Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *****

  Pilot: Gayové jsou taky lidi. Pokud to náhodnou v jedenadvacátém století ještě stále někdo neví, měl by si konečně předplatit HBO. 1. sezóna: Kdyby mi někdo před čtvrt rokem řekl, že se budu každý týden nehorázně těšit na seriál HBO o "Sexu ve městě s gayi", asi bych mu naplácal na holou. Takhle nějak si představuji poutavé komorní drama na pokračování s postavami, které chcete za kámoše. Protože to nemusí být jen o sexu.(23.1.2014)

 • Mishqo
  ****

  Seriál mapujúci život ľudí z homosexuálnej komunity v San Franciscu. Po prvej sérii som spoko. Pôsobí to milo, úprimne a prirodzene. Väčšina postáv je znesiteľná ba až veľmi obľúbiteľná (p.s. po 2. sérii Agustin už nie je až taký pičuz). A je to lepšie ako vyumelkovaný Queer as Folk. ;) Veľmi prirodzená výpoveď zo sveta LGBTQ.(8.2.2014)

 • Aluska88
  ****

  Kdesi na Youtube jsem našla dvě nesmírně sexy scénu z tohoto seriálu, v níž figuroval "kdysi přítel" Zacha Quinta a člověk, který vypadal jako Russell Tovey, jehož jsem do té doby znala pouze coby vyplašeného a lehce komického Henryho Knighta z episody Sherlocka, The Hounds of Baskerville. Říkala jsem si, jestli je to on, protože ten sexy chlap jaksi vůbec neodpovídal představě, jakou jsem o něm dosud měla:) Každopádně tyto scény mě natolik ohromily a přitáhly, že jsem si řekla, že se podívám na celý seriál. Už jen kvůli nim:) Jonathan Groff je sympaťák a jeho postava Patricka Murraye je takový "správný" smolař a kámoš do nepohody. Seriál má úžasný scénář a vtipné, pravdivé dialogy mezi všemi postavami. Vše je slušně rozehrané, já jsem však čekala s napětím a vzrušením na moment, kdy se na scéně objeví "on." A jakmile se ten nehorázně sexy, ušatý Brit s tím svým úžasným přízvukem a charakterem objevil, ukradl si seriál zcela pro sebe a můj veškerý zájem se od toho okamžiku soustředil jen na něj a jeho rozvíjející se vztah s Patrickem. Nějak mě přestaly zajímat ostatní postavy a téměř hypnoticky jsem sledovala tu parádní chemii mezi Russellem a Jonathanem. Jedna ze závěrečných scén mezi nimi je jednou z těch nejúžasnějších a nejvíc sexy scén mezi dvěma klukama, jakou jsem kdy viděla. Na internetu se už fanouškovská základna rozdělila na "Team Richie" a "Team Kevin." Já patřím rozhodně do té druhé a bude zajímavé, jak si tvůrci s dalším vývojem poradí. Za sebe říkám, že pokud mezi někým vznikne tak famózní chemie, jako mezi Kevinem a Patrickem, prostě nejde, aby se s tím v další sérii nic neudělalo a nějak se to nerozvinulo. Bo mě kurňa na*erou:) "You're a mystery, Patrick Murray.", "Do you know how much effort it takes to be around you every day...?"(19.4.2014)

 • TheJokerCZ
  ***

  Díky tomu, že jsem to shlédl za jediný den, tak mi to nepřišlo nijak nudné. Ale vidět jeden díl týdně, tak se mi do toho moc chtít nebude. Nevěděl jsem o jaký druh humoru se bude jednat, ale jedná se o celkem inteligentní vtipy, kterých bohužel není tolik, co bych si od komediálního seriálu přál. 6/10(23.7.2014)

 • fredisek
  ****

  Současná teplá pohádka a já pořád hledám důvod, proč by se mi neměla zamlouvat. Z počátku slabý příběh se rozjede a vyvíjí se standardním seriálovým směrem, kde se samozřejmě objeví někdo třetí a v poslední epizodě nás čeká několikanásobné lákání na další sérii. Looking není dramatem, je prostě seriálem o životě. Tři gayové, kteří už neřeší, jestli a jak je společnost přijme, žijí svoje prosluněné kalifornské životy, které skrývají sem tam nějaký (ideálně) milostný průšvih. Decentně (ano decentně, ta trocha sexuálních scén se najde v průměrném hetero seriálu taky, spíš tam těch scén bude i víc) natočený příběh, který není nijak závažný, ale ostatně to ani nepotřebuje. Je realistický, závažný je maximálně pro srdce a hlavy svých protagonistů, ne pro spásu světa...a to se mi zamlouvá. DRUHÁ SÉRIE: Looking získal úžasnou schopnost shodit jakékoli drama sarkastickou scénou nebo komentářem a zvrátit jakoukoli vtipnou scénu v drama. Druhá série je rozhodně lepší, postavy jsou prokreslenější, Doris je víc prostořeká, Patrick je pořád stejně nerozhodný a Richie hispánštější.(17.8.2014)

 • - Randy Harrison sa pokúšal o rolu v seriáli, ale bol príliš starý na rolu Patricka a nie dosť starý na rolu Doma. (dwdb)

 • - Dle slov hlavního scenáristy Michaela Lannana je seriál zpracovaný tak realisticky, protože sedm z devíti scenáristů jsou gayové. (kenny.h)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace