Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven. (Warner Bros. CZ)

Mawete

Já to považoval za film pro děti. No nejsem si jistý, které dítě by to plně pochopilo. Ale mně se to líbilo :) ()

v.indruchova

Zdá se jako pohádka, s určitou najivitou, ale je to vtipný, zábavný a tak pozitivní. Velmi originální, obrazově zábavné..já jsem věřila, že je ten film ze stavebnice, ne milé "holky" to udělal počítač. Zamilujete si to, protože všechno je tu boží :) Everything is awesome. Doporučiji snímek sehnat v angličtině, může vám v čestině něco ujít, např: stěžejní song je zábavnější v originále. Podívejte se z okna,...hm, ano, zase prší, mlha- tak radši zpět myšlenkama do filmu. ()

Desmond04

Po prvních pěti minutách jsem se lekl, co jsem si to pustil za blbůstku. Ale stačilo, aby se na plátně objevil Emmet a já svůj názor musel s radostí přehodnotit. S LEGO Movie jsem si krásně připomněl, jak může být humor čistý a krásný, bez sexuálních a vulgárních narážek. Vše podtrhuje skvělý dabing, ve kterém jsem měl slabost hlavně pro BadCop aka Liam Neesona, z jeho hlasu bych si snad vystříhal i telefonní vyzvánění. Celkově vzato jsou kostičky příjemné osvěžení a určitě jedna z těch nejlepších komedií letoška, ne-li vůbec nejlepší. Razítko na to dává i poslední záběr s hračkami zlobivé sestřičky ()

Fajung

Ako veľký fanda lego hier na pc, som sa na animák vcelku tešil. Čakal som trocha viac dielikov zábavy. Zo strany tvorcov to bolo až moc cielené. Chýbali mi tam možno nejaké emócie, na aké sme zvyknutý z iných súčasných animákov. Každopádne animácia je výborná, oceňujem rozmanitosť nápadov a postavičiek, Možno tomu uškodila aj priveľká akčnosť. 65% ()

Briskie

Vymazlená parádička. Celý film jsem se skvěle bavil. Celý svět složený z kostiček lega, skvělé fóry. Za mě skvělá oddechovka nejen pro ty nejmenší ()

Rust_Francis

Dal jsem tomu šanci, ikdyž jsem upřímně žádný velký zázrak nečekal. Chyba. Neskutečná palba vtipů za sekundu. Filmek mi jel teprve chvíli, když jsem si uvědomil, že už jsem slyšel tolik gagů a hlášek, zatímco u jiných komedií nebo animovaných filmů bych se jich nedočkal ani za celý film. Tolik originality, nápadů, hlášek, vtipu v tak krátkém časovém horizontu je to, co dělá tenhle film odzbrojujícím a naprosto neskutečným. Tak rozmanité a nápadité jak stavebnice LEGO. Trošku mě vyhodil ze sandálu ten konec, ale ve své podstatě tam asi holt musel být. S postupem času si říkám, že je to vlastně v pořádku. U mě spokojenost. Batman a Spaceship hvězdy filmu. ()

listo

Vizuálně úchvatný snimek, pokud jej tedy vidíte v kině, na domácí obrazovce kostičky kouzlo ztrácí. Některé hlášky jsou pětihvězdičkové: Tady máš kaťata, konec seriálu! Narážky na konzumní způsob života, unifikaci a selfimproovement jsou vymazlené. Jen to morální poselství se trochu vymklo. Říká dětem, že každý může vystoupit z davu průměrnosti a stát se výjimečným. Když ale hlavní hrdina nabádá nadprůměrné a výjimečné figurky k práci v týmu, tak celou pasáž vysmívající se teambuildingu shazuje. Takže výjimečně, ale týmově! ()

bonovox

Veľmi kvalitná zábava, je to cool, dostatočne zábavné a aj poučné. Skvelé hlášky, vtipy a hlavné rýchly spád, u mňa animák roka. ()

Ironhead

Slusny, ale nebyl to az takovej zazrak, jak o tom lidi basnili.... nebejt postavy Batmana, ktera neuveritelne hlaskuje :_), asi bych se u toho i trosku nudil.... ;) ()

loak

Úžasně jsem si zavzpomínal na své dětství a na dlouhé hodiny strávené s touto legendární hračkou. Nevěřil jsem, že se dá z lega vytvořit film který bude jak pro děti, tak pro dospělé. A ejhle ono to jde. A nejen že to jde, ale ono je to i naprosto AWESOME. Skvělý příběh, skvělá animace, skvělý humor. Prostě není tomu, co vytknout. ()

belinko

Popravde mi pesnička liezla na nervy a filmu som plánoval dať tak 2 hviezdičky z dôvodu, že sa jedná o ďalší komerčný blockbuster. Avšak z príchodom Willa Ferrella som jaksik tomu začal fandiť a celá tá myšlienka sa mi začala páčiť. Aj keď tie vtipy boli tuctové a komerčné, svojím spôsobom boli vlastne originálne. A všetky tie lego efetky mali niečo do seba. Nakoľko som na legu vyrastal, film som si užil. ()

kolly13

Slabota díky nudě, pár nápadů a hlavně sdělení, že Lego má různé stavebnice, takže rodič šup do obchodu. ()

NucLe4r

Nikdy by mě nenapadlo, že LEGO film může být tak neskutečná zábava :D Grafické zpracování je úžasné, dabing opravdu povedený, akce tam je neustále ... a humor? Hláška jedna za druhou! Často jsem padal ze židle smíchy :D ... Hlavně kvůli Batmanovi, je prostě dokonalý! Možná jediné, co tomu chybí je epičtější soundtrack .... zvolit k tomu hudbu tak dobře jako v Deadpoolovi, oddělat pár "dojemných" scén a je to úžasný film! ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

02.11.2021

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard