Laskavý dotek (TV seriál)

• Česko

Důvěrní klienti

The Client List

Hriešny zoznam

USA, 2012 - 2013, 17 h 35 min (Minutáž: 25x41–43 min)

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk, Greg Grunberg, T.V. Carpio, Brian Kerwin, Sunny Mabrey, Brian Howe, Mariah Bonner, Charles Michael Davis, Garrett Clayton, Tammy Townsend, Harrison Thomas, Desiree Louise, Ashley Barron, Marco James, John Ruby, Brian Hallisay, David Gautreaux, Jessica Gardner, Luis Moncada, Brad Savage, Erin Cardillo, Ki-hong Lee, Rebecca Field, Justin Gaston, Hannah Marks, Mitch Silpa, John Dennis Johnston, Michael Nardelli, Josh Hopkins, Trevor Donovan, Teresa Decher, Yani Gellman, Matthew Del Negro, Jowharah Jones, Evan Arnold, John Bishop, Richard Riehle, McKinley Freeman, Paul Greene, Tommy O'Reilly, Nicholas James, Kevin Sateri, Trevor St. John, Tasha Ames, Graham Shiels, J.R. Cacia, Ryan Paevey, Marco Sanchez, Katie Wee, Elisabeth Röhm, Desi Lydic, Lea Coco, Mimi Rogers, Marco Dapper, Sam Page, Jon Prescott, Cindy Pickett, Matt Battaglia, Anthony Montgomery, Adam Taylor, Jonathon Trent, Arlen Escarpeta, Bart Johnson, Carlos Gómez, Jack Conley, Evan Helmuth, Kirby Heyborne, Patricia Prata, Eric Lively, Ignacio Serricchio, Eric Mabius, Christopher J. Hanke, Robert Ri'chard, Paul Dooley, Betty White, Leonard Roberts, Bryce Johnson, Michael Beach, Rob Mayes, Sterling Sulieman, Evie Ryland, Johnathon Schaech, Robert Picardo, Dale Midkiff, Adam Kaufman, Flex Alexander, Skyler Day, Michael Graziadei, Elaine Hendrix, Christopher Wiehl, Jennifer Elise Cox, Randy J. Goodwin, Earlene Davis, Matt Cohen, Adam Mayfield, Michael Hudson, Lina Patel, Jaden Betts, Kristine Angela, Shaina Fewell, Tawnya Bhattacharya
  • Tommassi3

Ten původní televizní The Client List - Zůstanu raději u původního názvu, ten Laskavý dotek ať si distributor laskavě strčí do řiti !! - platil sice na straně jedné za velmi naivní a zkratkovitou lifetimovou plačku, nicméně tou spoustou naprosto slepých linií skýtal poměrně zajímavý děj pro seriál, který se po tom jeho nepochopitelném úspěchu samozřejmě předem nabízel.. Nicméně tyto nápady využity nakonec stejně nebyly, tvůrci se raději zaměřili na lehce pokrytecky snáze omluvitelnou backstory, i charakter hlavní hrdinky prošel menším posunem, nicméně většina kiksů obou projektů nese stejný podpis, především nablblý a jakékoli reality či syrovosti prostý skript Suzanne Martin, která mě tak dokonale přesvědčila o své neschopnosti, či spíš schopnosti dvakrát se zajímavým tématem naložit jako prase s kravatou.. Ačkoliv zajímavé téma s sebou ne vždy přináší i originalitu, šlápot s "překvapivě" zlatým srdcem už tu pár bylo, no, a přiznejme si bez mučení, že Jennie, pro niž jsem však měl vždycky slabost, ne už tak pro podobné umělohmotné seriály, rozhodně herecky není žádná Julia Roberts.. Ne, díky, The Client List lze jednoznačně považovat za jeden z nejslabších příspěvků mezi série, jejichž hrdinu rozhodně nelze nazvat hrdinou kladným !!(12.8.2015)

• grizly007

Po 6 dílech končim nadobro. Ten seriál totiž nemá co vyprávět a koukat na to jak si štětka oduševněle povídá s chlapákama a pak si doma hraje na slušnou maminku brzo omrzí. Je to o ničem a herci jsou sebranka nesympatických hoven. A jelikož Jennifer neukazuje kozy natož bobra nemá význam tohle masírování dál sledovat.(14.6.2012)

• Janega

Ako chlap dávam 2 hviezdičky. Veď, čo už môže na tom mužské osadenstvo tak veľmi zaujať? Málo sexu, veľa kecov a ženské ťalafatky. Z upútavok som myslel, že to bude viac brutálnejšie. Že hlavná hrdinka bude robiť riadnu štetku a neustále sa bude potýkať s tvrdými ranami života. No ona tu iba robí erotické masáže, ktoré však vôbec nie sú erotické, ale skôr z toho urobila psychoterapeutickú poradňu. Toto je naozaj látka na jeden film a nie na 25 dielov.(4.6.2014)

JLH má jediné štěstí, že vypadá, tak jak vypadá. Teda když má ty své obrovské nalepené řasy a je sexy oblečená, přičemž takto se zjevně obléká asi i když doma myje záchody. Client List (film) přišel docela se zajímavým nápadem, když byla JLH v práci, byla super, co se týče její role jako matky - not so much. Když jsem viděla film, říkala jsem si, že je škoda, že se tam více nerozvinula linka, když pracovala, na druhou stranu si nejsem jistá, jak dlouho budou schopni táhnout toto jako seriál...předpokládám, že tam budou prakticky neustále rozvíjet linky s novými klienty a jejich speciálními zálibami či co. Oproti filmu hlavní představitelku její manžel opustí, takže předpokládám, že to nejpozději na konci první sezóny začne táhnout se svým švagrem. 8) (psala jsem to v průběhu sledování, takže teď na konci vím, že to je jasná páka) Btw. moc se mi "nelíbí", že drtivá většina chlapů jsou samí vymakaní krasavci...(10.4.2012)

• HDeer

Nevysvetliteľne idealizovaná báchorka, ktorá aj napriek kráse ňadier a tváre Jennifer Love Hewittovej nedokáže ponúknuť plnohodnotný seriál. Problémy tak ako hlavných tak aj vedľajších postáv(áno, tým myslím aj všetkých tých užasne vypracovaných a bohatých klientov, ktorí aj napriek svojmu výzoru majú problém zaujať) sú nezmyselné, častokrát pôsobia celkom umelo a čo je horšie, herecká úbohosť pri postavách ako vypasená Lacey, Ryliena matka či Kyle s Evanom, je už iba posledným klincom do rakvy. Ešte jedna vec, príde vám racionálne ponechať si veľký drahý dom, naftu konzumujúcu príšeru na kolesách a plný šatník čačiek na jedno nosenie, keď sa dotyčná topí v dlhoch? Ona si radšej pričuchne ku kupliarstvu a ešte ju to aj baví.(18.2.2014)

• - Predpokladané pokračovanie seriálu treťou sériou bolo po oznámení o tehotenstve Jennifer Love Hewitt (Riley) zastavené. Skutočným otcom dieťaťa bol herečkin seriálový kolega a partner Brian Hallisay (Kyle). Nakoľko však Hewittová žiadala, aby bol otcom aj jej seriálového dieťaťa, ktoré sa jej postave malo narodiť v tretej sérií, nastali tvorivé rozdiely, pretože producenti žiadali ako otca dieťaťa Colina Egglesfielda (Evan). Seriál bol preto po dvoch odvysielaných sériach oficiálne zrušený. (HDeer)

• - Voči seriálu bola spísaná petícia, pod ktorú sa podpísalo 6 250 občanov. Celonárodnú petíciu vytvorili licencovaní maséri, ktorí tvrdili, že seriál poskytuje mylnú predstavu o priebehu masáží, nakoľko oni dodržiavajú etický kódex a neposkytujú "služby naviac". (tomco3131)