Vtipnejší vyhráva

(pořad)
Rodinný / Soutěžní
Československo, 1971, 45 min

Účinkují:

Oldo Hlaváček, Ivan Krajíček, Marián Labuda st., Leopold Haverl, Zora Kolínska, Andrej Hryc, Ida Rapaičová, Magda Paveleková, František Dibarbora, Rudolf Hrušínský, Pavol Mikulík, Josef Bek (více)

Azda najslávnejšou súťažou bola relácia Vtipnejší vyhráva, ktorá dokázala zabávať divácku verejnosť v rokoch 1971 až 1987, teda šestnásť rokov ! Princíp bol jednoduchý : známi herci a speváci tu rozprávali vtipy. A získavali body podľa toho, ako rozosmiali a roztlieskali divákov, čo "spoľahlivo a objektívne" meral takzvaný potleskomer. V každom súťažnom kole zazneli tri vtipy súťažiacich a jeden divácky vtip. Na konci relácie divácke vtipy vyhodnotila porota zostavená z rôznych podnikov. (oficiální text distributora)

Paity

Neřekl bych, že jsem bez vtipu a už vůbec ne bez smyslu pro humor, ale tohle je asi skutečně pros tarší ročníky. Dnes už by se prostě takovéto pořady musely dělat úplně jinak. ()

Cement73

kedysi by som dal 4 hviezdy, dnes dve s utrpením, lebo tie vtipy tam su skutocne dementne silené... Ale sa tam zase vystrieda cela tzv. "smotanka" cs herectva. Ktovie kto im serviroval tie vtipy? ()

-soch-

Vonkoncom mi tento program nepripadá až tak zlý. Avšak na CSFD.cz mi chýba doslova kultový program s Ivanom Krajíčkom RE-PE-TE. ()

biopanic odpad!

Trápnosť nad trápnosť, ale možno som len priveľmi subjektívna, pretože mi pán Krajíček ako malému dievčatku odmietol dať autogram a celkovo sa vôbec nechoval ako na obrazovke /aké prekvapivé/ a to mu neviem zabudnúť. ()

Rodin

Tohle jsem jako chlapec miloval. Krajíček fajn, ale OLDO HLAVÁČEK, to byl bůh! Blbé, jak tágo, ale nezapomenutelné!!! Moje první intenzivní setkání se slovenčinou. ()

haffen

Co je to za humor, ktory musi rezim odsuhlasit? Az z toho srsi strojenost. Vtipy, ktore aj vo svojej dobe neposobili vtipne. Obcas si to pozriem zo sentimentu. Ale skor na tych starych presedivelych komunistov, ktori tlieskaju kazdej aj najmensej hluposti. Len aby ich nevyhodili zo strany. Na tri hviezdy to ani zdaleka nema a odpad to tiez nie je. Tak aspon zo sucitu dve... ()

Eire

Raz za Uhorsky rok sa tam vyskytol vtip, ktory ked sa trochu *Pritvdil* tak sa dal aj bez ostudy z trapnosti sirit medzi Ludom. Tie najlepsie vtipy *tzv O Zlatu Mrezu* sa vsak sirili ustnou formou. Sudruh preco si nebol na poslednej schodzi KSC. Keby som bol vedel ze je POSLEDNA zobral by som aj zenu a deti... a pod...30% zabava ()

Salvator

Dvojice Hlaváček & Krajíček dokázala pořad udržet nad hladinou trapnosti i při účasti velmi zoufalých soutěžících z řad oceněných soudruhů. ()

Peabody odpad!

Pro mne Oldo a Ivan jsou jako "blbý a blbější" a jejich normalizačně vyhovující (tj soudruhům z UV inteligencí konvenující) humor jsem hluboce nenáviděl, zejména když nahradili Lasicu a Satinského. Proto dávám odpad, i když řada hostí si to nezaslouží, ale koncepce pořadu podle mne ano. A ještě potleskoměr WTF ()

djsaly

Spomienka na roky minulé a vtipy dávno ale dávno po zenite bývalého režimu, každopádne tie dnešné sú takisto len vtipy dneška a tým pádom budú raz staré a neaktuálne. Relácia súťažno-zábavná a úspešná čo do sledovanosti i obsadenia. ()

Yelush

Extrémne trápne vtipy, trápne hodnotenia, hraný smiech, ale za komančov asi jeden z mála pozerateľných zábavných programov. Čo už, taká bola doba a asi sa nič lepšie nedalo vymyslieť. ()