poster

Lucifer - Season 3 (série)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2017–2018, 18 h 23 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Hrají:

Kevin Alejandro, Lauren German, Tom Ellis, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Tricia Helfer, Aimee Garcia, Scarlett Estevez, Tom Welling, Rachael Harris, Jeremiah Birkett, Michael Gladis, Pej Vahdat, Chris McKenna, Erica Cerra, Haig Sutherland, Brad Kelly, Kevin Christy, Camille Chen, Kevin Carlson, Orson Chaplin, John Posey, Antonio Jaramillo, Saxon Sharbino, Robert Merrill, Suzanne Cryer, Ian Reed Kesler, Omar Leyva, Lindsey Gort, Lauren Holly, Andy Milder, Patrick Fabian, John Billingsley, Shelley Robertson, Fiona Vroom, Henry Mah, Christopher Pearce, Marco Sanchez, Angie Teodora Dick, Michael Rady, Mikaela Hoover, Kevin Carroll, Britt Baron, Taylor Gildersleeve, Bryan Adrian, Audrey Moore, Andrew Leeds, Chris Mulkey, John Charles Meyer, Kate Beahan, Donny Boaz, Sonya Balmores, David Grant Wright, Paul Fitzgerald, Marcus Anderson, Wesley Mann, Rey Valentin, Edward Kerr, Jackie Geary, Russell Wong, Austin Basis, Trevor Donovan, Julie Gonzalo, Chasty Ballesteros, Francesca Santoro, Caryn Ward, Lauren Lapkus, Jacqueline Obradors, Jillian Rose Reed, Tom Gallop, Kelly Mantle, Anastasia Dextrene, Fiona Gubelmann, Joshua Gomez, McNally Sagal, Patrick Gallagher, Becky Wu, Fred Mancuso, Brandon Barash, Katherine Boecher, Rane Jameson, Lidia Porto, Robert Curtis Brown, Greg Ellis, Jessica Lee Keller, Eric Nenninger, Victoria Gabrielle Platt, Aloma Wright, Kevin Covais, Christian Gehring, Sean Harris, David Labrava, Sari Sanchez, Colin Egglesfield, Doug Savant, Emma Bell, Aidan Gail, J. Anthony Pena, Tory N. Thompson, Charlyne Yi, Nadine Ellis, Jonathan Goldstein, Jose Yenque, Louis Herthum, Brian Tee, David Meunier, Neil Gaiman, Rocky Myers, Rachele Schank, Gonzalo Menendez, Morgan Benoit, Darren O'Hare, Nathan Barnatt, Matthew Yang Kang, Kue Lawrence, Aiden Lewandowski, Chelsea Gilson, Jaime M. Callica, Amy Tsang, Brian Kimmet, Justin Chu Cary, Dusty Sorg, Doug Hurley

Producenti:

Jenn Kao, Hilton Smith

Střih:

Jill D'Agnenica

Scénografie:

Stephen Geaghan, Alex Hajdu

Kostýmy:

Julia Schklair
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikyAff
  ****

  Nová postava Pierce je zezačátku celkem příjemné rozptýlení, která ovšem ke konci série začne lézt na nervy. Naopak Charlotte jsem si nyní ohromně oblíbila a co se týče Lindy, tak je mi líto, že neměla tolik prostoru. Vztah mezi Chloe a Luciferem je zde jako na horské dráze a o to vlastně jde. To platí i o kvalitě dílů, kdy se střídaly dobré i ty horší. Zato poslední dva byly naprosto ohromná bomba a odmítám, že by se mělo jednat o konec tohoto seriálu. Poslední epizoda ani zdaleka není uzavřená, jak by se hodilo a zbývá moc otázek. #SaveLucifer!(15.5.2018)

 • MilesTeg
  ***

  Bohužel poslední tři díly, ač byly super (až na úplný závěr, který nás vrátil na začátek, kdy Chloe už tušila a skoro věděla), nemohly zvednout všeobecnou nudu. Je to škoda, protože postavy stále měly potenciál bavit, ale možná je to dobře, že to nepadlo až na úplné dno. Budu se někdy rád vracet k některým dílům první série, ale prozatím buď s Bohem, Lucifere :-)(16.5.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Byl jsem upřímně překvapený, když jsem zjistil, že se mé průměrné hodnocení dostalo na čtyři hvězdičky, protože jsem vyloženě naštvaný, že se tvůrci rozhodli nacpat do pohodové oddechovky prvky jihoamerické telenovely. Když se ke mně dostala informace, že seriál třetí sezónou končí, byl jsem zklamaný, později mě potěšilo, že bude přece jen pokračovat, jenže pak jsem viděl díly 25 a 26 a začal jsem mít pocit, že by byl definitivní konec nejlepším řešením (a to jsem nikdy neviděl předlohu jako Ratemus, jinak bych asi zuřil už dávno).(1.9.2018)

 • Wallis3
  ***

  Druhá a třetí série šla šmahem dolů. Kua, kde je Lucifer, proč z něho udělali zamindrákovanýho trotla, co furt řeší sebe sama? Kde je nějaká mystika vyplívající z jeho postavy? Heh? A když už to na konci vypadalo na zvratek, tak opravdu vyblijou jakýsi dva úplně zbytečný a stupidní díly. Chci zpět Lucifera z první série, tupouni!!!(12.9.2018)

 • misa_laska
  ***

  Poslední 2 díly nesouvisí s finálem. Pouze se rozhodlo je odvysílat s tím, že seriál končí než ho přebrala jiná televize a nakonec pokračování bude. Pokud budu brát finále díl 24., tak skvělé, jeden z nejlepších dílů. Přesto hodnotím celou sérii průměrně. Nějak se vytratilo to kouzlo mezi Luciferem a Cloe.(1.11.2018)

 • - V epizodě o sobě Kain (Tom Welling) řekne: „No rest for the wicked“ („Pro zlé lidi žádný odpočinek“), čímž se odkazuje na úvodní song Lucifera „Ain't no rest for the wicked“. (Tessy98)

 • - Když se Lucifer (Tom Ellis) pokouší přijít na to, jak zabít Caina (Tom Welling), tak pronese větu: „Everyone has a Kryptonite, lieutenant“. („Každý má svůj kryptonit, poručíku.“). Je to reference na to, že Tom Welling hrál Supermana v seriálu Smallville (od r. 2001). (BloodyGorgon)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace