Reklama

Reklama

Laskavý dotek

(seriál)
  • Česko Důvěrní klienti (více)
Drama
USA, (2012–2013), 17 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(25)

Ženu v domácnosti - Riley Parksovú opustí jej manžel Kyle a nechá ju s ich dvoma ratolesťami vo vážnych finančných problémoch. Riley teda vezme prácu v neďalekých kúpeľoch ako masérka. Čoskoro však príde na to, že jej kolegyne si privyrábajú “službami navyše” a bude musieť urobiť ťažké rozhodnutie. To ju prinúti balancovať medzi dvoma životmi. Jeden žije ako osamotená matka, v konzervatívnom meste snažiaca sa udržať rodinu a druhý ako ambiciózna zvodná obchodníčka. Tento život jej ale tiež prináša strach z toho, že raz jej tajomstvo rodina a priatelia odhalia a nebudú s tým absolútne súhlasiť. (TV Markíza)

(více)

Recenze (31)

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Taký nekonfliktný popcornový seriál hlavného prúdu s priam brutálne sexuálnym nádychom najmä vďaka Jennifer Love Hewitt. Čo sa týka hudby, či scenára, celkovo deja, tak to som bol dosť v rozpakoch, lebo nielen naivné, miestami tak trocha priblblé, ale trocha aj trápne. Také tie ženské keci a erotické masáže, to ma akosi nebaví, ale chápem, že cieľové publikum je tu predsa asi skôr ženské, lebo čo som si všimol v okolí, tak na to reagujú skôr ženy, chlapi predsa nebudú čakať poväčšinou až kým sa tam niekto čiastočne vyzlečie aj keď je sexi. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

25/25 Seriálová verze The Client Listu se ukazuje jako to nejlepší, co si fanoušci JLH po konci Ghost Whisperera mohli přát. Původní film z roku 2010 není pilotem v tom pravém smyslu, ale definoval základní situaci, se kterou se nadále v seriálu pokračuje. Ze Samanthy Horton se stala Riley Parks, nicméně její matkou je stále Cybill Shepherd. Změnilo se také rodinné zázemí a částečně i charakter postavy Jennifer Love Hewitt. Upoutávky stavěly nejen na sexy JLH v hlavní roli, ale také na jejím nezdolném sexappealu. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Ten původní televizní The Client List - Zůstanu raději u původního názvu, ten Laskavý dotek ať si distributor laskavě strčí do řiti !! - platil sice na straně jedné za velmi naivní a zkratkovitou lifetimovou plačku, nicméně tou spoustou naprosto slepých linií skýtal poměrně zajímavý děj pro seriál, který se po tom jeho nepochopitelném úspěchu samozřejmě předem nabízel.. Nicméně tyto nápady využity nakonec stejně nebyly, tvůrci se raději zaměřili na lehce pokrytecky snáze omluvitelnou backstory, i charakter hlavní hrdinky prošel menším posunem, nicméně většina kiksů obou projektů nese stejný podpis, především nablblý a jakékoli reality či syrovosti prostý skript Suzanne Martin, která mě tak dokonale přesvědčila o své neschopnosti, či spíš schopnosti dvakrát se zajímavým tématem naložit jako prase s kravatou.. Ačkoliv zajímavé téma s sebou ne vždy přináší i originalitu, šlápot s "překvapivě" zlatým srdcem už tu pár bylo, no, a přiznejme si bez mučení, že Jennie, pro niž jsem však měl vždycky slabost, ne už tak pro podobné umělohmotné seriály, rozhodně herecky není žádná Julia Roberts.. Ne, díky, The Client List lze jednoznačně považovat za jeden z nejslabších příspěvků mezi série, jejichž hrdinu rozhodně nelze nazvat hrdinou kladným !! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jennifer Love Hewitt zřejmě definitivně usoudila, že její místo je pevně zakotvené v seriálech. A vyhledává výzvy, kdy se více než její herectví, dostává do popředí její vzhled. Na něm částečné staví i tento seriál, kdy se hlavní hrdinka dostává ze spořádané manželky a matky dětí až k luxusní prostitutce, aby mohla splácet dluhy za hypotéku a zaskakuje a vydělává tak za manžela, který jako někdejší fotbalová hvězda už na trávník nevyběhne. Z pozice luxusní šlapky má sice peníze, ale kruh se uzavře a jí přesto zůstane ještě jeden trumf. Není třeba vyprávět co všechno se v této sérii uběhne.Příběh je postupně docela průhledný, ale byl jsem překvapený, že mě to bavilo a lví podíl má na tom právě Hewitt, která přes své fyzické kvality a mladistvou vizáž, prokázala i nějaké herecké kvality. Jen tu roli mámy jsem jí odmítal uvěřit, navíc ji nemám příliš v oblibě a vadí mně seriálová dikce. 60% ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Seriál jsem si pustila na jistotu s tím, že jsem si zamilovala už předcházející film. Client list rozdělený na epizody je však o trochu slabší. Ale pro dobré postavy, které dělají špatné věci, mám poněkud slabost a tak jsem ráda, že příběh svobodné matky pracující v "masážním salonu" dostal šanci na nějaké to obohacení. Jediným trnem v oku je pro mne taková maličkost - Jennifer s nakulmovanými vlasy a umělými řasami (které jí mimochodem opravdu nesluší) spí, vaří, uklízí i pracuje. Celý seriál je vlastně ve více směrech "nažehlený a přikrášlený" - dobrosrdečná šéfka klidně strádá pro dobro svých zaměstnanců, klienti jsou samí hezouni s dobrým srdéčkem, kteří si chtěji hlavně popovídat, .... Kdyby ty extra služby zahrnovaly jen to, tak už dávno v takovém salonu pracuji. :) Ale budiž, je to zábavné. ()

Galerie (340)

Zajímavosti (4)

  • Voči seriálu bola spísaná petícia, pod ktorú sa podpísalo 6 250 občanov. Celonárodnú petíciu vytvorili licencovaní maséri, ktorí tvrdili, že seriál poskytuje mylnú predstavu o priebehu masáží, nakoľko oni dodržiavajú etický kódex a neposkytujú "služby naviac". (tomco3131)
  • Predpokladané pokračovanie seriálu treťou sériou bolo po oznámení o tehotenstve Jennifer Love Hewitt (Riley) zastavené. Skutočným otcom dieťaťa bol herečkin seriálový kolega a partner Brian Hallisay (Kyle). Nakoľko však Hewittová žiadala, aby bol otcom aj jej seriálového dieťaťa, ktoré sa jej postave malo narodiť v tretej sérií, nastali tvorivé rozdiely, pretože producenti žiadali ako otca dieťaťa Colina Egglesfielda (Evan). Seriál bol preto po dvoch odvysielaných sériach oficiálne zrušený. (HDeer)

Reklama

Reklama