Obchoďák

(seriál)
Česko, 2012, 30 h (Minutáž: 55–59 min)

Tereza Kostková, Marika Procházková, Pavel Kříž, Danica Jurčová, David Matásek, Alena Vránová, Martin Trnavský, Ondřej Sokol, Pavel Řezníček, Anna Kotlíková (více)

VOD (1)

Epizody(32)

V kulisách obchodního centra, lesku výloh a bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu. Mezi regály supermarketu začíná nový život Simona. Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša si právě otevřela butik s prádlem. Na rozdíl od Simony má šťastné manželství s Petrem, profesorem češtiny, a svoji budoucnost vidí v jasných barvách. A celý kolos centra řídí sympatická Vanda, Dášina sestra. Bude i nadále podřizovat svůj život jen práci a matce, nebo začne konečně žít svůj vlastní příběh? Právě se zamilovala… (TV Prima)

Amras

Na Obchoďák jsem se docela těšil, už kvůli hereckému obsazení. Výsledek ale tak dobrý nebyl. Pravda, občas jsou tu i pěkné vtipné scény, ale myslím si, že je to opět další z "klasických" českých seriálů. Viděl jsem sice jen úvodní dva díly, ale i to mě už přesvědčilo. Rozhodně se nestanu pravidelným divákem. Musím ale říct, že toto je jeden z nejlepších seriálů svého druhu, které se v dnešní době u nás točí. Nechápu, co je to v dnes za módu dělat takové seriály. Kde na to ti lidé chodí? Dvě hvězdičky jsem dal za to, že je to celkem vtipné a zajímavé, ale stačilo mi to. Nenaladilo mě to na další díly. ()

constrictor.boa odpad!

Odpoledne strávené v obchoďáku - typická zábava české rodiny. Courat se po obchodech s hadrama, dát si oběd v McDonaldu a pak zajít do Cinestaru. Málokdo se jde projít do přírody, nebo si sednout na kafe ve městě. Ta společnost klesá do pěkných sraček. A ještě o tom natočí seriál. Konzumní, povrchní, na hovno! ()

Hrabovo

Chtěla jsem vidět Pyšnou princeznu po letech a uvízla jsem u seriálu. Holt někdy člověk zůstane koukat na dobré a velmi dobré herce, i když to, co hrají, nestojí za koukání... O to víc ruší výkony slabých herců. Úděsná jsou dvojčata a všichni mladí herci v čele s Kmínkem s výjimkou Evičky (bohužel i štěk tradičně příšerné Hanychové má ve výčtu účinkujících přednost a já tu holčinu jménem nenašla, ona byla dobrá). Jo, Pyšná je pořád pěkná a vitální! ()

vitekpe

Jedna je za krasnou Terezu, na kterou je radost se divat - myslim vizualne. Jinak nepozivatelne...leda jako experiment s vlastni psychikou. - - - aktualizace rijen 2012: porad byl zrusen, udajne spatne nacasovani atd, nicmene dovolim si osobni nazor - podle me propadl diky tomu, ze lidi uz na takovehle veci proste nechteji koukat. Vetsina protagonistu/postav je absolutne odtrzena od reality, a navic chovajici se minimalne "zvlastnim" zpusobem...abych byl teda pokud mozno slusny... ()

kajas

A já si přisadím, protože "Obchoďák" patří bez nadsázky mezi nejlepší primácké seriály. Na nové díly jsem se opravdu těšila, postavy mi zkrátka přirostly k srdci (dokonce ani ta Kostková mi nevadila), Noidova znělka je také solidní. Konec působil možná až příliš pohádkově, ale i tak mě mrzí, že už neuvidím žádnou další epizodu. Tento seriál si sledovanost zasloužil. ()

• Tereze Kostkové hraje v seriálu otce její skutečný otec Petr Kostka. (wictoria)
  • Natáčení probíhalo v pražském obchodním centru Arkády Pankrác. Mateřská stanice Prima přitom zveřejnit název centra nechtěla. (kohout08)

Související novinky

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)