Up All Night (TV seriál)

Komedie

USA, 2011, 35x22 min

Christina Applegate, Will Arnett, Maya Rudolph, Nick Cannon, Jennifer Hall, Jean Villepique, Beau Dunn, Sean Hayes, Michael King, Nat Faxon, Will Forte, Chris Diamantopoulos, Jason Lee, Adrian Gonzalez, Henry Winkler, Blythe Danner, Ben Falcone, Molly Shannon, Lyle Kanouse, Jenn Korbee, Luka Jones, Tony Hale, Stevie Nicks, Gracie Dzienny, Romy Rosemont, Sarah Gilman, Scott Beehner, Alison La Placa, Reggie Austin, Craig Frank, Clint Culp, Bernardo Badillo, Mary Elizabeth Ellis, Alanis Morissette, Carla Renata, Tara Perry, Gregory Marcel, Kristin Burke, Chris Prinzo, Drew Droege, James Greene, Hannah Kasulka, Jerry Lambert, Connie Sawyer, Samantha Futerman, Stephanie Allynne, Jeff Clarke, Rene Gube, Dorisa Day, Tom Virtue, D.C. Cody, Chloe Csengery, Eloy Casados, Heather Olt, Bruce French, Damon Jones, Ken Narasaki, Bryan Callen, Tymberlee Hill, Jim Piddock, Jason Williams, Gary Dubin, Kaliko Kauahi, Laird Macintosh, Azita Ghanizada, Mark Kubr, Allan Havey, Ivo Nandi, Larry Dorf, Eugene Cordero, John Pirruccello, Michael Cory Davis, Carlee Avers, Emily Goldwyn, Sean Carrigan, Scott Anthony Leet, Preston Sadleir, Ursula Burton, Charlene deGuzman, Jordana Capra, Mary Jo Smith
  • iHyik

Letošní sezónu (stejně jako všechny sezóny předchozí) si seriál vybírám podle pilotních epizod. Pokud mě nezaujme, au revoir. Takže au revoir, Up All Night. Nuda.(17.9.2011)

Je smutné, že väčšina ľudí si pozrie pilot a hneď dávajú zlé hodnotenie... Seriály majú lepšie a horšie časti, možno pilot tohoto seriálu nebol úplne dokonalý...ale ostatné časti sú skvelé. Špecifický humor, úžasný pár rodičov a potrhlá kamarátka. Mne sa to páči. Skúste si pozrieť viac častí a potom si tvorte názor.(18.7.2012)

• KevSpa

Mít takovéto herecké obsazení a vypotit takovou nemastnou neslanou blbinku? Snad budou další díly lepší než poněkud trapný pilot.(16.9.2011)

• McClane

Hodnocení pilotu: Tak nějak jsem čekal, že v sitcomu bude humor. Mýlil jsem se. 30%.(25.11.2011)

• MoiJe

Absolutne nevyuzity potencial. Sledovane asi do 1x04.(5.1.2012)