Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

Bobik9

Hvězdami nabitá gangsterka. Walker, Dillon, Christensen, Saldana, Elba, T.I. a i nečekaně dobrý Brown, ti všichni se ukázala ve svižné akční střílečce. Nepříliš známý režisér Leussenhop dokázal filmu vštípit šmrnc a napětí. Nechápu tako nízké hodnocení. Stovky filmů tady mají nad 70% z nějakého důvodu, který mi není známý, ale Gangsteři, kteří ze svého žánru mačkají totální maximum se nemůžou přehoupnout do rudé ligy. Herci 5*, akce 5*, hudba 5*, příběh 4*. Velké překvapení a velmi příjemné! ()

JohnSmith

Žádný veledílo,ale slušně natočená teamovka,zase. Nicméně scénáristi vykrádali kde mohli,což se podepsalo na výsledku filmu. Film neurazí,ale stačí vidět jednou. ()

zdenny

Díval jsem se na to před osmi dny a vlastně už druhý den jsem pořádně nevěděl, o čem to vlastně bylo. Vím jen, že partička pitomců si hraje na gangstery jak cip. No, je milion jiných filmů, kde zúčastnění vypadají opravdu jako gangsteři. Zde snad jen zajímavost z úvodu - M. Dillona a P. Walkera jsem tipoval naopak. Tedy jejich role ve filmu (policajt - zloděj). ()

Mishqo

ma svoje plusy aj minusy, zapada do niekolkokrat pouzity sablon, objavujú sa prvky nelogickosti, černoššký rapperi mi skorej vadili ako nie a neprinasa nic nove avsak ma akcny nadych a dobre herecke obsadenie ()

fefee

Gangsteři sú len ďalšou umelou bez nápadnou akčnou zlátaninou kde sa nejaký chlapci hrajú so zbraňami na veľkých gangstrov v bezduchom príbehu samoúčelnosti. Veľmi biedne akčné krimi. ()

VanTom

Partičku profesionálních lupičů dotlačí jejich nedůvěryhodný bývalý kolega k rychlé fušce, která ale možná nepůjde úplně hladce, i proto, že jim je na stopě jeden odhodlaný polda. Ze zběsile nasnímané a sestříhané akce se mi tentokrát špatně nedělalo (hlavně ten parkourový útěk stál za to), i přes určitou "béčkovou" nedotaženost mě slušivá elegance, fajnové obsazení, dějové zákruty a režijní nápady dobře zabavily. 7/10 ()

Guzo

Nic moc jsem od toho nečekal, ale už jenom ta záplava známých jmen dávala tušit, že to bude minimálně nadprůměrný film. Nebyl. Až na dvě (dobře natočené) akční scény je to dost o ničem, včetně těch dalších "akčních" scén, kdy je vše zpomalené pět minut. Hrůza.. 3/10 ()

BMAJTZ

Čistý průměr. Napětí bylo slušné, ale předvídatelný děj a kompletní neoriginálnost celý film degraduje. I jistá nelogičnost v tom, že přátelství skupiny zlodějů nestojí za víc než za jednu kulku v hlavě, mě docela zarážela. Budiž jako oddychovka na nedělní dopoledne slušné. ()

ZkuKol

Dosti nevyrovnaný snímek, jenž moc neví, čím chce být a tomu dost komplikuje cestu k divákovi. Od začátku se zjevně tvůrci nemohli rozhodnout, zda chtějí být cool a nebo drsně realističtí. Chlapci neřeší moc utajení svých příjmů, takže pěkná auta, luxusní kluby a oblečení na míru. Na druhou stranu se docela hraje na fyziku, točí se na ruční digitál a "good guys" umírají. Navíc nic z toho není dotažené do konce, takže je tu rodiné drama, zkorumpovaný policajt a skoky z baráku na barák. Navíc Barrett točil svůj první opravdu akční film, takže honičky jsou dost roztřesené a nepřehledné. Luessenhop umít točit za málo, drží svižné tempo a to inferno, co spáchá v závěru (Rusové přicházejí), dá zapomenout na nedokonalosti a "výpujčky" ve scénáři. Haslinger napsal dobré notičky, takže se nemusíte bát, že byste v závěru nedrželi palce, jen není moc jasné komu a konec to taky moc nevyřeší. Příště lepší scénář, kameramana a jasnou domluvu, o čem to bude. Bylo jich pět, pak se vrátil šestý z basy a měl plán a v tom plánu byli Rusové, to nikdy nemůže dopadnout dobře a taky že ne... 50% ()

LuciusWlk

Možná béčkoví herci, možná naleštěná heist stylovka, možná prostě akční film, který nemá přinést nové postupy, převratné myšlenky, oskarový scénář a vizuální efekty bortící olymp avatara. Nic s toho nečekejte. Je to jednoduchý, na nic si nehrající snímek, který má ale překvapivou štávu, elegantní uhlazenost a pořádnou porci akce. Jestli je to přehnané? Tak atˇ. Vždyť, každý druhý film je reálná nesmyslnost s tím rozdílem, že tady není podepsaný velký pan režiser a předražení herci. Je to dobře odvedená práce, je to film plnící svůj účel, skvělé odreagování. ()

slovan1

Klišovitý "poslední kšeft" v košér filmu. Klasika, kdy banda ze startu udělá banku aby se dále mohla soustředit na poslední prácičku. Tenhle klasický příběh je ale dobře natočen a dobře obsazen. Přestřelky jsou fakt v klidu a ta v hotelu má koule. Mrzelo mě jen příliš malé začlenění Zoe Saldany :-) ()

herr_carter

Ano, 4* jsou tomuhle filmu asi moc, ale já prostě musím - málokdy mám z filmu tak rozporuplný pocit, že na začátku držkuju, co to je za tupou idiocii, abych byl pak na konci nadmíru spokojený. Tady se mi to splnilo do puntíku. Film začíná naprosto šíleně...absolvujeme tady trapné seznamování s ústředními prohnanými lupiči, kteří na Vás ale působí jako hrstka zbohatlíků a smradů, kterým zrovna jejich rodiče zapomněli vyplatit týdenní kapesné 346409 dolarů. Jsme svědky klasickýc trapných řečí typu: " máme nějaká pravidla, mezi každou fuškou si dáváme přece rok pauzu", nebo " dlužíš mi to brácho, nezapomeň, že jsem kvůli tobě seděl v lochu a nikoho neprásk, dlužíš mi to !". Parta, která má působit dokonale v jejich počínání, aby pak ale všechno smetla ze stolu v momentě, kdy se vynoří pochybný maník, bývalý člen povedené partičky a na základě imbecilních řečí viz výše vezmou fušku, která podle popisu vypadá složitě, asi jako krádež propisek v papírnictví. Nu což, zatnul jsem zuby a držel..prostřední část filmu, kdy už se podrobněji seznamujeme s jednotlivými adepty na zisk nobelovy ceny za inteligenci už ale dějová linka začíná být napínavá a filmový divák si začíná říkat "aha, tady se něco začne za chvíli asi srát". A taky že jo! Z bývalého člena party Hic se vyklube lstivá svině (přitom to bylo jasné už od začátku, že se zbytkem einsteinů bude chtít vyjebat) a začnou se dít věci - plán se po "loupeži století" začne bortit, jak domeček z polských karet a navíc je celé tlupě Dannyho pseudoparťáků v zádech Matty Dilon, vypelichaný policista s Affleckovským syndromem obličejové obrny, který pro dedukci nejde daleko ! Mohlo by se zdát, že můj komentář přísluší filmu s maximálním ohodnocením 2 hvězdy, ale sám pořádně nevím proč, ten film se mi nakonec líbil. Má spád, má výborné vygradování a navíc zde jako jeden z mála vážně skvěle hraje Paul Walker, toho hezouna je prostě škoda...........................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

DavidS.

Přehnanou noblesou a luxusním pozlátkem se podobají Dannyho parťákům a stylem práce pomrkávají na Nelítostný souboj...Nicméně film má od samého začátku dravé tempo, adrenalin a slušnou hereckou partu...Lehce nadprůměrná akční krimi...70% ()

Seti

Parádní béčko namíchané z provařených, ale ověřených ingrediencí. Je sice pravda, že tvůrci vykrádali kde mohli, ovšem dokázat sladit dobré věci taky není samozřejmostí. Nechybělo napětí ani akce a dokonce se vešla i parkour vložka. Obšlehlý Nolanův "ties & guns" styl tady byl čistě účelový a snaha působit cool z filmu čišela na sto honů, ale co - já se bavil a to je hlavní. Navíc solidních heist movies není nikdy dost. ()

jondoe

Stylovo natocena krimi gangsterka, ktora si poziciava par scen z ovela lepsich zlodejskych alebo gangsterskych filmov. Hlavne postavy vsak maju smrnc a celkom dobre sa to pozera. Problem je pribeh. Od sameho zaciatku budete vediet kto je zly takze vas v tomto filme nic nemoze prekvapit. Zaver filmu je mierne prekombinovany, ale to vam pri konci vobec vavdit nebude. Ak vsak budete cakat dalsiu Lupez po taliansky, Mesto alebo dokonca Nelutostny Suboj budete velmi sklamany a znechuteny. Gangsteri su minimalne u dva levely nizsie. ()

korndaddy

Solidní střílečka, která i přes pro mě špatné obsazení ( Cukrouš jako Paul Walker a Matt Dillon) rozhodně neurazí, ale určitě nenadchne. Ani sem moc nepochopil, proč se to v českém překladu jmenuje Gangsteři? Ale to je jedno. Dalo se to zkouknout, a já se i celkem bavil. ()

Mistickzz

Iba luxusne vyzerajúce akčné béčko s nie príliš luxusným scenárom. Herci sa snažili, boli to najlepšie na celom filme, ale film bol neoriginálny a priemerný. 63% ()