Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 2
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Henk123

No však nevidíš kolik lidí jsem ovlivnil aby na to šlo do kina ? sotva pár hodina a už 2600hodnocení...

na příspěvěk reagoval Henk123

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Osobně bych tedy mnohem víc bral několik spinoffů, které by vyplňovaly období mezi EpIII a EpIV, ale jo, i tahle nová díra by mohla být zajímavá.

jerry12: spoiler jo vida, to jsem si neuvědomil. No máš pravdu. A ještě jedna věc, proč se Finnovo naprogramování nepodařilo? Jen jeden stormtrooper z tisíců, takže prostě vada produktu nebo je v tom i něco víc? :)

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Sloth26

Spoiler! Spoiler!:

Tak víc jich bude určitě, přeci jen to tam Snoke zmíní že i přesto že je velitelem řádu Ren tak ještě nestál před takovou zkouškou jaká ho čeká.

 (hodnocení, recenze)

dudel3333 - Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Propagačný film na jedlo,nápoje,sladkosti,hračky,prenosné záchody atď atď.... ach konzumná spoločnosť

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Sloth26 , TheDarKnig

To, že je Rey dcera Luka, je bych řekl tutovka. Nebo minimálně se už museli setkat za významných okolností. Když jí Kylo totiž čte myšlenky, mluví o tom, že vidí její představy o oceánu a ostrovu. Kde na konci najde Rey Luka? Na ostrově uprostřed oceánu.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Spoiler! Ano je možné, že Kylo Ren je hlavní učeň Snoka a rytířů může být více. Ti ale samozřejmě nemusí mít tolik schopností a jsou spíše nohsledy. 

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

 (hodnocení, recenze)

Jinak bych si tipnul že se dočkáme i Spinoffu která zpalní tu 30.letou mezeru mezi Vi a VII..docela bych to bral :)

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, TheDarKnig

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Hele pokud to hodláš tady jenom shazovat, tak radši odejdi. Jsou tu lidé, co by si rádi podebatovali o tom filmu. Díky 

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Fakt nemá smysl diskutovat o tom samým do kola :)

SPOILER: Jinak při ty vizi (volání meče) jak stojí Kylo v tom dešti, myslíte si že ti co stáli za nim jsou dálší členové Renu, protože pokud jo tak Kylo je asi jedinej kdo používá světelnej meč. Jak pujdu  po druhý tak se musím pořádně podívat, ale jen tak letmo si vybavuju že tam asi všichni měli masky, a jeden dokonce něco co vypadalo jako palcát co má hozený na ramenu, a taky bych řekla že tam byli i jiný rasy než jen lidi podle velikosti těla.

na příspěvěk reagoval Sloth26

Henk123

Henk123 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Opak je pravdou, MegaPudingu, já Star Wars miluji, nemálokrát jsem se pokusil objevit sílu, ale nepohl jsem ani pampeliškou.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

spoiler Mně Rey přišla, že má snad vymazané vzpomínky, a zbylo ji jen jakési nutkání čekat na něčí návrat. 

na příspěvěk reagoval jerry12

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Sloth26

Spoiler: je to zatím nejbližší teorie že je potomk Luka..akorát mě do toho nepasuje když říkala že si myslela ž je Luke jen vymyšlenej Jedi a povídačka..pak jí Solo řekl že je všechno pravda atd.. :)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

no spíš jsem byla schopná se dívat na ten film, na rozdíl od tebe, takže mi očividné a jasně ukázané nemohlo být "nepřehledným" :)

 (hodnocení, recenze)

Sloth26

herecký výkony byly fenomenální a to vč. všch...prostě každej v tomto filmu odvedl kus práce...Finn,Rey,Maz,Kylo,Han,Leia,herci v robotech,kostýmech,HUX..atd atd...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

SPOILER Za mne herecké výkony byly výborné, zprvu jsem byl na rozpacích, ale byl jsem vyveden z omylu. Kylo Ren je osoba, co se snaží někomu se podobat. Snaží se být, čím nemůže být, protože na to nemá schopnosti. Finn je cvičený stormtrooper, který dokáže zacházet se zbraní (btw. asi opravdu to tmavé hledí vadí při střelbě :D ). Rey je velká neznámá, ale čistě hypoteticky, když to vezmeme, že byla volána mečem, která patřila Anakinovi (Darth Vader), pak Lukovi, tak usuzuji, že by mohla být Lukovim potomkem, co byl skryt právě před Kylo Renem, který by se jí pokusil zabít. A poté ji Luke opustil, aby jí nemohl/ nemohli vyhledat přes jeho maličkost.

na příspěvěk reagoval jerry12

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

a nebo mohl z kapsy vytáhnout třeba atomovku a hodit ji na ně :)

takových snadných řešení si každý divák dokáže vymyslet milion, zvlášť když si asi záměrně nechce připouštět ten fakt, že jednoduše nebyl při plné síle :)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

GigaPudding

SPOILER Stále, Finna mohl složit okamžitě tak, že by ho zmrazil Sílou a pak probodl.. a možná by to vyšlo i s Rey, i když ta teda probouzela tu Sílu fakt extrémně rychle. Už chápu, proč vybrali takový na první pohled divný název.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, GigaPudding

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama