Laskavý dotek (TV seriál)

• Česko

Důvěrní klienti

The Client List

Hriešny zoznam

USA, 2012 - 2013, 17 h 35 min (Minutáž: 25x41–43 min)

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk, Greg Grunberg, T.V. Carpio, Brian Kerwin, Sunny Mabrey, Brian Howe, Mariah Bonner, Charles Michael Davis, Garrett Clayton, Tammy Townsend, Harrison Thomas, Desiree Louise, Ashley Barron, Marco James, John Ruby, Brian Hallisay, David Gautreaux, Jessica Gardner, Luis Moncada, Brad Savage, Erin Cardillo, Ki-hong Lee, Rebecca Field, Justin Gaston, Hannah Marks, Mitch Silpa, John Dennis Johnston, Michael Nardelli, Josh Hopkins, Trevor Donovan, Teresa Decher, Yani Gellman, Matthew Del Negro, Jowharah Jones, Evan Arnold, John Bishop, Richard Riehle, McKinley Freeman, Paul Greene, Tommy O'Reilly, Nicholas James, Kevin Sateri, Trevor St. John, Tasha Ames, Graham Shiels, J.R. Cacia, Ryan Paevey, Marco Sanchez, Katie Wee, Elisabeth Röhm, Desi Lydic, Lea Coco, Mimi Rogers, Marco Dapper, Sam Page, Jon Prescott, Cindy Pickett, Matt Battaglia, Anthony Montgomery, Adam Taylor, Jonathon Trent, Arlen Escarpeta, Bart Johnson, Carlos Gómez, Jack Conley, Evan Helmuth, Kirby Heyborne, Patricia Prata, Eric Lively, Ignacio Serricchio, Eric Mabius, Christopher J. Hanke, Robert Ri'chard, Paul Dooley, Betty White, Leonard Roberts, Bryce Johnson, Michael Beach, Rob Mayes, Sterling Sulieman, Evie Ryland, Johnathon Schaech, Robert Picardo, Dale Midkiff, Adam Kaufman, Flex Alexander, Skyler Day, Michael Graziadei, Elaine Hendrix, Christopher Wiehl, Jennifer Elise Cox, Randy J. Goodwin, Earlene Davis, Matt Cohen, Adam Mayfield, Michael Hudson, Lina Patel, Jaden Betts, Kristine Angela, Shaina Fewell

JLH má jediné štěstí, že vypadá, tak jak vypadá. Teda když má ty své obrovské nalepené řasy a je sexy oblečená, přičemž takto se zjevně obléká asi i když doma myje záchody. Client List (film) přišel docela se zajímavým nápadem, když byla JLH v práci, byla super, co se týče její role jako matky - not so much. Když jsem viděla film, říkala jsem si, že je škoda, že se tam více nerozvinula linka, když pracovala, na druhou stranu si nejsem jistá, jak dlouho budou schopni táhnout toto jako seriál...předpokládám, že tam budou prakticky neustále rozvíjet linky s novými klienty a jejich speciálními zálibami či co. Oproti filmu hlavní představitelku její manžel opustí, takže předpokládám, že to nejpozději na konci první sezóny začne táhnout se svým švagrem. 8) (psala jsem to v průběhu sledování, takže teď na konci vím, že to je jasná páka) Btw. moc se mi "nelíbí", že drtivá většina chlapů jsou samí vymakaní krasavci...(10.4.2012)

25/25 Seriálová verze The Client Listu se ukazuje jako to nejlepší, co si fanoušci JLH po konci Ghost Whisperera mohli přát. Původní film z roku 2010 není pilotem v tom pravém smyslu, ale definoval základní situaci, se kterou se nadále v seriálu pokračuje. Ze Samanthy Horton se stala Riley Parks, nicméně její matkou je stále Cybill Shepherd. Změnilo se také rodinné zázemí a částečně i charakter postavy Jennifer Love Hewitt. Upoutávky stavěly nejen na sexy JLH v hlavní roli, ale také na jejím nezdolném sexappealu. Po 1. sérii jsem velmi spokojená a těším se na druhou, která bude mít hned o pět dílů víc. 2. série přichází s několika velmi dobrými změnami, ubylo vedlejších postav, Riley povýšila v práci, děj se stal sevřenějším, neřeší se toliko klienti týdne a pokud přijde na perverznosti, mají čím dál tím lepší úroveň. Méně vaty, více napětí a příjemného erotického dusna. Najde si Riley taky chvilku pro sebe? Ona je přece super žena, která nezklame nikoho kolem sebe, tím méně svou rodinu nebo klienty. V druhé polovině série by se pak dusno dalo krájet a je nutno sedět u dalších a dalších minut absolutně bez dechu. Go Riley Go!(10.4.2012)

• Tommassi3

Ten původní televizní The Client List - Zůstanu raději u původního názvu, ten Laskavý dotek ať si distributor laskavě strčí do řiti !! - platil sice na straně jedné za velmi naivní a zkratkovitou lifetimovou plačku, nicméně tou spoustou naprosto slepých linií skýtal poměrně zajímavý děj pro seriál, který se po tom jeho nepochopitelném úspěchu samozřejmě předem nabízel.. Nicméně tyto nápady využity nakonec stejně nebyly, tvůrci se raději zaměřili na lehce pokrytecky snáze omluvitelnou backstory, i charakter hlavní hrdinky prošel menším posunem, nicméně většina kiksů obou projektů nese stejný podpis, především nablblý a jakékoli reality či syrovosti prostý skript Suzanne Martin, která mě tak dokonale přesvědčila o své neschopnosti, či spíš schopnosti dvakrát se zajímavým tématem naložit jako prase s kravatou.. Ačkoliv zajímavé téma s sebou ne vždy přináší i originalitu, šlápot s "překvapivě" zlatým srdcem už tu pár bylo, no, a přiznejme si bez mučení, že Jennie, pro niž jsem však měl vždycky slabost, ne už tak pro podobné umělohmotné seriály, rozhodně herecky není žádná Julia Roberts.. Ne, díky, The Client List lze jednoznačně považovat za jeden z nejslabších příspěvků mezi série, jejichž hrdinu rozhodně nelze nazvat hrdinou kladným !!(12.8.2015)

• HDeer

Nevysvetliteľne idealizovaná báchorka, ktorá aj napriek kráse ňadier a tváre Jennifer Love Hewittovej nedokáže ponúknuť plnohodnotný seriál. Problémy tak ako hlavných tak aj vedľajších postáv(áno, tým myslím aj všetkých tých užasne vypracovaných a bohatých klientov, ktorí aj napriek svojmu výzoru majú problém zaujať) sú nezmyselné, častokrát pôsobia celkom umelo a čo je horšie, herecká úbohosť pri postavách ako vypasená Lacey, Ryliena matka či Kyle s Evanom, je už iba posledným klincom do rakvy. Ešte jedna vec, príde vám racionálne ponechať si veľký drahý dom, naftu konzumujúcu príšeru na kolesách a plný šatník čačiek na jedno nosenie, keď sa dotyčná topí v dlhoch? Ona si radšej pričuchne ku kupliarstvu a ešte ju to aj baví.(18.2.2014)

Seriál jsem si pustila na jistotu s tím, že jsem si zamilovala už předcházející film. Client list rozdělený na epizody je však o trochu slabší. Ale pro dobré postavy, které dělají špatné věci, mám poněkud slabost a tak jsem ráda, že příběh svobodné matky pracující v "masážním salonu" dostal šanci na nějaké to obohacení. Jediným trnem v oku je pro mne taková maličkost - Jennifer s nakulmovanými vlasy a umělými řasami (které jí mimochodem opravdu nesluší) spí, vaří, uklízí i pracuje. Celý seriál je vlastně ve více směrech "nažehlený a přikrášlený" - dobrosrdečná šéfka klidně strádá pro dobro svých zaměstnanců, klienti jsou samí hezouni s dobrým srdéčkem, kteří si chtěji hlavně popovídat, .... Kdyby ty extra služby zahrnovaly jen to, tak už dávno v takovém salonu pracuji. :) Ale budiž, je to zábavné.(8.6.2014)

• - Predpokladané pokračovanie seriálu treťou sériou bolo po oznámení o tehotenstve Jennifer Love Hewitt (Riley) zastavené. Skutočným otcom dieťaťa bol herečkin seriálový kolega a partner Brian Hallisay (Kyle). Nakoľko však Hewittová žiadala, aby bol otcom aj jej seriálového dieťaťa, ktoré sa jej postave malo narodiť v tretej sérií, nastali tvorivé rozdiely, pretože producenti žiadali ako otca dieťaťa Colina Egglesfielda (Evan). Seriál bol preto po dvoch odvysielaných sériach oficiálne zrušený. (HDeer)

• - Voči seriálu bola spísaná petícia, pod ktorú sa podpísalo 6 250 občanov. Celonárodnú petíciu vytvorili licencovaní maséri, ktorí tvrdili, že seriál poskytuje mylnú predstavu o priebehu masáží, nakoľko oni dodržiavajú etický kódex a neposkytujú "služby naviac". (tomco3131)