poster

Make It or Break It (TV seriál)

Drama / Sportovní

USA, 2009 - 2012, 35 h 7 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Holly Sorensen

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Ayla Kell, Josie Loren, Cassandra Scerbo, Candace Cameron Bure, Peri Gilpin, Chelsea Hobbs, Susan Ward, Neil Jackson, Anthony Starke, Rosa Blasi, Johnny Pacar, Zane Holtz, Brett Cullen, Nicole Gale Anderson, Mia Rose Frampton, Michelle Clunie, Chelsea Tavares, Nico Tortorella, Sean Maher, Amanda Leighton, Erik Palladino, Josh Bowman, Marsha Thomason, Cody Longo, Bre Blair, Kathy Najimy, Meagan Holder, Alice Greczyn, Jeanette Brox, Trent Garrett, James C. Burns, Milena Govich, Hal Ozsan, Stacy Edwards, Christine Corpuz, Marina Sirtis, Debbon Ayer, Jeff Francisco, Lauren Gottlieb, Traci Dinwiddie, Tarah Paige, Kimberly Estrada, Sandi Aries, Marco James, Brad Rowe, Finola Hughes, Katherine LaNasa, Jessica Walter, Gabrielle Carteris, Camryn Grimes, Dan Gauthier, Tiya Sircar, Nadia Comăneci, Tamlyn Tomita, Brent Alan Henry, Michelle Noh, Rebecca Spicher, Allison Caetano, William Russ, Malia Tyler, Parker Young, Julia Putnam, Nicholas Downs, Sunita Param, Matthew Troyer, Juan Gabriel Pareja, Mike Foy, Alyssa Shafer, Frank Pacheco, Shammy Dee, James Preston, Clint Jung, Kaitlyn Dever, Ashley Fink, Delpaneaux Wills, Caslin Rose, Josh Adamson, Dameon Clarke, Marinna Engwall, Alex Sgambati, Kat Rogers, Christopher L. Robinson, Josh Abraham Webber, Dahlia Salem, Julian Starks, Marcus Coloma, Michael D. Roberts, Karen James, Diva Zappa, Mandy June Turpin, Michael Traynor, Anne Marie Howard, Maria Serrao, Marsha Clark, Anzu Lawson, Carson Aune, Sandy Martin, Adam Kulbersh, Rahnuma Panthaky, Jim Jansen, Vivian Lee, Tom Choi, Jessica Jann, Paul Tigue, Amara Cash, Tisha French, Joel Rush, Joanna Johnson
(další profese)
 • Fallen_One
  *****

  Originální nápad - gymnastky snažící se dostat na olympiádu. Dobré scénářové zpracování - děj je našlapaný a z 99% se nenudíte. Skvělé charakterní postavy - kromě samotných gymnastek (Chelsea Hobbs, Josie Loren, Ayla Kell...) je třeba zmínit postavu Sashi Belova (Neil Jackson). Co se týče hudby, klasická americká záležitost á la Simple Plan ale dá se to poslouchat, navíc mluvím i o instrumentální složce v pozadí. A hlavně, hádám, že holky musely docela dřít, než se naučily všechny ty sestavy. Musím přiznat, že jsem do seriálu ybyl vtržen, i když jsem na začátku pochyboval. Paráda. Ano, sem tam nějaké klišé, ale dá se odpustit.(4.10.2009)

 • Painkaa
  *****

  No, já byla hodně spokojená. Emily mi začala lézt brzo na nervy, tak jsem byla ráda, že ve třetí řadě už se neukázala, ale bylo to zakončeno moc pěkně a budu zas chvíli hledat seriál podobný tomuto, protože je to tématika, která mne vždy osloví. Druhá řada sice chvilkama zaostávala a na jednu stranu mne mrzelo, že každá z těch dívek si musela projít nějakým zraněním nebo karambolem a zase se z toho dostala ( jako kdyby to tak normálně šlo, že jo ), ale celkový dojem ve mně zůstal pozitivní a zlo bylo potrestáno! :D(16.1.2015)

 • Bblondie
  *****

  Jak udělat, aby to vypadalo, že gymnastika je vlastně jednoduchá? Seriál, který mě hrozně zaujal. První řadu jsem jen prosvištěla. Druhá řada už na mě moc překombinovaná, postava Lauren trochu nedomyšlená, hrozně rozporuplná. A co provedli ve druhé sérii Emily? To pro mě nebylo vůbec dostačující. Třetí série jen posledních 8 dílů, nebyla špatná, ale žádná výhra to nebyla. Nejlepší 1. série a za to, že mě tak pohltila, dávám i přes další zápory 5 hvězd.(1.6.2015)

 • DarkoCohen
  ****

  Obrovská mozková ,,vyplachovačka“. Žádnou originalitu tu nehledejte. Spíš se obrňte před hrozivě amatérsky nedotaženými technickými prvky při natáčení gymnastických sestav. Nad kamerou lítající z pozice do pozice, že místy je vidět třebas jenom hlava či noha (být takovýhle blázen za kamerou ve skutečném sportovním světě, tak tutově prohodím monitorem nebližší věc, kterou mám po ruce) a střihem, kdy přechod mezi hercem a jeho dablérem je tak zřejmý, že i naprostý slepoň musí kroutit nevěřícně hlavou, jak tohle mohlo být natočeno v roce 2010, zůstává rozum stát. Naštěstí se to postupem času lepší a ty nejzřetelnější nedostatky pomalu mizí…Dějově je to předvídatelné ale nikoli nudné. Ústřední holčičí čtyřka je zajímavě poskládaná a chvíli sice trvá, než jim přijdete na chuť, ale nakonec se z toho vyklube solidní návykovka, až se v pět ráno zhrozíte, kam všechen ten čas uplynul. Mě to dostalo do nezáviděníhodně neproniknutelné zkouškové bubliny. Z velké části díky přítomnosti J. Pacara alias Damona Younga. This guy rocks ;p Proto zcela neobjektivních 75% (hodnoceno v půlce 2. série)(15.1.2011)

 • Pajky3
  *****

  Tak předně, zatim je to jedinej sportovní seriál, kterej se mi dostal do ruky. Mě to chytlo a dost se mi to líbilo, po první sérii jsem zhruba někde okolo 80% a těšim se na druhou. Sympatický postavy, jak holky tak i trenér, samozřejmě s vyjímkou blond Lauren a taky mě štve Carter, protože odehrál celou sérii s jedním výrazem v obličeji. Možná, že se někdy kouknu na opravdovou gymnastiku, abych viděl jaký je skutečný rozdíl. *** Během druhé série jsem se ujistil v tom, že je to pro mě momentálně jeden z nejzajímavějších seriálů. Protože mě baví, ty výhry, prohry, souboje, dramata. Vážně hodně. Sice jsou tu maličkosti, který mě vytáčej, ale to se dá přežít. Jediný co mi vadí je Lauren, protože ta její postava se nijak nemění, nedokáže se ponaučit. Trochu už mi vytáčela i Emily, protože pořád neví co chce. Moje favoritka je Payson a hned za ní v závěsu je Kaylie. Na Světovém klání už se holky předvedly a já jsem zvědavej co si ponechali do třetí série a na olympiádu.*** Třetí zkrácená série přinesla přípravu na OH v Londýně a dvě nové, celkem zajímavé postavy Wendy a Jordan. Škoda toho, že to na OH nedotáhla Kelly, tu jsem měl docela rád. Nakonec trochu vývoje prodělala i proklínaná Lauren. A jsem poměrně zklamanej, že jsme se na hry nakonec nepodívali. Přijde mi divný, že to skončilo tím výběrem. Holky jsem si oblíbil a mam je rád, škoda, že končí..(10.4.2011)

 • - Susan Ward je pouze o 8 let starší než Chelsea Hobbs, která ztvárnila její dceru. (Pajky3)

 • - Původně byla obsazena do role Beccy Evie Thompson, kvůli zranění ale musela odstoupit těsně před startem natáčení. (Pajky3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace