný ale to zpracování :( nerozumím tomu proč to někdo natočil tady takhle.. koktání, pohledy, ticho..a ty dialogy panebože ty mě děsí ve snech.. kdyby si to vzal na starost někdo jiný než tenhle rejža možná by to filmu prospělo.. prostě se mi jen nelibí jak spolu mluví! Atmosféra a herci jsou dobří ale musí to hrát jak se jim řekne! ()

bocy

Musím povedať, že tento diel je lepší oproti prvému iba kvôli vlkolakom, ktorých keď som po prvýkrát uvidel, mal som tiež zmiešané pocity z toho, čo z toho filmu vzíde...Aj tak je to slabota...:( ()

YNWA

Jeden z mála filmů, kdy dvojka lehce předčí jedničku. Nicméně je to šílená kravina. Hrůza a děs, jak někdo dokáže takto zprznit velmi kvalitní knihu. nestačím se divit. Podobně jako v jedničce první hodina filmu naprostý blábol, slaboduchý scénář, neschopní herci v čele s Kristen Stewart. Jediné co tento film zachraňuje je smečka kluků - vlků :-) Například zde vůbec nechápu roli Victorie, pro mne zcela zbytečná postava. No nemá cenu o tom mluvit, předem se bojím, jak dopadne 3. část, avšak nenechám si ji ujít :-D PS: Některé drasticky romantické scénáře mi připomínají světoznámý Battle Royal, co myslíte? :-D ()

SmoKe911 odpad!

Jedinnej kdo na to mohl jít do kina jsou holčičky co chtěj vidět Roberta Pattinsona. JInak si to neumím vysvětlit ... herecky je to šílené,hudba hnus,o ději nemluvě ! ODPAD ! ()

avg

O poznaní lepší než jednička(souboje, pár vlků), ale pořád je to pro mě jenom jakási svlíkaná pro holky, které se přišli podívat na pár steroidmi nacpaných polonahých hošíku, děj roztahaný, třičtvrtě filmu jsem se nevýslovně nudil, nelogicky chovající se postavy tomu taky moc na „kráse“ nepřidali.S bídou 30% ()

maart

Neviem či všetci tí kritici, čítali aj knižku, ale podľa mňa to sfilmovali vcelku verne a keby šli ešte viac do hĺbky tak pol filmu by bola v obraze len Belina zničená tvar a deprimujuce myšlienky by šli namiesto tituliek. 70% si to určite zaslúži. ()

dINsA

Dobrá tedy.Asi bych měl začít klady... Nedozvěděl jsem se žádnou novou věc o upírech, která by mi ještě více zkazila jejich do-doby-před-Stmívaním cool pověst. Druhá věc je ta, že zde Pattinson (ne)hraje opravdu málo, ovšem když hraje, tak je to na pěst. To už mi i mám-rád-proteiny-Lautner příjde lepší herec než on a to taky hraje opravdu špatně! A tím bych tak asi skončil... Nechápejte mne zle, nejsem z jedinců, kteří hodnotí film ještě před shlédnutím a přetrpěl jsem ho poctivě opravdu celý. Problém je v tom, že tehle film je ukázkový přípklad scénáře typu: Točíme to pro adolescentní dívky, chceme tam Pattinsona co nejvíc v kvádru, Lautnera bez trika a Stewartku zmítající se v pochybnostech, zda radši bledého upíra či opáleného vlkodlaka. Prostě problém, co řeší každá normální puberťačka... A takhle to fakt nejde. SPOILER!!!: Jednu hvězdičku za to, že někdo chtěl toho homo-upíra konečně roztrhat. ()

Marčus

Film je pro mě zklamáním ve všech bodech. Ochablá dějová osa, žádná nová myšlenka, neustále škleby hlavní hrdinky s tělem desetileté holčičky. Co mě ovšem úplně dostává je příprava dalších dvou dílů s podobně ochablou náplní. 35 % ()

GizmoD

Pre fanusikov, dievcatka a romantikov to musi byt ako sladke opojenie, v ktorom sa mozu kochat dve hodiny. Inak je to otrasna nuda plna kecov - Jake/Jakob je pekna nahrada tiez so specialnymi vlastnostami, akurat len co zbacim bieleho Eddieho s cervenymi ocami som hotova. To co mohlo zaujat aj nefanusikov mohli byt prave akcne sceny medzi lykanmi (vlkmi/vklodlakmi) a upirmi (tu vsak len na 5 sekund ukazu ako si podali Laurenta). Mnozstvo nejasnosti - o co ide Victorii, ked nevyuzije moznost ? preco xce kazdy upir zmenit Bellu okrem toho, ktory by mal z toho najviac ? Druha hviezda za akcnu ale uboho kratku scenu v Taliansku a sikovne babenky vo vedlajsich ulohach. ()

Fujin

Fantasy 5 min. Horor kde ? Drama 5 min. Romantika by tu byla, ale nudnejsi a trapnejsi nez by si i moje mama dokazala predstavit. Celkove se z filmu da divat tak na 10-15 min, zbytek je jen uzvanena a ubulena limonada, ktera nestoji za zadnou pozornost. ()

Isfio odpad!

Patetická kvazi romanca s otravnými dialógmi, smiešnymi pózami a to neustále rozoberanie vzťahov ľúbi ma neľúbi po celý film, raz o upírovi raz o vlkolakovi. V podstate po celý film hlavná hrdinka rieši, že ju opustil, rozmýšľa čo bude ďalej. Potom podobné drísty začnú s vlkolakom. ()

Elles odpad!

Jestli jednička byla skoro o ničem,tak o čem je teda todle.Soundy ušly,animace úplně hrozná ty vlkodlaci vypadali tak nepřirozeně počítačově až mi to málem připomínalo neschvalně (ne)úspěšný snímek Tyranosaurus Rex. Jeden z nejhorších filmů,které sem kdy viděl. ()

lumi1

všetci tento film kritizujú ale musím priznať že mne sa náhodou páčil... Možno v skutočnosti nestojí za veľa, možno za iných okolnosti by som ho hodnotila trošku inak.... ale keď si odmyslím fantasy tak sa viem vžiť do pocitov ktoré prežívala Bella (Kristen Stewart) a naviac túto herečku mám veľmi rada, sympatická baba z ktorej neuveriteľne srší smútok. ()

mistrpropr odpad!

nechtěl jsem bejt sprostej ale tohle je fakt sračka...skoro celej film jsem váhal jestli odejít z kina, smát se nebo to kvůli přítelkyni vydržet do konce a tvářit se aspoň trochu zaujatě. C (i B) je správně ale už nikdy víc nic z týhle fakt zvláštní série či co to je.věrným čtenářům i fanouškům série se omlouvam nerad dávam špatný hodnocení ale tady (podobně jako u stmívání) nejde jinak... ()

Jaka.kachna

Fakt jsem tomu dala dvě hvězdičky? No, musím uznat, že to bylo lepší než Stmívání. Z větší části proto, že jeden nejmenovaný herec (Robert Pattinson), který podle mě vůbec neumí hrát, se tady moc neobjevuje a v částech, ve kterých se objevuje je jeho výkon mnohem lepší než v prvním dílu, což znamená, že tady hraje (i když chvílemi se o to znovu jenom pokouší). ()

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání