Obchoďák (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2012, 32x55 min

Tereza Kostková, Marika Procházková, Pavel Kříž, Danica Jurčová, David Matásek, Alena Vránová, Martin Trnavský, Ondřej Sokol, Pavel Řezníček, Anna Kotlíková, Petr Kostka, Taťjana Medvecká, Vlasta Žehrová, Pavel Batěk, Barbora Mudrová, Marie Doležalová, Markéta Frösslová, Jan Komínek, Oldřich Navrátil, Olga Lounová, Igor Chmela, Vilém Udatný, Lenka Zahradnická, Martin Zahálka, Nela Boudová, Jiří Štěpnička, Barbora Mottlová, Alena Mudrová, Jan Maxián, Roman Zach, Jiří Bábek, Agáta Prachařová, Jitka Ježková, Lukáš Jůza, Michal Kern, Daniel Rous, Anna Císařovská, David Šír, Radka Stupková, Libor Baselides, Petra Ben Messaoud, Charlotte Doubravová, Jan Antonín Duchoslav, Petr Florián, Ladislav Gerendáš, Jan Hraběta, Aneta Krejčíková, Veronika Poláčková, Simona Prasková, René Přibil, Jitka Sedláčková, Jiří Maria Sieber, Lilly Spieglová, Jan Frejlach, Petr Vladyka, Luděk Zelenka, Viktor Dyk, Alexander Hemala, Anna Jiřina Daňhelová
  • Casablanca

Hodnotím po prvním dílu... A to jsem si říkala, že nemůže být nic horšího než deštivé dopoledne... Omyl! V prvním díle máme vše: porod, pořár, žárlivého manžela, nepochopenou dceru, rodící se lásku... U některých herců jde vidět, že patří spíše na divadelní prkna. Zkrátka, myslím, že seriálů podobného ražení už je dost...(12.9.2012)

• Amras

Na Obchoďák jsem se docela těšil, už kvůli hereckému obsazení. Výsledek ale tak dobrý nebyl. Pravda, občas jsou tu i pěkné vtipné scény, ale myslím si, že je to opět další z "klasických" českých seriálů. Viděl jsem sice jen úvodní dva díly, ale i to mě už přesvědčilo. Rozhodně se nestanu pravidelným divákem. Musím ale říct, že toto je jeden z nejlepších seriálů svého druhu, které se v dnešní době u nás točí. Nechápu, co je to v dnes za módu dělat takové seriály. Kde na to ti lidé chodí? Dvě hvězdičky jsem dal za to, že je to celkem vtipné a zajímavé, ale stačilo mi to. Nenaladilo mě to na další díly.(8.9.2012)

• iwee23

Po dvou shlédnutích dílech mi nezbývá než konstatovat, že Obchoďák je jen další stupidní seriál z produkce komerční televize, který nestojí za to, aby u něj člověk ztrácel čas. Neuvěřitelné situace, trapné vtipy a slabé herecké výkony tvoří pouhou kulisu reklamě na nákupní centrum...Jak geniální nápad! Jen se přitom (opět) trochu zapomnělo na diváka.(20.9.2012)

• me_Christy

Tak tohle je vážně trochu ujetej seriál ...asi jako většina podobných českých seriálů. Herci sice většinou působí přirozeně, ale celé mi to připadá trochu o ničem. Některé situace jsou vážně trošku směšné a jak už tu bylo napsáno, zbytečně se protahují. Souhlasím, že kdyby byl seriál kratší, měl by větší spád a koukalo by se na něj daleko líp. A vážně nevím, co některé baví na postavě češtináře v podání Pavla Kříže. Seriál se občas snaží být "vtipálkem roku", ale moc se mu to nedaří, nepustila bych si ho ani na zabití času. A taky doufám, že nesklouzne do skupiny těch nekonečných typu Ordinace v růžové zahradě.(12.9.2012)

• Pete1790

Odpad. A to s klidným vědomím. Protože nahnat tolik českých "hvězd" obrazovky do téhle taškařice, nechat je hrát to co hrají jinde, jenom s jinými jmény, je už prostě na pováženou. Kolegové ze Slovenska by nás mohli učit, jak má seriál vypadat! Už by se někdo měl opravdu zamyslet nad tím, čím krmí národ - a nemyslím tím vepřové z Německa. Chce to revoluci! PS: Ale jedince, kteří hodnotí, aniž by daný kus viděli, bych zabanoval!(8.9.2012)