Murphy's Law (TV seriál)

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2003, 60 min

James Nesbitt, Del Synnott, Claudia Harrison, Owen Teale, Michael Fassbender, Georgia Mackenzie, Liam Cunningham, Robbie Gee, Nadim Sawalha, Tim Plester, Emil Marwa, Tom Fisher, Bronson Webb, Christopher Fulford, Shaun Dooley, Claire Skinner, Brian McCardie, Kayvan Novak, Ian McElhinney, Ramon Tikaram, Francis Magee, Danny Midwinter, Sean Chapman, Daniel Betts, Alexis Conran, Andrea Lowe, Selina Cadell, Josef Altin, Mark Lewis Jones, Suzanne Burden, Nigel Lindsay, Elliott Jordan, Eleanor Methven, William Nadylam, Elisabeth Dermot-Walsh, Andrew Bicknell, Lynda Steadman, Jonjo O'Neill, Guy Edwards, Eliot Otis Brown Walters, Pauline Munro, Sean Gilder, Mark Womack, Larry Lamb, Tim Major, Neil Stuke, Lalor Roddy, Murray McArthur, Peter Guinness, Lucy Cray-Miller, Jessica Oyelowo, Conor Delaney, Jonathan Ryan, Jem Wall, Vinette Robinson, Di Botcher, Timothy Carlton, Will Keen, Simon Coury, Trevor Cooper, Cathy White, Kevin Doyle, Michael Cochrane, Raad Rawi, Katrine De Candole, Mark Monero, Dominic Jephcott, Christopher Good, Neil Bell, Tim Dantay, Steve North, Robert Beck, Gary Milner, Brian Osborne, James Albrecht, Brian Nickels, Shane Zaza, Paul Brennen, Ricky Nixon, Andrew Schofield, Julia Hills, Michael Feast, Ben Bradshaw, Jonny Owen, Philip Martin Brown

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Přiznávám, že policejní seriály moc nesleduju, a tak moje hodnocení nebude příliš objektivní, ale hrozně moc se mi líbilo pojetí práce policajta v utajení stejně jako vícemnéně ucelené série, což je případ hlavně třetí a čtvrté série. Sice se v seriálu hodně mluví a je méně akce, ale myslím, že to je mnohem realističtější obraz vyšetřování než u jiných seriálů.(14.1.2012)