Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Akana

Už samotná myšlenka zparodovat Vřískot (i když se samozřejmě vtipkuje i na účet jiných filmů) se mi zdá pochybná, protože objekt sám už se nebral moc vážně. Humor má navíc nevalnou úroveň, je často předvídatelný, což je u humoru dost podstatná vada. I v hlušině se ale najde pár (polo)drahokamů, jen to pořádně prosít. 50% ()

WillyMarks

víte...tento film není natočen proto aby se líbil a byl normální. Nejde o umělecký výrobek, ale o totální kravinu, která nemá obdob a učel to splnilo. Tlemit se úplným blbostem bylo vážně super, taková oddechovka, která nemá v sobě nic normálního :D takže 59% ()

MikeeTheory

Vždycky mě to dokáže rozesmát. Nejlepší je se na tuto dívat s partou kamarádů. Sám se nikdy tolik nesměji. Jinak Shorty je zabiják :-) ()

JirkaLexa

Film, který plní svůj cíl, rozesmát za každou cenu a to čím koliv, což možná není nejlepší, ale je to zaručeně efektivní. Preferuji jinou zábavu, ale i tak jsem se místy bavil. Ovšem ve většině případů je to stupidní a hloupé, ale s tím se musí počítat, že za takovým filmem nebude žádné geniální dílo, ale jen hloupá snůška keců a děj odvíjející se od hororu. Asi proto jsou tyhle filmy docela kritizovány a špatně hodnoce, avšak stále to plní svůj účel, za kterým to doufám režisér natočil... 50% ()

Ydrosten

Ha ha ha ha, jéžišmarjátonenímožný, já se asi počúrám. Jééééé háááááá haha. No tak a dobrý už. 1 hvězdu za pár vtípků. ()

JohnnyBane

Scary Movie je zkrátka i po letech jedna z nejlepších parodií. Mé oblíbené prostředí střední školy, chytře zvolená paleta parodovaných filmů, obsazení, to vše funguje na jedničku. Trochu paradoxní je, že většinu filmů, tedy Tajemství loňského léta, Obvyklé podezřelé a Vřískot jsem viděl až po téhle parodii. Nicméně to nic neubralo na působivosti. Dave Sheridan + Fountains Of Wayne, Too Cool For School = :-* ()

helloween93

Scary Movie přinesla do žánru parodií nový prvek, a to parodování hororů. Je to již řadu let, co jsem film viděl poprvé, a to v televizi pod názvem Děsnej biják. Jednička má klasické scény - "wazzap!!" nebo Wayans na záchodě u gloryholu. Konec jsem si už nepamatoval. Díky HBO jsem si film remindnul v původním znění. 3* ()

Rathalos

Az teraz som sa konecne dostal k tomuto filmu a musim uznat,ze ako parodia to fungovalo paradne a o to viac,ze sa zamerali na horory,na americke pomery velmi dobra komedia,zopar fajn hlasok,aj herecke obsadenie sa mi ratalo,cize nemam ziadne extra vyhrady...:-) ()

Folky

Vlastně je tu až podivně vyvážené množství vtipných a trapných scén. Ty vtipné mi ale v hlavě zůstaly víc. Na hraně tří a čtyř hvězdiček. ()

domirovec

Ty vole, no jo, já se fakt bál! Opravdu nekecám, měl jsem z toho filmu giga-bobky! Ovšem většinou spíše v ''humorných'' momentech, které mne doslova zabíjely z důvodu jejich až příliš hloupému a jednoduchému zrealizování. On si ten film v jednu chvíli pěkně naběhne s nějakým pěkným žertíkem, a následně celou scénu zabije druhým, už ne moc povedeným žertíkem, který by přišel hodně vtipný opravdu jenom jednodušším individuálům, kteří se budou královsky řechtat každé kokotince. Ale teď vážně, odpadní to není a já jsem poměrně fanoušek chňo-chňo, my parodujeme horory! humoru, ale tady se to nepovedlo úplně vždy. Omlouvám se tedy všem OG na černochy nadrženým fanynkám a správným, miluju gay/černej/americkej humor milovníkům, ale tohle si ode mne, místního blbečka neodnese nic hezčího než jsou tři slabší hvězdičky.. Ale že z toho Ghostxichta udělali povaleče a šulínka! 3/5 ()

plagjoklas

Mne sa táto paródia veľmi páčila. Kvalitne dáva do držky trápnym teenagerským vyvražďovačkám. A shorty je proste boží :) ()

Dimo

Celkem vtipná parodie, místy samozřejmě jen bezduché hlodečky, ale některé tupé fórky jsou takové, kterým se rádi zasmějete. Jinak ambice samozřejmě žádné valné. ()

pepa3rd odpad!

Snůžka nechutností. Největší filmový omyl mého života a když se říká vyhazovat peníze, tak tady to platilo doslova a do písmene. Do této doby se mi ještě nestalo, abych toužil z kina utýct. 100kč bylo za tuhle sr*čku opravdu hodně. ()

Barak

Některé záběry byly hnusné - třeba Bobby a CIndy v posteli - a jiným jsem se i zasmál - začátek. Jinak je to dosti blbost. Když jsem to viděl poprvé tak se mi to celkem líbilo, ale když jsem to teďka po čase viděl znovu, tak už mi to tak dobré nepřipadalo. Scény, které se mi líbili: Miss Beauty, Kino ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů