Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 2
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Jn..jako kdyby tě někdo vcucnul a vyflusnul a ty jsi přitom nepoznala časovej rozdíl nbo tak nějak v tom smyslu.

 (hodnocení, recenze)

Diť ho našla Maz.. byl o tom nějakej dialog s hanem tuším o tom kde ho vzala ona ale už si to nepamatuju je docela dost hodin a chce se mě spát :0

na příspěvěk reagoval jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Sloth26

Killduke: Klidně, kolik máš za sebou? :D Sloth26: Proč se ptáš mě? Já bych na to s dabingem nešel ani kdyby mi zaplatili ty čtyři miliardy, co Lucas vyfasoval za práva k SW. Byl jsem jen na originále.

na příspěvěk reagoval Sloth26

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Souhlas klidně bych dalších 30-50 min zvládla, uteklo to strašně rychle až moc :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Henk123

Henk123 (hodnocení, recenze)

To je pravda, ale tady v sedmičce mě nenadchl ani jeden souboj. Líbilo se mi jak zastavil tu střelu na začátku.

 (hodnocení, recenze)

Henk123

Každej ten souboj má svoje kouzlo..hl. je to daný těma charakterama než samotnou technikou ovládání meče a bojového umění.

na příspěvěk reagoval Henk123

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Tak určitě bych ho bez problému zařadila do seznamu nejzdařilejších, jediná výtka je el. hlas Kyla ale určitě není špatnej jen origo zní líp :)

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Zprvu jsem myslel, že mu dělá voiceacting Cumberbatch, když měl masku.

Jo, když to říkáš ty, tak tomu budu věřit. :D #DarkSideIsReal

Henk123

Henk123 (hodnocení, recenze)

Mě sralo, když ten jeho meč elektricky probíjel nebo jak bych to nazval :D Nejlíp vypadaly meče prostě když se fajtili kvák gong s obiwanem a derekem maulem.

 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

mě to sedlo jak prdel na hrnec tn dabing..až jsem z toho sám v šoku .:D to s Fineem máš pravdu ale nejenom on měl pasující hlas..Rey byla taky luxusně nadabovaná a ani mě nepřišlo že se vlastně dívám na dabing .

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

 (hodnocení, recenze)

Henk123

:D no já znám člověka kterej říká světelnejm mečům..mucholapky..asi odvozeno od toho jak bzučí když se tím mává okolo ..

na příspěvěk reagoval Henk123

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Nezdál se mi nějak špatnej, řekla bych i povedenej. Hlavně Finn zněl jako černoch a ne jako běloch (Ano koukám na tebe  Avenger 2 kde Fury zněl jako nejbělejší běloch :D ) Už ale podle traileru mužu říct že Kylo zní líp v angličtině, aspoň jeho elektronicky zabarvenej hlas. :)

na příspěvěk reagoval Sloth26

Henk123

Henk123 (hodnocení, recenze)

Samozřejmě ti lidé nemůžou být mí přátelé, kdo řekne světelnému měči svítící meč, tak se hned degraduje na úroveň pouštních lidí.

 (hodnocení, recenze)

Jen takovej malej BTW joke..Nevité kde se poděl Harry Potter z Břidlochovic ?

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

jerry12

Dotaz: Je nějak srovnatelně dobrá originální verze s českou nebo je česká špatná??? Byl jsem na originále s titulky.

na příspěvěk reagoval jerry12

Henk123

Henk123 (hodnocení, recenze)

vole, ti říkám, že každej je z toho vystříkanej, protože to je to prostě star wars, bžum bžum světelné měče, ale víc jak polovina si ani nemůže vzpomenout jak se jmenuje Yoda a tak říkaj kamarádům, ten malej namastrovanej zelenej trpaslík. A sami říkaj, že star wars žerou, takové lidi znám, tak vím o čem mluvím :D

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

jerry12

No mě čekaj max ještě 2, v neděli jdu na tit a pak si zvolím ještě jednu verzi podle toho která bude lepší:

 

Spoiler! Spoiler!: Tak ono Ren být jméno řádu ne jeho příjmení ale i titul (něco jako Darth), to potvrdili už dávno a určitě není v řádu sám :)

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama