64. Emmy Awards (TV pořad)

64th Primetime Emmy Awards, The

Publicistický

USA, 2012, 126 min

Dave Boone

Jimmy Kimmel, Zooey Deschanel, Jim Parsons, Ginnifer Goodwin, Claire Danes, Emily VanCamp, Louis C.K., Melissa McCarthy, Amy Poehler, Mindy Kaling, Kerry Washington, Tina Fey, Jon Cryer, Ricky Gervais, Martha Plimpton, Jeremy Davies, Kat Dennings, Damian Lewis, Aaron Paul, Julie Bowen, Sofía Vergara, Benedict Cumberbatch, Bryan Cranston, Tom Hanks, Eric Stonestreet, Giancarlo Esposito, Christina Hendricks, Julianne Moore, Kevin Costner, Lucy Liu, Peter Dinklage, Jessica Lange, Martin Freeman, Steve Buscemi, Hayden Panettiere, Mayim Bialik, Hugh Dancy, Nicole Kidman, Ariel Winter, Seth MacFarlane, Idris Elba, Sarah Hyland, Michael C. Hall, Danny Strong, Jon Hamm, Tom Berenger, Lena Dunham, Michael J. Fox, Kristen Wiig, Matthew Perry, Connie Britton, Anna Gunn, Clive Owen, Ed O'Neill, Jane Levy, Andre Braugher, Max Greenfield, Michelle Dockery, Kiefer Sutherland, Ty Burrell, Alec Baldwin, Ashley Judd, Jennifer Westfeldt, Joshua Bowman, Jesse Tyler Ferguson, Ron Howard, Ed Harris, Julianna Margulies, Don Cheadle, Jared Harris, Sarah Paulson, Aziz Ansari, Kathy Bates, James van der Beek, Joanne Froggatt, Ellen DeGeneres, Bill Hader, Glenn Close, Betty White, Jay Roach, Hugh Bonneville, Archie Panjabi, Christine Baranski, Brendan Coyle, Rita Wilson, Frances Conroy, Jimmy Fallon, Nolan Gould, Denis O'Hare, Tracy Morgan, Jon Stewart, Damon Wayans Jr., Mare Winningham, Ryan Murphy, Merritt Wever, Cat Deeley, Keith Urban, Stephen Colbert, Julian Fellowes, Josh Groban, Michael Cuesta, Howard Gordon, Alex Gansa, Gideon Raff, Jake Kasdan, Robert B. Weide, Tom Bergeron, Evan Peters, Emilia Clarke
  • Sagara

Negativa: -uz len samotne nominacie (opomenutie seriálov Community, Shameless, a ďalších) -prehnany uspech modern family -neocenenie Amy Poehler (Juliu LD mám ako komičku veľmi rád, ale Amy ju absolútne prekonáva) -slaby host -hrozne uponahlane -neocenenie Kristen Wiig Pozitiva: -aspoň nominácia Merritt Wever (Zoey - Nurse Jackie) -skeč s Lilly v Modern Family -niektore ďakovačky (Eric Stonestreet, Julia LD, Claire Danes) -uvodny skeč Celkovo skôr slabota(25.9.2012)

Ricky Gervais potěšil (i když se tentokrát jenom zastavil), ale Jimmy Kimmel zklamal. Kdo by v jeho podání čekal bezzubé, i když elegantní předávaní cen? Asi nikdo. Hvězdou večera se tak jednoznačně stala Julia Louis-Dreyfus, když při přebírání ceny stačila s kamarádkou Amy Poehler ještě sehrát komediální výstup.(11.10.2012)

• Splasher

Kimmel nic moc; dá se říct americká klasika, takže jeden vtip z deseti se povede a já se dokonce i pousměju. Zasloužená výhra JLD za Iannucciho Veep. Ostatní nechám opět raději bez komentáře. No, přece jenom: EMMY si u mě uchovala jen minimum respektu, a to jen díky zaslouženému neocenění Dunham a GIRLS. Ovšem z další sklizně Modern Family je mi fyzicky špatně. ___ A Hanks má pravdu. Mini série a TV filmy jsou nyní jasně na vrcholu. Jenom se v Americe furt neoceňují ty nejlepší.(24.9.2012)

• derive

Dívám se na to ždycky jen kvůli úvodního čísla a pak tak dlouho, dokud mě to baví...tento rok jsem se málem nedostal ani přes to "úvodní číslo"....hrozná sračka....jimmy kimmel je prostě lamák, což dokazuje každý týden v jeho trapné šou a tento rok ssebou společně s producenty stáhl celé emmy na dno....prostě děs...(25.9.2012)

Teda Jimmy, to jsem myslela, že to víc rozjedeš.(24.9.2012)