Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 2
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

na jednu věc jsi zapoměl i ty..a to jakou značku podprsenky má vlastně Rey ..a jestli má bradavky do modra nebo růžova..hmmm samé otázky samé otázky...

na příspěvěk reagoval Hees

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

simon84

a kde se vzala ta planeta? A kdo vymyslel světelný meč? A kdo byl Finnův nejlepší kámoš ve školce? A jak se jmenoval třetí stormtrooper zleva ve čtvrté řadě ve druhé četě nalevo od pódia když poprvé stříleli z toho jejich kanónu?

Prostě samé neobjasněné záhady :)

na příspěvěk reagoval simon84

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Snoke by klidně mohl být nějaký Sithský lord, co byl v hibernaci. No nic jsem moc unavený, mějte se tu a zapalovač na to. :D

 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

volee..SW je jen jedna velká přilepená žvíkačka na dně záchodové misky..a v ní a v ní kamaráde se to vše odehrává..táááááááák :D ha !

na příspěvěk reagoval Prometheus69

 (hodnocení, recenze)

simon84

Snoke hmmm no moc toho o něm nevím ale taky mám před sebou další dvě Epižody.

na příspěvěk reagoval simon84

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Špatně špatně... všichni jsou to vlastně duchové, starých časů v galaxii která nikdy neexistovala a celé se to odehrává ve snu anděla.... :)

Sorry neodolal jsem když mi to tu bliká jak šílený... ta obrovsky rudá čtverec! :D

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

SPOILER: hlavne je tam zatim spousta nevyjasneneho. Kde se vzal ten Snoke? kdo to je? jak to ze asi umi ovladat Silu a tak... Tahle cast mi zatim prijde divna. Ale uvidime. Osobne jsem nadsenej, je to SW takze super. A zklamanej zaroven, ten Thrawn by se mi porad libil vic. Zajimavejsi namet, postavy.. :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, GigaPudding

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sloth26

Jop... já myslel že to je nějaká sniperka... super, takže další zlobivá holka... jdu na její FB a dám jí Like jen z principu... :DDD

 

Tak jo... tady jsem zatím skončil. dám prostor i ostatním... musím ještě obdarovat ostatní diskuze co mám ještě na seznamu. Zatím se tu mějte a kdyby jsme se zítra neslyšeli... tak počítám že se ozvu zase až tak příští rok. :D

mizim... 

 (hodnocení, recenze)

hoši nchcete už jíst spát ? ale vlastně počkat počkat..vlastně síla se probouzí takže nic jdeme dááál ................ :D

 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

:D :D :D :D že prsa ...vole prsa néééé ..psa ....víš co takovej novej schopen jedi pejsek a dělal by haf haf :D a jeho kámoš papoušek kakadů by mu skundoval :D :D :D :D :D :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Já ten konec četl vážně jako " jen její PRSA...? XD

Já jsem rád, svět SW se tomuhle spíše vyhýbal což je škoda... Pač na meč během SW si snad sáhla jen Laila.. Jedi co zařvou během 5 minutové scény ve válce klonů, nepočítám. :)

konečně se PROBUDILA TA SKUTEČNÁ SÍLA! :3 :D

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Tohle tam je: "Příběh Hvězdných válek je vlastně smutnou tragédií Darth Vadera. Jednou zemřel a již neobživne..."

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Až zkoukneš film, tak pochopíš jak to s ní vlastně je a hlavně dávej na začátku pozor, ono plno lidí si myslelo, že bojuje hlavně s laserovými zbraněmi, ale (SPOILER - s tou tyčí na začátku ukazuje jak dokáže bojovat se zbraněmi na blízko) je to úplně jinak.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

tím chci říci.. aby jsi mi nekazil můj nově nabitý dojem jít na to přece jen do kina... právě kuly těm mečování! :DDD

Citoval jsem Equilibrium.. tuším, nezapomenutelný monolog který ve filmu zazní asi 2x .... :D

 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ta holčina je takovej novej anakin..proto s i říká že tento díl je pro změnu feministický...tak asi k ůplne spokojenosti tam měli dát do hl.role psa..

na příspěvěk reagoval Prometheus69

 (hodnocení, recenze)

Bluntman

On má jen Hobitího pindíka..nebo trpasličího ? možná oboje ale nejspíš j to panic a zatím se dostal do fáze čůrácí.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Sloth26

no ten konec jsem pojal už s nadsázkou. Ale nějakou část, celou se odehrávající na prchajících a neustále bojujících obrovských křižnících bych viděl rád určitě :D

na příspěvěk reagoval Sloth26

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

To bych rád vyvrátil, stačí se podívat do zajímavostí k 8. dílu :)

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama