Obchoďák (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2012, 32x55 min

Tereza Kostková, Marika Procházková, Pavel Kříž, Danica Jurčová, David Matásek, Alena Vránová, Martin Trnavský, Ondřej Sokol, Pavel Řezníček, Anna Kotlíková, Petr Kostka, Taťjana Medvecká, Vlasta Žehrová, Pavel Batěk, Barbora Mudrová, Marie Doležalová, Markéta Frösslová, Jan Komínek, Oldřich Navrátil, Olga Lounová, Igor Chmela, Vilém Udatný, Lenka Zahradnická, Martin Zahálka, Nela Boudová, Jiří Štěpnička, Barbora Mottlová, Alena Mudrová, Jan Maxián, Roman Zach, Jiří Bábek, Agáta Prachařová, Jitka Ježková, Lukáš Jůza, Michal Kern, Daniel Rous, Anna Císařovská, David Šír, Radka Stupková, Libor Baselides, Petra Ben Messaoud, Charlotte Doubravová, Jan Antonín Duchoslav, Petr Florián, Ladislav Gerendáš, Jan Hraběta, Aneta Krejčíková, Veronika Poláčková, Simona Prasková, René Přibil, Jitka Sedláčková, Jiří Maria Sieber, Lilly Spieglová, Jan Frejlach, Petr Vladyka, Luděk Zelenka, Viktor Dyk, Alexander Hemala, Anna Jiřina Daňhelová
  • ivishka

Křišťálově čirá d*mence naprosto neprůstřelná a očividná. D*bilní dialogy, k**ténský scénář, trapná a děsná úvodní znělka, nereálné a teatrální "životní" situace. Z televizní obrazovky na mě teče hnis a sr*čky. Jinak než vulgárně to prostě nepopíšu, protože ta slušná slova jsou na tohle prostě až moc dobrá.(10.9.2012)

Tak jak odmítám sledovat "nějaké seriály", tak tenhle je super a to hlavně pro skvělou a nejlepší paní Alenu Vránovou, ta je bombastická!!!!!! A ty hlášky, v jejím podání ( "jé tys mi uvařila kafe? - Maryša taky vařila......"!!!!!), je tak nádherně cynická, ale tohle ocení, a pochopí ten vtip, fakt jenom ženský po čtyřicítce a výše, pro který tenhle seriál je v podstatě napsanej!!!!!! Úplně tam vidím tu super náladu při natáčení, ano je to pro vás všechny hrůza a děs, ale to je vidět, že víte houby co je život..........!!!!!!!!(27.10.2012)

• iwee23

Po dvou shlédnutích dílech mi nezbývá než konstatovat, že Obchoďák je jen další stupidní seriál z produkce komerční televize, který nestojí za to, aby u něj člověk ztrácel čas. Neuvěřitelné situace, trapné vtipy a slabé herecké výkony tvoří pouhou kulisu reklamě na nákupní centrum...Jak geniální nápad! Jen se přitom (opět) trochu zapomnělo na diváka.(20.9.2012)

• gotham

Tenhle seriál mě asi zajímal zejména proto, že pracuju v Arkádách, kde se seriál také natáčí. Musím říct, že Obchoďák doslova předčil moje očekávání !!! Já nečekal žádné umělecké dílo, ale takovou amatérštinu, která je doslova kopií dnes již legendárních VKVéček, jen v jiném prostředí s jinými herci, to jsem tedy také nečekal. Sice jsem viděl jen 1 povinný díl (povinný proto, abych mohl ohodnotit) a pár ukázek (během fantastických seriálů Teorie a Jak jsem poznal), ale bohatě mi to stačilo. 0%(27.11.2012)

• NinadeL

Kombinace Danica Jurčová, Tereza Kostková a Marika Procházková je sice fajn, ale jenom na pohled, mluvit by neměly. Marie Doležalová by mohla překvapit, ale všechna ostatní ale jsou tak zásadní, že je mi nevolno. Už jenom z toho, jak tam Kříž hlásá "Dáďulko!" A i když se to tváří jako běžný primácký seriál, je to pohádka pro naivně pokročilé a bohužel se to pokouší i o komedii. Takže jestli se tam Trnavský alespoň nesvlíkne, tak sbohem do kamen.(15.9.2012)