V letadle se objeví první člověk s podezřením na nakažení nebezpečným virem. Letadlo tedy nouzově přistává a na celý terminál je uvalena karanténa. Podaří se tentokrát někomu přežít? ... Jenny a Paula pracují jako letušky. Tentokrát mají na starost let jen s několika málo cestujícími. Jeden z pilotů vypadá nemocně, ale prý je to jen rýma. Mezi cestujícími je sympatický Henry, který si s sebou veze křečky – ti ale musejí do zavazadlového prostoru. Křečci však před svým přestěhováním jednoho z cestujících pokousali a on začne brzy vypadat velmi nemocně. Nakonec zaútočí na Jenny. Ostatní cestující muže spoutají, kapitán vše ohlásí a dostane rozkaz okamžitě přistát. Během přistání nakažený muž pokouše Paulu... Letiště odmítne dát letadlu bránu, tak si ji kapitán najde sám. Ven z letadla pomůže cestujícím Ed, který je jediný, kdo momentálně na kapitánem vybraném terminálu pracuje. Letiště odmítne pustit cestující dál, takže musejí jít do prostorů pro zaměstnance. Piloti zůstanou s nakaženým mužem. Ed se snaží všechny vyvést ven, ale všechny dveře jsou zamčené, což je nezvyklé... Brzy všem dojde, že jsou v karanténě, a potvrdí to i informace od záchranných složek. Medička Shilah se snaží ošetřit Paulu, k tomu ale potřebuje svoji lékárničku, kterou má v zavazadle. Jenny jde tedy s několika muži zpět do letadla mezi zavazadla. Oba piloti jsou již nakažení a nákaza se samozřejmě šíří dál. Ed a Jenny si myslí, že jde o nákazu vzteklinou. Pokousaní jsou izolováni od ostatních. Brzy skupinu navštíví hygienici a něčím je naočkují. Pak ale dojde k útoku a zmatku, při kterém jsou nakaženi další lidé... (TV Prima)

helloween93

Já čekal hroznou blbost, ale byl jsem překvapen atmosférou a tím, že se tvůrci nebáli jít vlastním směrem, který je úplně odlišný od REC 2. Samozřejmě nechybí klišé, ale to je v tomhle typu filmů normálka. Btw injekční stříkačka pod okem je pěknej humus. ()

Johny M.

Terminál nemá s Karanténou/REC moc společnýho příběhem ani kvalitou. Jako samostatnej horor by to celkem ušlo, ale tam kde se španělé zaměřili na posedlost ďáblem, amíci nasadili (bio)terorismus a to je opruz - radši bych snad bral tu kopii RECu 2. I tak poctivý 3* ()

sarfian

V prvom rade mi tu chýbala tá nechutne úzkostlivá atmosféra. Či to bolo prechodom na klasickú kameru to neviem, ale atmosféra už nebola tak hustá ako to bolo v jednotke. Ako dobrý nápad je to, že pokračuje nákaza, ktorá sa dostane do lietadla. Dobre že zase nekopírujú REC. Toto mi pripadá ako lepší nápad oproti REc, kde sa to zvrtlo na vymetača diabla, no natočené je o už horšie. VIDENÉ 1x ()

gemi

Daleko lepší než jednička, která byla jen hloupou 1:1 kopií původního REC. 12. 9. 2022, druhé zhlédnutí. OK, je to totální béčko. Sice to má spád a neskutečně sympatickou Mercedes Mason, ale na čtyři to fakt není. Snižuji na tři. ()

Doomer

Jednice jsem strhnul hvezdu za to ze byla presna kopie REC (nastesti bez te dementni parkinsonovske kamery). Dvojka ukaze pribeh odehravajici se chronologicky s jednickou a nakonec do sebe vse krasne zapadne. S REC2 toto nema nastesti vubec nic spolecneho takze se nebojte dementnich hereckych vykonu kdy specialni jednotky poslouchaji na slovo kneze ktery likviduje zombiky svecenou vodou :-) ()

yaromir

Téda, takovou letušku bych si taky nechal líbit. Ale teď vážně - ještě do 3/4 filmu jsem myslel, že tomuhle snímku, který kopíruje z REC mnohé, udělím čtyři hvězdičky. Letadlo - OK, první minuty v odbavovací hale - OK, hledání cesty ven - K. O. Abych předchozí větu přeložil - nevím proč, ale už od začátku jsem se do toho docela zažral a sem-tam se i lekl, jenže závěr už byla celkem blbost. Bohužel se mé napětí vytratilo a mě to začalo nudit. Co říci závěrem? I přes dost kopanců a nelogičností je Quarantine 2: Terminal sympatický průměr, který na nejlepší snímky ve své kategorii nemá, ale rozhodně převyšuje svou kvalitou mnohé jiné. ()

Indy21

Mě to překvapilo. Neviděl jsem jedničku, jenom Španělskou verzi. Mile překvapení, že se rozhodli producenti jít svojí cestu. Za to plus. 85% ()

Daxus

Nákaza, která je dostává, postupně z kola někdo odpadá...tralala.... Ten rozpočet byl až moc nízký, jinak by to bylo lepší, protože scénář docela ujde. Problém vidím jen v tom, že film vůbec negraduje a postupně začíná nudit. Na rozdíl od jedničky se nekoná žádné finále a výsledek tím ztrácí. Ale přesto pár slušných akcí a pár dobrých zkurvenců. 49% za jehlu do oka. ()

MaxForValue

Kým Karanténa 1 bola len priemernou, až podpriemernou náhražkou oveľa známejšieho španielskeho REC, tak v dvojke už tvorcovia predstavujú vlastný príbeh a pravdu povediac, robia to relatívne dobre. Hoci príčinu onoho neznámeho víru odbijú (v mierne nelogickej) v krátkej chvíli a viac sa sústredia na dej, Karanténe 2 sa nedá uprieť snaha byť zaujímavou žánrovou alternatívou ako k REC 2, tak i čiastočne k Resident Evil. Som zvedavý, či ešte svetlo sveta uzrie trojka, keďže by som ju ju pozrel aj celkom rád. ()

habertek

Tenhle snímek na mě působí jako čistý průměr. Rozhodně to neurazí a nevadilo by mi to někdy ještě vidět, ale rozhodně to ničím nepřekvapí. Myslím si, že kdyby se děj odehrával jen na palubě letadla bylo by to lepší... Nedávno jsem viděl Rec 3 a řekl bych, že to bylo záživnější i když taky dost béčkové:) Jelikož tady konec v podstatě zůstal otevřený tak jsem zvědav zda se dočkáme i trojky:) Co mě potěšilo tak letmé připomenutí jedničky (dům v karanténě v televizních novinách):) ()

intro

Miluji první dva filmy Rec ze Španělské produkce. Tahle amícká verze není sice špatná, ale kvalitou rozhodně pokulhává, ale zase je lepší než třetí Rec Génesis. Dávám 60% ()

Pitryx

Trošku únavné, překvapení vlastně již ani nejsou překvapeními, nic nového se neděje, a je to na konci klišovité. Málo gore, málo masek, napětí je v průměru. Pro mne velmi slabý film. ()

johnsnow

Ešte o chlp lepšie než jednotka na ktorú trošičku naväzuje. Kvalitné masky, síce bolo vidno že rozpočet je menší keďže sa to skoro celé dialo na jednom mieste ale zase malo to grády a koniec ktorý vnadil na možnú trojku ako ukončenie. Či sa dočkáme je otázne ale 7 rokov je veľa. ()

Mamlas

Levný škvár o hnusné uřvané protivné skupině lidí, kde se někteří mění na zombíky. Chvála bohu, že je po nich. (11%) ()

djbarrel

Vzhledem k tomu, že první Karaténa byla jen obšlehlý REC, tak jsem si nejdřív myslel, že to podobně dopadne i v tomhle případě a ejhle, nebylo tomu tak. Jenže v tomhle případě to je spíš na škodu. REC jsem hodnotil 95% , REC 2 85% , ačkoliv Karanténa byla jen klon s několika jinými prvky mě se líbila (75%), ale dvojka je prostě jiná. Moc vykonstruovaná, moc vysvětlená. Ta tam je atmosféra která byla doménou španělské verze a do jisté míry i první Karantény, stal se z toho spíš sci-fi akčňák s hororovými momenty než atmosférický horor a to je škoda. I když film jako takový není špatný, tak při srovnání s jedničkou hodně pokulhává a ve srovnání se španělským originálem rozhodně neobstojí. 60 % ()