Laskavý dotek

• Česko Důvěrní klienti (více)
USA, (2012–2013), 17 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk, Greg Grunberg (více)

Série(2) / Epizody(25)

Ženu v domácnosti - Riley Parksovú opustí jej manžel Kyle a nechá ju s ich dvoma ratolesťami vo vážnych finančných problémoch. Riley teda vezme prácu v neďalekých kúpeľoch ako masérka. Čoskoro však príde na to, že jej kolegyne si privyrábajú “službami navyše” a bude musieť urobiť ťažké rozhodnutie. To ju prinúti balancovať medzi dvoma životmi. Jeden žije ako osamotená matka, v konzervatívnom meste snažiaca sa udržať rodinu a druhý ako ambiciózna zvodná obchodníčka. Tento život jej ale tiež prináša strach z toho, že raz jej tajomstvo rodina a priatelia odhalia a nebudú s tým absolútne súhlasiť. (TV Markíza)

Nikol10

Na rozdíl od jiných seriálů nebo filmů z tématy prostituce,je tento založen na skutečném příběhu,ale přesto to bylo opět sladkobolné,nereálné s hlavní hrdinkou matkou,která má vždy perfektní make.up,vlasy i řasy! Čekala jsem od toho mnohem více,obsah vypadal víc než zajímavě a také jsem viděla film,kde závěr byl úplně jiný. Obsahuje snad všechna klišé,která může seriál obsahovat.. Neustále dokola opakující věty typu: Musíme si o tom promluvit, Víš,že jsem tu jenom pro tebe atd. No prostě seriál je úplný průměr,čekala jsem,že to bude drsnější a víc sexy, prsa v korzetu Jennifer,byla vrchol erotiky. Sem tam se objevil nějaký náznak toho,že by seriál mohl i přitvrdit,ale vše se rozbije další scénou,kdy Jennifer tančí na pódiu například. No prostě typický,ženský seriál místy až naivní. A ty poslední díly seriálu,absolutně uvařené z vody. Nevím proč to prostě neukončili důstojně po dvou řadách,stejně třetí by byla už úplný blábol nejspíš,takhle mě závěr absolutně neuspokojil. Každopádně dokázala jsem se dokoukat,místy jsem se nudila,místy mě to bavilo,takže takové horší 3 hvězdičky. A ta třetí je za to,že mi Jennifer v hlavní roli seděla a její manžílek je sexy ()

DandaPiper

Pokud někdo dokáže "to pull this thing off", tak je to jedině JLH, která je podle mě nejkrásnější herečka Hollywoodu. Seriál na ní stojí i padá, pobaví, ale nepřichází s ničím novým a ikdyž já osobně mám tento typ seriálů rád, dokážu pochopit to nenadšení ze strany ostatních. Za mě osobně by to bylo i na čtyři, tři za děj a jedna za "Love", ale vzhledem k nízkému počtu dílů a tím pádem malému prostoru k vytvoření si jakési citové vazby k postavám, musím dát jen tři. ()

mata77

Na ritnatú a cicnatú Jennifer sa pozerá dobre. Horšie je to ale so seriálom samotným. Možno hodnotím príliš kriticky, ale to hlavne preto, že v scenári je až príliš vaty a naivity. Okrem toho ma klasický americký konzumný život rozčuľoval a pýtala som sa sama seba, či sú Američania až tak nároční, že nie sú ochotní podstúpiť žiadne uskromnenie a ochotu znížiť svoju vysokú životnú úroveň ani o milimeter, ani v prípade, ak nemajú z čoho platiť účty. Seriál má len dve série, potom bol zrušený. ()

Miska2712

Po uvedení seriálov : Zúfalé manželky, Prefíkané slúžky a môj najobľúbenejší Sex v meste prišiel ďalší do mojej partie :) a to je práve tento The client list. Znova tu máme skvelý dej ,k tomu ženu, ktorú opustil muž a ona sa snaží začleniť do normálneho života a chrániť svoje deti ako ich aj zabezpečiť. Dej nie je veľmi komplikovaný, ale z môjho osobného pohľadu je skvelý, pretože stále sa niečo nové udeje a každou časťou to končí tak, že si túžim pozrieť ďalšiu časť znova a znova. Ja ako žena viem pochopiť celú situáciu a problematiku s ktorou prišiel režisér tohoto seriálu. A tí ktorí na tento seriál nadávajú odkazujem len to nech ho nesledujú a prepnú si kanál na druhý program :) ()

Tominko12

Bol som zvedavý na Jennifer Love Hewitt, no po niekoľkých dieloch som zistil, že asi z nej nič viac neuvidíme a seriál je určený viacmenej pre ženy, no nakoniec som to dopozeral. Ako herečka však JLH presvedčila a jej dve tváre som jej uveril. Po čase už seriál začal strácať dych a tak asi nie je veľmi na škodu, že sa tretej série nedočkáme. 55% ()

collector

Nikdy by som nepovedal, že seriál ako tento by ma mohol baviť. Výnimka však potvrdzuje pravidlo a bavil ma veľmi. Najviac seriálu pomáha hlavná postava ktorú zahrala Jennifer Love Hewitt rovnako dobre ako všetky svoje úlohy. Aj vďaka nej ma bavil tak moc ako ma bavil. Škoda, že bol seriál zrušený a pokračovania sa teda nedočkáme. ()

vnimat_Krasu

Jak jednoduché by bylo říci, že The Client List je dramatem se směšnými dialogy a románkově upravenou realitou. Jenomže v kterém ženském seriálu se Jennifer Love Hewitt zhruba třikrát za hodinu převleče do drahého sexy prádla a provede svým klientům službu zahrnující masáž, lehkou erotiku a životní poradnu? Dokázal bych obhájit i nejnižší hodnocení, ovšem díky Bohu za každý ženský seriál, u jehož sledování nemá muž sebevražedné myšlenky. Jemnější polovičce se bude líbit Rileyn vztah s manželem a řešení tíživé ekonomické situace, vám se budou líbit její prsa v úzkém korzetu. A to je zatraceně víc, než se dívat, jestli si Sarah Parker vybere v obchodě zlaté kozačky anebo ty rudé na platformách. ()