Bouřlivé víno

Drama / Rodinný
Slovensko, 2012, 109x50 min

Scénář:

Diana Kacarová

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová, Ľuboš Kostelný (více)

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť! (TV Markíza)

Danie odpad!

Človek stále čaká na ten deň, keď sa začne natáčať niečo kvalitné. Po vzhliadnutí jednej časti sa mi chcelo plakať. Herecké výkony sú strašné a ospevovaná Nela Pocisková nemá byť za čo ospevovaná. Celé zle! ()

Majka105

Zo začiatku sa to dalo pozerať, keď už nič ine nebolo v telke ale teraz to je o ničom. Zbytočne platení herci ak sa tak niektorí dajú nazvať. ()

mafianis

Začalo to naozaj skvele. Krásne prostredie, sympatické postavy, skvelá hudba..proste skvelá myšlienka priniesť takýto seriál na naše obrazovky...ale postupom času sa stáva s toho len nudná napodovbenina a natahovanica...samozrejme nájdu sa super momenty ako napríklad skvelý Kostelný alebo Gábor Kečkemeke....ale som zástancom myšlienky že v najlepšom treba prestať...a tento seriál by sa už patrilo ukončit ()

mikla

Skvelá myšlienka priniesť na obrazovku seriál s vinárskeho prostredia. Začalo to velkom štýle..Dolínsky a Rozner sa nenávidia a ich deti sa do seba zamilujú...do toho zasahujú aj postavy ako doktor Buranovský alias Vlado černý...Igor, Slávo Dolínský či odporný Eugen Baxa, nechutná Inge v podaní tej najodpornejšej Slovenskej herečky Mičkovicovej..samozrejme nemožeme vynechať Helenku Krajčiovu ako Dorotku. Lenže viete ako to býva po dajakých 100 častiach sa seriál prehupne do horšej polovice a takpovediac stráca seriál svoje čaro. Bolo to tak pri Americkom Dallase či pri Slovenskom Paneláku. Zastávam myšlienku v najlepšom skončiť a to bohužial platí aj o Búriivom víne...najma aj odchodom niektorých skvelých postáv ako napríklad Maroš Kramár a jeho Miro Petranský či Eugen Baxa, ktorý v seriály záhadne umrel. Samozrejme ako filmový a seriálový fajšmeker seriál sledujem ale už to neni to čo nám tvorcovia ukazovali na začiatku. Musim ale povedať že prostredie v ktorom sa seriál nakrúca je velmi krásne..... ()

Kevi1

Nechcem tvrdiť, že Búrlivé víno si zaslúži moju jednu hviezdičku, pretože je to zhruba rovnaký brak ako väčšina neverending seriálov, ale rozhodla som sa vziať to na milosť z jediného dôvodu - je to o poznanie lepšie ako Chlapi neplačú. teda, minimálne, čo som ja vyrozumela. Inak je to totálny nezmysel, ktorý sa točí z čisto komerčných dôvodov s hrozným obsadením. Pocisková vôbec nevie hrať a to tam pritom zďaleka nie je najhoršia. Dej je o ničom tiež, ale kebyže už mi dali na výber a musela som si zvoliť, dala by som prednosť tomuto pred Chlapmi. Čo je dosť smutné vzhľadom na úroveň tohto seriálu.. ()

Neo83 odpad!

Seriál ani nie tak o víne ako o medziľudských vzťahoch,neustále zamotávajúci sa dej s prílivom nových postáv robia zo seriálu telenovelu na Slovenský spôsob. Prvé časti seriálu boli dosť na úrovni,čo ma dosť prekvapilo,no časom to začalo upadať do stratena. Z hercov ma akurát zaujal Juraj Loj podáva solídne herecké výkony. Super-mega-multi talent Nela Pocisková zo svojimi nervóznymi a amatérskymi výkonmi len potvrdzuje pravidlo,že na Slovensku môže byť hercom hocikto kto pozná ľudí na správnom mieste. ()

Coumway odpad!

Neskutočne trápne,úbohé a vôbec už nenachádzam iné slová ktorými by som mohol tento seriál viac uraziť pravdu povediac uráža sa sám. ()

machopoltar

ako rybar, obozretne kracajuc zo svojou vystrojou a dobre nasadenou navnadou do lovista,,,tak neak dokazala televizia markiza nasadit tento serial,,,,,,den zacinal byt kratsi, ostatne televizie v danom case boli hluchsie a co je najdolezitejsie serial bo minimalne reklamovany a premietany bez reklam,,ako blesk z jasneho neba,,opakujem skoro viac ako 2 tyzdne isiel bez reklam,,potom s minimalnym mnozstvom,,,,,slovensky divak na to reagoval sledovanim a namotanim sa na dej, ktory bol zo zaciatku svojim sposobom nie zly na sk pomery,,,a vobec uz len ked vnimam komunitne ako sa o tom ludia rozpravali ze ide celkom dobra vec,,,,,,,,,,,dobry tah od spolocnosti markiza,,,,,,,,potom sa serial z predvecerneho casu presunul na hlavny vysielaci cas a bol hlavny tahun markizy na svete,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,po case sporadickeho odsledovania ktorejkolvek casti len hladim a sedim,nechapajuc ci je to vobec mozne ,,,,co sa to stalo,,,,,viem ze kritizovat je to najlahsie na svete,,,,,ale po umeleckej hodnote ak by som to mal k niecomu prirovnat tak sa za nich hambim ,,,,za tie herecke vykony niektorych hercov ,,za ten scenar,,,za tu bezduchost,,,,,,,,,,,,a predstavte si ze normalne cez toto ide reklama a viac x,,,,kde sme to ,kde,, ps- je tam par hercov ako safranu, ktorí tento serial dostavaju sv vykonom z umeleckeho dna,,,,,vidim to aj na priatelke ktora co raz castejsie ignoruje podstatnu cast skoro kazdeho dielu,,,, ()

BratmMm odpad!

Zo začiatku som to sledoval, bol to vcelku fajn oddychový slovenský seriál. Po niekoľkých sériach sa to už ale zvrtlo, zbytočné "znásilňovanie" scenára, robiť z toho to načo nemá. Po toľkých častí by si to už rozhodne zaslúžilo stopku, povedal by som, že sa z toho stala až neznesiteľná telenovela. Žiaľ od slovenských seriálov sa veľa divu očakávať nedá, preto toto hodnotím za úplnú slabotu. ()

Maeve.Orion odpad!

Chcete niekoho zabiť mučivou a bolestnou smrťou? Posadte ho pred televízor a pustite Búrlivé víno! Dotyčný zaručene dostane infarkt, ak má nad štyridsať rokov, možno sa pošťastí aj mŕtvica. Každopádne posledné, čo uvidí, budú trápne herecké výkony okukaných slovenských hercov, ktorý sa snažia naladiť na latinsko-americkú a tureckú vlnu telenoviel, ktoré nás majú chytiť za srdce a rozplakať. Juraj Loj a jeho kamenný výraz by neprerazili ani v béčkovom divadle v inej krajine, len na Slovensku sa môže dostať do seriálu a stať sa sexsymbolom. Kto hodnotí dnešných chlapov za sexsymboly? Mám taký pocit, ze babky na východe, ktoré majú šedý zákal. Pocisková, dievča pre všetko, zatancuje, zaspieva, zahrá. Rozhodne z tých troch daný vecí, čo robí najhoršie je práve to hranie. Možno keby som si na hlavu dala vrece a nohavice prišila k sedačke, dokázala by som presedieť aspoň 10 minút pred telkou. Verím, že po desiatich minútach by sa sama telka vypla, keďže chce, aby v nej hralo niečo kvalitnejšie a zmysluplnejšie. ()