Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Jason13

Seriál, který je chtě nechtě rozdělen na dvě etapy - s Nathanem a bez něj.. I já jsem z počátku nemohl jeho odchod vydýchat a šel jsem s hodnocením dolů. Pak jsem si ale zpětně pustil jen díly s Rudym a přesvědčil mě, že je důstojným nástupcem. Nejde ani spočítat kolikrát jsem u Misfits (u obou zmíněných etap) šel smíchy do kolen.. Proto pátou hvězdu vracím a už tam zůstane. ;) Objektivně ale musím uznat, že s přibývajícími sériemi kvalita přeci jenom klesala a scénáristům docházely dobré nápady, ale ten brutální humor to táhnul pořád.. Rád se k těmhle zmetkům po čase vrátím... 1.série: 100% 2.série: 95% 3.série: 85% 4.série: 70% 5.série: 70% ()

Jyrka

Je to super seriál, vtipnej, když na to koukám tak se nenudim. Jedinej problém je, že každej díl (minimálně 1.-4. série) je stejnej. Přijde někdo cizí se schopností, nějak se jim snaží ublížit a na konci dílu ho nějak zneškodněj. ()

fininka

Konečně někoho napadlo ukázat, jak by to vypadalo, kdyby dostali superschopnosti ti špatní. Neserou se s tím a je dobré, že jsou pořád sprostí a stejní magoři a že je jejich schopnosti nemění v dobré lidi, ale že dál pohřbívají své probační... :D ()

wray

Misfits je skvely 5 hviezdickovy serial. Je to ine, nove, zaujimave, britske, drsne a zaroven emocionalne, vyborne napisane postavy, novi zaujimavi herci a vela dalsich superlativov. Asi tak je to po prvej serii. Cca po 3tej serii to bohuzial zacina trpiet nedostatkom vacsiny serialov ktore sa zdaju byt po prvej serii vynikajuce - odchadzaju tie postavy na ktore si divak zvykol a prichadzaju nove, nie zle - ale - uz je to proste iny serial. Zaroven, ako keby dosli napady a zacina to byt coraz viac nezmysel - stale je to vsak, z nostalgie voci prvym seriam - vyborna vec hodna aspon 4*. Po dalsej serii sa vsak ukazuje ze to upada coraz viac, aj sledovanost klesa a proste je to bohuzial cim viac priemer :/ Teraz sa chystam na 5tu seriu, ktora mozno moj nazor zmeni k lepsiemu, zatial to je vsak taky celkom fajn serial, ak nutne nemusite ostante pri prvych 2 max 3 seriach... ()

DjLibnei

▐ {1. série} » (90%)▐ {2. série} » (85%)▐ {3. série} » (85%)▐ {4. série} » (70%)▐ Děsím se páté řady po nových, ne zcela výrazných osobnostech ze 4. řady. Tak se nechám překvapit. Ale i přes klesající tendenci má u mě tenhle seriál vždy místo... ()

Hejmy

První 2 serie jsou perfektní. Ve 3. vymění hlevní postavu, celou serii si na ňu zvykám a během 4té projistotu vymění aj ten zbytek. Ještě jsem nezažil takovou výměnu hercú aj stylu seriálu. Nevím co bude dál, je to jekési divné. Hodocení platí pro první 2 serie, ty další radši nehodnotím, pač je to jinej seriál.... ()

Merenre

Hrdinové po anglicku, kteří jsou mnohem civilinější, věrohodnější a zábavnější. Velice podařená záležitost. ()

Marcoman1972

Čím víc seriálů shlédnu, tím mi Misfits připadají lepší a lepší. Delikátní a něžný britský humor, servírovaný na zlatém tácku s růžovou mašličkou a kouskem čehosi krvavého. Nebo snad rána lopatou mezi oči? Spíš intenzivní kurz inappropriate English pro pokročilé. Tenhle seriál si holt budou moje děti muset najít samy, všem ostatním ho vřele doporučuju. ()

maty40

Nejlepší, nejoblíbenější, nejdotaženější, nejnapínavější seriál. Příjemná stopáž po třičtvrtěhodinkách, která vás nadávkuje. První dvě řady byly top, třetí šla dolů skrz absenci hlavního představitele. Čtvrtou jsem si radši už nepustil, abych si nezkazil názor o týhle náloži. Doporučil jsem všem, kdo se na můj názor skrz tenhle seriál zeptal. Kdyby bylo víc jak pět hvězd, dám je tomuhle a ničemu jinýmu. Prostě srdcovka. Nic, konec tohohle patosu, není to můj styl, ale tady jsem musel. Nejlepší seriál, všem BBT a HIMYMům navzdory. ()

Atten

Pět hvězd za první a tři za druhou. Čtyři průměr. K ostatním řadám se raději vyjadřovat nebudu, protože v těch následujících tvůrci zjistili, že čim víc šukání a usekávání hlav tam naserou, tim větší bude sledovanost, ale celý to pak nějak šlo pro běžnýho diváka kamsi do pyče. Nicméně chápu jejich počínání. V dnešní době, kdy bezcharakterní sráč s kostlivcem na ručníku okolo ksichtu, poeticky si říkající Řezník (ačkoliv doma během hlazení svých bradavek tak nanejvýš utrhává mouchám křídla), "repující" o zapalování bezdomovců, je idolem dnešních děcek, si to svoje publikum bezproblémů najde. ()

smetak30

Prvé 2 série sú za 5*, no so znižujúcim sa počtom pôvodoných zmetkov sa zároveň rapídne znižuje aj kvalita seriálu. Posledné 2 serie som sa už musel nútiť do pozerania, už len kvoli tomu nemôžem dať viac ako 3*. ()

PatrikP4

Po odchodu Nathana jsem se na to chtěl přestat dívat, ale myslím že Rudy ho dokáže minimálně z 80% nahradit takže jsem koukal dál... Jo je pravda že zbytek nové ,,party" nenahradí Kelly, Alishu a Simona a k tomu navíc příšerná role Curtise, kterej mi tam prostě vadí, moc ho nemusím. Každej díl má něco do sebe a s hlodama Nathana nebo Rudyho je to ještě zábavnější. Musím uznat že se to prostě nemusí každému líbit, ale je mi to jedno. ()

Wolftalon

Seroš s dokonalými charaktery, v jejichž podání působí na první pohled obyčejný, vulgární humor na bránici asi jako rána od elektrickýho ohradníku. Bohužel, tenhle efekt odpadá s postupným mizením členů původní pětice a u čtvrté série se dostavuje v nejlepším případě jen široký úsměv. Nově příchozí mě až na Rudyho zkrátka vůbec nepřirostli k srdci, i když musím uznat, že poslední dva probační situaci alespoň trochu zachraňují. Na závěr musím podotknout, že český dabing se neuvěřitelně povedl a odvažuji se tvrdit, že je lepší než ten originální, především kvůli bohatější české slovní zásobě, která nemá narozdíl od angličtiny jen jedno univerzální sprosté slovo :D ()

987Castiel

Misfits bola pre mňa britská veľmi humorná náhrada za Heroes. Prvé 2 série boli dokonalé, nedokázal som sa prestať smiať a stopercentnú zásluhu má na tom Robert Sheehan. Žiaľ po jeho odchode to už nikdy nebolo "ono" a preto som aj ubral hviezdu. Chvíľu som sledoval aj ďalej ale už len z rutiny. Jeden z mála seriálov, ktorý bol skutočne veľmi dobre dabovaný aj v češtine. ()

ariari

dvíhal sa mi kufor z faktu, ako ďaleko dokáže v krajine zájsť nuda z nadbytku. Scenáristi aj tím tu tiež stratili zábrany . Ak by to pozerali napríklad mladí izolovaní Kubánci, ani by neverili ,čo sa z hojnosti a konzumérstva za humus vykľuje v spoločenstve top ten world behom 30 rokov. naprostá slepota a strata súdnosti. Allebo o kúsok ďalej od Kuby na Jamajke hranice drogových kartelov už tak posunuli mladých, že pod trestom smrti ani nesmeli opúšťať svojde rodné geto. Počet vrážd na jedno geto je ročne 1500! Z toho dna sa mladí snažia vytiahnuť dnes už celkom opačne...zakladajú hiphopové a gospelové centrá spoločného tanca a spevu, kde je zakázané strieľať a konečne upúšťajú od večnej nenávisti , kam ich dohnal chľast ich otcov a drogy . Takže keby nešlo o takmer reálne vykresľovanie charakteru časti mladiny britskej, zasmejem sa. Ale bola som tam a tú bolesť schovávanú za fasádu užívania si som zažila. Ak si niekto myslí, že mladí tam hýria ,lebo sa im chce, neverte, Ale verte, že sa Briti snažia zistiť, čo v rodine dosrali, keďže toto má so scifi spoločné len tie snehové gule na začiatku. ()

homer91

Teto seriál jsem objevil náhodou a ihned mě upoutal. Skupinka mladých delikventů se schopnostmi? Seriál využil vysokého potenciálu a zařadil se mezi nejlepší snímky o superhrdinech. Skvělé popichování postav (hlavně Nate), kvalita jednotlivých epizod, akce a někdy okamžik pro citlivky - to je rozhodně důvod proč doporučit tento seriál. --- 1. sezóna: Rozhodně vás upoutá a nabídne suprový rozjezd (85%) --- 2. sezóna: Sehraný tým, city, napětí, akce, humor (95%) ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V