Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Na jednej strane si to vybralo ako ciele paródie legendy ako Elm Street, Halloween, Friday 13th a iné, na strane druhej to trafilo tak každý tretí vtip. Slabota. Lepšie ako Epic Movie alebo Dissaster Movie, ale aj tak slabota. ()

Eraserhead

Znásilnit značku Leslie Nielsen, se snad ještě nikdy nepovedlo tak jako tady. Snaha o humor většinou končí trapností a závěr už si může podat ruku s Date či Epic Movie. Žánr parodie je na dně... ()

MareT. odpad!

Tady mi narozdíl od jiných trapárckých parodiích vadilo spíše to, že je to více nudné a nevtipné, než trapné. Jeden vtip za půl hodiny ( a to by se dalo ještě diskutovat, jestli vůbec povedený vtip) je na parodii málo. A Nielsen ve své nejtrapnější roli... ()

CjKukis odpad!

Pozoruju, že poslední dobou už tvůrci zrácejí absolutně jakokýkoliv zábrany, protože kdyby měli alespoň drobek soucitu, v životě by nenatočili takovouhle sračku! Nenašel sem jedinou vtipnou scénu a fakt nepochopil co tam dělal Barak Obama. Tohle sem dokoukal jen z principu že když už něcvo zapnu tak to dokoukám. Film k zblití, prosím!!!! Už netočte nic podobnýho. ()

Martin_W

Z naprostého "Parodiového" maniaka se ze mě stává "skeptický" maniak.. Vždyť tohle už je moc ne ?! Oukej Scary Movie 4 se dalo, Date Movie taky dobré, Velkej biják - výborný (Nechápu to hodnocení) , Disaster Movie - taky hloupé, ale pořád si drží podprůměr a závěrečný Song jsem měl v Playlistě dlouhou dobu (:), Tohle je Sparta- Strašné, nedalo se na to dodívat. A teď tohle.. Stan Helsing. Jedna z nejhorších viděných parodií typu Scary Movie. Začátek solidní, jenže zbytek filmu je prostě strašný. 32% ()

wampire23

Ani nechápem prečo vôbec dávam jednu hviezdu. Asi za prvých 5 minút, kedy som sa párkrát zasmial. Inak totálny brak, ktorý NAOZAJ nemá čím zaujať. A to milujem Leslieho. ()

Stocki odpad!

Tak tohle jsem ještě nezažil. Už jsem viděl mnoho špatných filmů a v tomto případě i několik špatných hororových komedií a parodií, ale tohle už je opravdické dno. Myšlenka velmi chválihodná, dát do jednoho filmu snad všechny známé hororové postavy jako Jason Voorhees, Michael Myers, Freddy Krueger, panenka Chucky či Leatherface a další. Mohlo to být velmi zajímavé, kdyby se ovšem scénáře ujal někdo, kdo má alespoň trošku inteligence. To, co jsem viděl až do konce to nemá obdoby. Nesympatičtí hlavní hrdinové, Leslie Nielsen jako servírka (měl to zapotřebí?) a z našich starých dobrých masových vrahů si dělají srandu, trapnou a ubohou. Nemá cenu to komentovat, těch 100 minut se dá využít mnohem smysluplněji. ()

Flopik

Pohodová komédia pri ktorej som sa slušne bavil.Nieje to žiaden hit ale aj tak , myslím že na 4 hviezdy je to v pohode.A na 2 polonahé dievčatá sa pozerá fakt dobre. ()

Tunri odpad!

Asi tak tři vteřiny jsem uvažovala nad jednou hvězdičkou kvůli těm jedněm kozám a Nielsenovi, ale nakonec ne no. To bylo opravdu hodně špatný, přístě si ke snídani pustím něco osvědčeného, hlavně už neexperimentovat s filmy s hodnocením 32%. Já bych svým soukromým hodnocením dala tak 15%. Pořád jsem čekala na nějakej kult, nějakou scénu, která to celé rozsekne, nějaké vyvrcholení. Ale nic nepřišlo, vtipe vylez, samozřejmě, že od parodie nečekám super pointu, ale scénář by měl být natolik humorný, aby byl vůbec důvod takový film točit. Zde to bylo slabé konstantně od začátku do konce. ()

Bozvav

V podstatě takové Scary Movie. Nic extra, ale občas se tam nějaká ta vtipná hláška našla. Vzhledem k tomu, že se jedná o parodii na pitomé filmy špetky inteligence tak to ušlo. za mne slabší tři*. ()

Olík

Asi parodie na hororové snímky, že? Dobrý no, tak jsme se zasmáli a můžeme pokračovat dáll! To snad i „umělci“ jako Jason Friedberg s Aronem Seltzerem mají více invence než ti, kteří se podepsali pod tohle. Ti alespoň střílejí jeden trapný gag za druhým, až se jim na dvacátýšestý pokus jeden zadaří…..ale tady?!?! Úplná rezignace…..jeden průjmový vtípek (ten nikdy nesmí chybět), pak vyskočí Pinhead s šipkami v hlavě, ha ha ha, hi, hi, hi, ho, ho, ho a budeme končit. Je mi líto „krále parodie“ Leslieho Nielsena, který se na sklonku života nechal ukecat k něčemu takovému. Je mi líto Steva Howeyho, které ho jsem měl celkem rád v Deníku zasloužilé matky. A je mi líto předností Diory Baird, kterým bych a rád našel jiné uplatnění. Mimochodem, výbavička Diory Baird je asi to jediné, co budu mít ještě za týden v hlavě z komedie lomeno horor Stan Helsing. ()

sadlokan

Jah Vah Ach.Závěrečný souboj v karaoke,zejména tanec mladých křesťanských monster je bombastik!Nechápu,že nezvítězili nad nezlem a návistí!!! ()

Rázlik

Čekal jsem to mnohem horší. Ze začátku to byla slušná sranda a já byl opravdu překvapen, jak jsem se bavil, ale ke konci filmu to ubíjela dlouhá délka. Vtip odpadal a únava se velmi brzy dostavila. Přesto slušná parodie na známe horory. ()