Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Nightbreed

Pamätám sa ako som bol na Scary Movie prví krát v kine a vzhľadom na to ,že som videl všetky filmy ktoré parodoval som sa neskutočne dobre bavil. Asi pri žiadnej paródii som sa viac nenasmial. A tiež si pamätám ,že celé kino sa bavilo asi rovnako dobre ako ja. Aj keď nemôžem poprieť skutočnosť ,že na druhý krát to už nie je taká zábava nemôžem hodnotiť inač ako 4 pretože prví krát splnil účel pobaviť ma ako diváka na jednotku. ()

Emzet

Mám tu potíž, že jsem vyrůstal na klasických Zucker-Abrahams-Zucker parodiích a ve srovnání s nimi SM tak trochu pokulhává. Většina gagů se pohybuje na linii mezi "trapné" a "průměrné" a ke konci jsem už zíval na celé kolo. ()

cutugno

Myslím , že som videl všetky horory ktoré sú v tomto filme zosmiešnené do podoby parodie. Takže ma Scary Movie nesklamalo a pri každom diele sa nesmierne bavím. Je veľmi dôležité vidieť tie filmy ktoré su tam použité lebo ináč uniká pointa. Čoho dôsledkom môže byť dej nezaujímavý až trápny . Bratia Wayansovi su v prvých dvoch častiach nenahraditeľny a perfektní . Aj vďaka nim to doma veľmi často pozerám. Super komédia ()

Mortemiss

Totálně nejlepší parodie, jakou jsem kdy viděla. Filmy, ze kterých byla vytvořená znám, takže mě bavila propletenost mezi nimi. Velmi zábavné scény, chvílemi přehnaně stupidní, ale přesto to člověku zlepší náladu. Strážník Duffy ode mě zaslouží největší obdiv, obyčejný policejní retard a nakonci se z něho vyklube hošan k nakousnutí. Jediná věc, která mi vadila, byla délka filmu, podle mě by tomu stačilo klidně 30 minut a ne 85. ()

lardko

Tenhle díl je skvěle komediální i dvojka se podle mě povedla , ale další díli jsou strašně blbý a nudný , jen někdy mě tam něco rozesměje , ale v tomhle bylo všechno 100%. ()

poet

Teda tento prvý diel bol aspon pre mna dosť nezáživný. Ako parodia na Vreskot kde furt niekto škrieka a pobehuje trochu málo. Kedže som videl skor druhý diel ktorý je podstatne lepší toto na pár dobrých vtipov už vidieť nemusím. ()

Lukoye odpad!

Hodně nepovedená, trapná, oplzlá a vulgární parodie na Vřískot. Nejtrapnější možný pubertální humor americké mládeže. Téma spíš pro klinického psychologa než večerní zábava. ()

Hadati

I když mi semtam vadí "fekální" humor, považuji to za jednu z nejlepších parodií. 2. a 3. díl nestojí za nic. ()

Berry

Ve Scary Movie nehledejte rozhodně žádnou inteligenci.. Když se chcete zkrátka příjemně pobavit, tak prostě "vypněte" a uvidíte, že se smíchy pomlátíte... ()

Honza dAve

Wayansům nelze upřít snahu pobavit a taky poctivý pokus parodovat co nejvíce profláknutých filmů v jedné parodii. Několik scének je dost vybroušených, zbytek ovšem značně pokulhává a snaha pobavit (i za cenu sklouznutí do trapností) je na nich příliš znát. Existují totiž podstatně lepší komedie i parodie, a to i ze stejného prostředí střední školy na americkém maloměstě. Dvě hvězdy jsou pro Scary Movie víc než dost. ()

Uškudasket

V celku povedená americká ptákovina postrádající trochu více humoru, ale jináč rozhodně lepší podívaná než oplzlé a neurvalé pokračování. ()

laserr

Možná protože jsem čekal totální blbost se mi celek líbil víc než by asi měl. Ovšem některé vtipy byli opradu špičkové(I see dead people...). Takže sem nakonec na vážkách mezi 3* a 4*. ()

pend

Problémem tohoto filmu je, že paroduje hlavně Vřískot, což je sám o sobě komediální kus, a že parodií horrorů vznikne...parodie a nikoli horror. ()

RickyFitts odpad!

strašně špatné, ale když jdu náhodou kolem televize do kuchyně, zastavím se na jeden vtip... trapnosti přibývá hlavně ke konci ()

Luqi

Toto je len ďalšia paródia pri ktorej sa síce pár krát z chuti zasmejete ale už ju potom radšej nikdy nechcete vidieť. A to je rozdiel medzi dobrými a zlými komédiami.................. Toto je ten druhý prípad. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů