Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 5
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER Hvězdu smrti a její vytvoření chápu - je to prostě vesmírná stanice. Která se stavěla 20 let. Tam nebylo nutno nějak moc vysvětlovat.

Ale aby First Order, který neměl zdaleka takové kapacity jako Impérium, protože je jen jeho zlomek, dokázal přetvořit velkou část planety až do jádra na stroj, který dokáže čerpat energii ze slunce..  za necelých 30 let? Otázka vůbec je, kdy First Order vznikl. A vlastně mám mnoho dalších otázek, tenhle film nevysvětlil vůbec nic. A teď abych čekal 2 roky..

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Co komu pořád vadí na tom Kyloovi. Já jsem při tom jak si sundával masku čekal nějaký trapně super drsňácký zjizvený, vesmírným prachem oprejskaný monstrum a tohle mě dost překvapilo. Jsem rád že ho udělali takhle.

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Musíš, ale brát, že tam bojoval Darth Vader a Obiwan. Jeden mistr jedi a druhý skoro mistr (dokud mu neruplo v kouli). V SW7 proti sobě bojují učňové a  ani to ne.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Rozhodně.... nejprďáctějiší použití Ligtsaberu považuji vrhnutí na dálku jako bumerang, případně... styl" Mečuj sám.. já tě budu z dálky jen navigovat. To uměla jen první generace nové republiky né? :D

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Sorry, ale je to fantasy. Kdyby to bylo scifi, tak ty lodě od tý planety neodletí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Abych ti to vysvětlil aby jsi to pochopil.. ;) 

Když ten meč budeš držet v ruce ty, tak ta baterka budeš ty... Ty krystaly jinak mají až epochální životnost. :)

 

Jinak, jak se KYLO předvedl? Využil nějak ten cross styl v boji... nebo si hned po pár vteřinách kdy na něj Finn... upadne, usekne kus prstů??? :D

 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

to bylo dechberoucí jak spoiler z toho slunka ...no v našem světě kd mám jen jedno slunko šiorko prdelato by byl čistej hazard o existenci naši vlastní..ale tak v SW je sluncí asi dostatek... spíš by mě zajímala vzdálenost ..jakou to má palebnou sílu doletu..popř postavení nečeho takového mno..težko říct..žádná hvězda smrti nní v tomto směru vysvětlena..je to prostě scifi..

na příspěvěk reagoval Sloth26, TheDarKnig

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Hele já jsem fakt, jako fakt odpůrce dabingu, takže to asi neklapne :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Sakra.. tohle jsem přehlídnul: Ano proč by Finn nemohl bojovat z KR? Jednoduše, má sice vojenský výcvik ale, tuším že jen japonský a čínský vojenský výcvik zahrnuje i SOUBOJ Z MEČEM NA BLÍZKO! XD

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

spoiler Taky doufám že v budoucnu vysvětlí, jak přesně First Order dokázal udělat s planetou to, co udělal. A ty technologie pro sklizeň sluncí atd. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Fordzy , CCCPrincess

Aha tak děkuju...  :)

no z tím počítačem ani řešit nemusím.. pač ten se mi oddělá asi sám. 

Začal se zmetek nějak přehřívat... Vodník se mi asi uvařil. 

Možná už zítrá nenapíšu... 

Takže se zaím loučím  im memoriam.. a nebo ne :D

musím psát rychle! Zase začal vařit! O_o

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

jerry12

V EU o tom byl krátkej komiksj Dědictví (Ne ta série) a tam bylo co se s tím mečem všechno stalo ale nějak si ho už nevybavuju a stejně už není kanon a se E7 nemá nic společnýho :) 

 (hodnocení, recenze)

jerry12

tak to děláš chybu ohldně toho dabingu..klidně ti lístek zaplatím když se ti to nebude lbit ale jdi na to!!!fakt .... no zatím dneska jen poprvé al už v sobotu jdu zas na origno znění :) pro změnu...

na příspěvěk reagoval jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Ona mu jen řekla, že to je dlouhý příběh, ale nijak nekonkretizovala.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Henk123

Henk123: K zahození bych neřekl, protože každá scéna něco říká o charakterech, které bylo potřeba postupně budovat, takže i když první půlhodina je slabší (než se objeví Han), tak byla nutná a mně rozhodně nijak nevadila, naopak silná počáteční scéna mě patřičně nažhavila. Kliment95: To neví ani ten největší znalec Star Wars, protože tenhle příběh se v kánonech nevyskytuje, je to ryze záležitost The Force Awakens a vysvětlení je na nich pro další epizody...

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Možností je spousta a sem si jistá že i na to nám odpoví, chce to jen trpělivost. Přeci jen ho stratil ve vzdušným městě i s rukou :) , nikdo ho nezničil ani ho Vader nepřesekl. 

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama