poster

Twilight sága: Zatmění

 • USA

  The Twilight Saga: Eclipse

 • Slovensko

  Twilight Saga: Zatmenie

 • Nový Zéland

  The Twilight Saga: Eclipse

 • Velká Británie

  The Twilight Saga: Eclipse

 • Kanada

  The Twilight Saga: Eclipse

 • Austrálie

  The Twilight Saga: Eclipse

 • Irsko

  The Twilight Saga: Eclipse

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2010, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  **

  Zatmění (konkrétně pak zatmění mysli) zřejmě postihlo člověka, který držel ptačí brk píšící třetí větu symfonie pro rozvrzaný kolovrátek s názvem Twilight. Nic nového pod Sluncem, nic nového na Měsíci; hošani dál riskují prochladnutí bradavek, Pattinson stále před každým záběrem žere kyselý citrón a jinak vcelku pohledná Kristen s ksichtem od mouky se nadále chová jako schizofrenní kravka, která neví, co chce. Romantika a dobrodružství očividně dostávají nový rozměr a já jsem zatraceně rád, že nemusím dělat jak se mi to taky jako mocinky líbí, páč je to hustý a mňamózní, abych byla mezi svejma super kámoškama in, cool a ony mě pak lajkovaly na fejsu.(19.12.2012)

 • Malarkey
  **

  Do třetice jsem umíral smíchy. Především díky bělostně vážným upírům a polonahým vlkodlakům, kteří se nesnáší tak moc, že ve filmu mají dlouhou scénu, kde řeší svoje pachy. Pořád se mi ale líbilo, že si kolikrát ze sebe dokázali udělat legraci a že samotný film je daleko akčnější než mega trapná dvojka. Pořád se v ní ale neřeší nic jinýho než to, že Bella miluje Edwarda, kterej už není tak hezkej, jak v předchozích dílech. Ten pro změnu miluje jí. Jenže....taky Jacob miluje Bellu a tak se o ní perou, chovaj se jak dvě pometla, pořád se sebou zametávaj a řešej osobní pachy, do toho Jacob ukazuje svaly a vysvětluje Edwardovi jak je vlastně v mrazu uplně v pohodě, když chodít polonahej. No jo, byla to prdel. Já se zase nasmál, jak dlouho ne. Nechápu, jak je možný, že mě ten první díl tenkrát mohl bavit.(28.11.2010)

 • Mi Nü-Chai
  *

  O fous lepší než druhý díl - ono se tu kromě tlachání na téma kdo koho miluje víc (ugh) občas i něco stalo! Takřka neuvěřitelné. Mimochodem, celkem mě fascinuje, jak za cca 150 let totálně a brutálně zdegeneroval obraz upíra v literatuře a filmu. Je možné spadnout ještě níž, nebo je světélkující kašpar s komedií na hlavě vrchol? Otázky, samé otázky.(15.11.2010)

 • 666teen
  odpad!

  Nechal jsem se z důvodů, které tu nebudu publikovat ukecat a přes sliby jsem zhlédl. A zjistil jsem, kde je zakopaná ta smradlavá fena. Ono totiž není fér vyčítat všem zúčastněným, že hrajou úplný hovno a nedá se na to koukat. Ono totiž není co hrát. Každý pokus o zfilmování zákonitě musí skončit jako adaptace jisté Rosamundy. Místo půvabné sekretářky tu máme nablblou Bellu a místo švarných lékařů/továrníků, kteří o ni v kulisách bavorských Alp svedou lítý boj, je tu homoupejr a gayodlak, kterej nemá na tričko, takže i ve sněhový vánici je do půl těla nahej, tudíž děsně nenápadnej. Paní Majerová měla prostě v klidu a v pohodě odvézt Švejka na vojnu a umřít.(9.8.2010)

 • castor
  **

  Než se ve třetím díle téhle nepochopitelně populární série někdo políbí nebo zvedne třeba blbé obočí, tak to trvá setsakra dlouho. Ach ta dialogová vata a celkové pojetí, které se nikterak neliší od svých dvou předchůdců. Nudné bloumání po lesích a vysedávání na rozkvetlé louce jen nabízejí dokola omílané problémy, jestli upíra nebo vlkodlaka a tak je to prakticky pořád dokola. Boj o ní není nikterak vzrušivý, dialogy šustí a nedokáží zaujmout, atmosféru divák hledá marně, i když na druhou stranu beru vše, jen ne primitivní náplň sebedestruktivní dvojky. Přesto má řada scén nulový dopad, jen kolem projedou a je na divákovi, zda chce nastoupit. Já se bráním zuby nehty..(29.4.2012)

 • - Tento film je první z celé Twilight ságy, který se bude uvádět v IMAXu. (NGP)

 • - Spoiler: Když v závěru filmu přichází Viktoriina armáda na louku, lze si všimnout, že přichází maximálně deset lidí. Když je ale o chvíli později Cullenovi zabíjí jednoho po druhém, je jich mnohem víc. (Marsy83)

 • - Zlaté maliny 2011: Nejhorší herec ve vedlejší roli - Jackson Rathbone. (Pepinec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace