Zombie Apokalypsa

La horde

The Horde

Akční / Horor / Thriller

Francie, 2009, 90 min

Jak čtu komentáře, tak je očividné, že někteří lidé nejsou normální. Pokud tento film má něco společného se Španělským REC, tak já jsem koukal asi na jiný film. La Horde není špatný horový snímek se zombíkama. Co se dá od takových filmů očekávat? Prostě masakr a krev, což si myslím, že bylo splněno dokonale. Drsné hlášky chvilkou lezou krkem, ale hlášky dědy byli prostě špičkové. Po akční stránce je to bída a jako horor tento snímek funguje (krev a masakr)... 6/10 =60%(14.11.2010)

Zase tak brutální ani krvavé, jak se různě před uvedením filmu psalo, La Horde není... Partička rádoby drsných policajtů si jde vyřídit účty do jednoho baráku s několika parchaty, kteří jim zabili kolegu... No a tím vlastně scénář končí... Pak už následují jen ničím nenápaditá jaktka, kde se zběsile střílí po všem co se hne a naprosto stupidní rozhovory, mezi vyloženě nesympatickými postavami... Neříkám, že je to vyložené zklamání, veterán s kulometem nebo jatka v garáži byly hodně dobré, ale mé očekávání byla o mnoho větší... Prostě průměr...(5.9.2010)

Žabožrúti to vedia aj lepšie, hlavne keď sa nenavážajú do zombíkov. V príbalovom letáku som čítal čosi o atmosfére, no v mojom sete nebola, hlavné postavy sa tvária drsne, dokonca aj policajtka je „drsný chlapík“ (v Hriňovej tomu hovoria že „tough guy”) a sympatickým je jedine veterán, čo sa s tým nesere a dokáže odrovnať schodisko aj po štvrté podlažie. Strihači sa môžu pochváliť dvoma či troma bojovými scénkami, ináč stoja za milú kedveš. Vkladal som do filmu veľké nádeje a nakoniec mi len uvoľnil zastavené vetry. (Toho génia, čo to nazval Zombie Apokalypsa, by mohol niekto prevetrať mačetou.)60%(12.11.2010)

• chaometic

Neříkám, že ten film byl kýč, ale žádná velká sláva to taky nebyla. Film budí celkovým dojmem velmi zmateně hodně blbých hlášek, zvlášt té ženské ( tu bych nechal sežrat hned na začátku). Mimo jiné dal bych plus navíc díky bitce na tom autáku. Zapoměl jsem zmínit jistou podobu s filmem Left for dead(pc game) Ptám se, kdy na točí zase nějaký pořádný Zombie horrory? La horde mezi ně určitě nepatří.(20.11.2010)

• Flaxik

Tlupa protivných kreténů plánuje, jak co nejlíp přijít o ty svoje hnusný kejháky, což se jim postupem času celkem daří. Nevím, komu jsem přál víc, aby co nejdřív chcípnul. Tenhle casting musel stát za to, nevím co bylo hlavním kritériem, ale nebyl to ani vzhled ani schopnost hrát. Jediná slušná scéna byl indočínskej dědek kostící zombíky v chodbě v arnoldově stylu. Asi zatím nejslabší zombie film, co jsem viděl.(6.6.2013)

• - Promítáno jako závěrečný film na mezinárodním filmovém festivalu s hororovou tématikou v Leedsu "Day Of The Dead" 7. 11. 2009. (facojurka)

• - Ve filmu hraje Čech v roli gangstera. V původním znění má i svoji českou hlášku "tak zavři ty dveře, dyť to teče až sem". Tu můžeme slyšet ve 14 minutě. (zdenda0)