Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Mendiiik

Z pořadu Partička se stala moje srdeční záležitost. I když jsem se k ní dostala poměrně pozdě, protože mi nebyli sympatičtí Michal Suchánek s Richardem Genzerem. Hodně jejich vtipů mi např. v TELE TELE nepřišlo vůbec vtipných, ale spíše trapných. V tomto pořadu mě však mile překvapili. Nejlepší výkon ovšem podávají Ondra Sokol a Igor Chmela. Jinak Partička je improvizační pořad, proto opravdu nechápu její časté srovnávání s nacvičenými scénkami Šimka a Grossmanna, Felixe Holzmanna atd. Podle mě nelze porovnávat improvizaci a několikrát předem nazkoušené scénky. Mě Partička baví i přes to, že některé vtipy zrovna nevyjdou. Nemusím u ní přemýšlet, zasměji se a jako bonus se podívám na pěkného chlapa jako je Ondra Sokol :-) ()

me_Christy

Myslím, že tenhle pořad se povedl! Taky jsem si uvědomila, že něco takového mi u nás v televizi chybělo. Herecké obsazení by nemohlo být lepší, upřímně si nedokážu představit, že by tam místo Michala, Geňi :D, Ondry a Igora byl někdo jiný, a i když zvláštní hosté jsou také skvělí, nejradši mám tuhle tradiční sestavu. Pro mě zaručeně dobrá zábava a smích od začátku až do konce. Partičkofil se ze mě stal vážně rychle... ;) ()

dzivetka

Jednou za čas je to fajn, jinak se začnete nudit. Opakovaný vtip není vtipem, no. Krom toho, kdyby nechtěli být za každou cenu sprostí, byli by podle mě vtipnější. Ale tak dobrý, jednu hvězdičku ještě přidám za "trojhlavou saň", za "co by klaus nikdy neřekl" a za Igora :) ()

deknou

Partička je jediný pořad,na který se dá poslední dobou dívat.!!V každém díle je aspoň jedna chvilka,kdy se dá brečet smíchy. !! Tento pořad je určený pro lidi,kteří mají v sobě trochu smyslu pro humor.Pro mne rozhodně 5 hvězdiček.!! ()

Baži

Polovina vtipných situací je založená na tom, že protagonisti nevědí, co mají dělat a říkat. Pořad na nic, ale je skvělé si půjčit ty hry, co tam hrajou, a zahrát si je ve vhodné příležitosti s kamarády. Je to mnohem větší sranda než se dívat na pány "herce". Kdo by řekl, že si snad protiřečím... zkuste si zahrát Člověče, napij se. Docela legrace. A teď si představte, že by se o tom točil pořad. ()

Lelelee

Ten humor mi prostě nesedí. Navíc mi strašně vadí falešný smích Dangla (diváci za ním se trošku usmívají a on "smíchy" tříská pěstí do stolu). ()

sun.eagle

Nejsem pravidelný divák tohohle zábavného pořadu, hodnotím podle namátkového zhlédnutí pár dílů. Proč jsem to uvedl? protože se tak trochu stydím že jsem to viděl. Sem tam se objeví náznak nečeho co vzbudí smích ale to jsou světlé momenty, které tou clonou trapnosti vygradovanou postavou moderátora který se směje každé situaci div mu střeva odněkud nevypadnou, proniknou zřídka a v nepatrném množství. ()

coolrossi

Tak nějak nevím.. Pro mě příjemný a celkem zábavný formát improvizační show, kde mi neuvěřitelně vadí stupidní kreace Mariana Čurka, který hraje na ty klávesy, jako malé, tříleté dítě, které je dostalo k vánocům, debilní výraz a smích? Daniela Dangla.....Nicméně myslím, že alespoň pro mě výborný, šílený (v dobrém slova smyslu ) " Sucháč" a v těsném sledu Igor a Ondra, dělají sem tam dobrou SHOW... Geňa hodně o ničem, ale nejspíš tam prostě musí být.. Ale jo, někdy se upřímně a s chutí zasměju, někdy to prostě k smíchu není, Ale tak to je. Tři jsou akorát. ()

Adam_666

nejlepší je zhulený Genzer. a Suchanek prej: Znal jsem Verešovou.. ale teď ji píchá někdo jinej :D:D a jinak je na toho znuděnýho a věčně otrávenýho Suchanka dobrej pohled ()

Major776

Připadá mi dost ujeté jak Dano Dangl jenom sedí a řehtá se a kamera ne něj švenkuje jako by to snad mělo být směšné. Takových témat jaké se objevují jde určitě vymyslet milión a občas by neškodily nové nápady v systému hraní a improvizace. Nelze upřít schopnosti a kvality improvizace Ondřeje Sokola a Igora Chmely, ale Michal Suchánek a Richard Genzer za nimi pokulhávají a občas se i neprofesionálně smějí jakoby dávali najevo divákům - jo teď se smějte. Dochází tak často ke střídání ticha ("čekání" na fór") se smíchem, ale opravdový nážez alá fantastický a inteligentní humor Luděk Nekuda versus Jiří Císler se neskuteční! ()

luukaas odpad!

Suchánek s Genzerem, jsou otřepaný nic a už vůbec ne vtipný, Od dob TELE TELE, šli jen strmě dolů a přiblblý humor co tam předvádí pochopí jen vyhulený debil. Zlatý Na Stojáka. ()

Arafel

Předchozí "komediální" tvorba dua G. S. se mi nikdy nelíbila, ale v tomhle se našli. Vhodně doplnili Chmelou a Sokolem a u některých dílů jsem se opravdu královsky bavil. ()

Loooba

Kdo někdy zkoušel alespoň trochu přičichnout k herectví, případně se objevil alespoň na pár minut, byť jen před 10 lidmi a musel se před nimi nějak prezentovat, musí před Partičkou smeknout. Hodnotím schopnost improvizace s často výborně vypointovat scénky. ()

FanOfMovies

Příjemné, zábavné... Některé díly jsou samozřejmě slabší a nudnější, ale když se to povede, tak je to zábava. Parta skvělá, každý má svůj ojedinělý humor a vzájemně se dobře doplňují. Jediný, kdo mi tam vadí je Marián Čurko, který na mě působí nesympaticky. Ovšem taková maličkost nemůže zkazit celkový a příjemný dojem z pořadu. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj