Reklama

Reklama

64. Emmy Awards

(pořad)
  • USA The 64th Primetime Emmy Awards
Publicistický
USA, 2012, 126 min

Scénář:

Dave Boone

Účinkují:

Jimmy Kimmel, Zooey Deschanel, Jim Parsons, Ginnifer Goodwin, Claire Danes, Emily VanCamp, Louis C.K., Melissa McCarthy, Amy Poehler, Mindy Kaling (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Ocenění Primetime Emmy® Award je považováno v televizním světě za velmi prestižní, podobně jako Oscar ve filmovém průmyslu. Emmy oslavuje jedinečné pořady určené pro hlavní vysílací čas a nejlepší počiny každoročně odměňuje.  Primetime Emmy® Award je nejvyšším oceněním v televizním průmyslu a vyjadřuje uznání za vynikající počiny mezi pořady určenými pro hlavní vysílací čas. Ceny se každoročně udělují v sedmadvaceti kategoriích a nezapomínají ani na mimořádné zásluhy. Slavnostní ceremoniál předávání Emmy je jednou z nejvíce vzrušujících a nejpestižnějších událostí v americké televizi a tato velkolepá zábavná show přitahuje miliony diváků po celém světě. Nominace na letošní 64. ročník budou oznámeny 19. července a samotný galavečer, plný kouzelné atmosféry a hvězdných umělců, proběhne 23. září 2012. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

bartias 

všechny recenze uživatele

Ricky Gervais potěšil (i když se tentokrát jenom zastavil), ale Jimmy Kimmel zklamal. Kdo by v jeho podání čekal bezzubé, i když elegantní předávaní cen? Asi nikdo. Hvězdou večera se tak jednoznačně stala Julia Louis-Dreyfus, když při přebírání ceny stačila s kamarádkou Amy Poehler ještě sehrát komediální výstup. ()

Reklama

Sagara 

všechny recenze uživatele

Negativa: -uz len samotne nominacie (opomenutie seriálov Community, Shameless, a ďalších) -prehnany uspech modern family -neocenenie Amy Poehler (Juliu LD mám ako komičku veľmi rád, ale Amy ju absolútne prekonáva) -slaby host -hrozne uponahlane -neocenenie Kristen Wiig Pozitiva: -aspoň nominácia Merritt Wever (Zoey - Nurse Jackie) -skeč s Lilly v Modern Family -niektore ďakovačky (Eric Stonestreet, Julia LD, Claire Danes) -uvodny skeč Celkovo skôr slabota ()

Splasher 

všechny recenze uživatele

Kimmel nic moc; dá se říct americká klasika, takže jeden vtip z deseti se povede a já se dokonce i pousměju. Zasloužená výhra JLD za Iannucciho Veep. Ostatní nechám opět raději bez komentáře. No, přece jenom: EMMY si u mě uchovala jen minimum respektu, a to jen díky zaslouženému neocenění Dunham a GIRLS. Ovšem z další sklizně Modern Family je mi fyzicky špatně. ___ A Hanks má pravdu. Mini série a TV filmy jsou nyní jasně na vrcholu. Jenom se v Americe furt neoceňují ty nejlepší. ()

derive odpad!

všechny recenze uživatele

Dívám se na to ždycky jen kvůli úvodního čísla a pak tak dlouho, dokud mě to baví...tento rok jsem se málem nedostal ani přes to "úvodní číslo"....hrozná sračka....jimmy kimmel je prostě lamák, což dokazuje každý týden v jeho trapné šou a tento rok ssebou společně s producenty stáhl celé emmy na dno....prostě děs... ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama