1. série - 80% - Tihle Boys ze San Francisca klamou tělem. Působí totiž jako sled převážně nenavazujících epizodek, ve kterých jasně hraje prim neodolatelný klukovský úsměv Jonathana Groffa, díky kterému Patrick své dva ústřední kolegy strká do kapsy. Agustín je totiž od první chvíle nesympatický a Dom překvapivě dlouho naprosto nevýrazný. Jenže v tu chvíli přijde ve vedlejších rolích nová krev v podobě mých oblíbených seriálových matadorů Scotta Bakuly a Russella Toveyho a všechno je jinak. Looking v tu chvíli získá hned několik nových nábojů, dějové linky se sympaticky doplňují a není epizoda, během které by nepadla nějaká nezpochybnitelná vztahová pravda. První sezóna tak kromě pomalejšího rozjezdu doplácí i na trochu rozvážnější závěr, když by daleko lépe pasovalo víc emocí, než nám celá parta nechala. Pokud se příště půjde ještě o něco dál pod pokličku všech zobrazených linek, usídlí se nová lekce z Hledání v mém žebříčku čistokrevných vztahovek zatraceně vysoko. 2. série - 90% - Realističnost a plastičnost všech postav dosahuje tentokrát na tak vysokou úroveň, že motto "Find something real" padne jako ulité. Looking definitivně naplňuje svůj potenciál vztahovky s dokonalým ansámblem (hlavně Groff a Tovey jsou u mě na Emmy), což je v kombinaci s rozhodnutím HBO nechat druhý rok rokem posledním zoufale hořkosladké. Ten potenciál, který v sobě seriál měl, se dal měřit na metráky. Bez několika příběhových malých domů, kvůli kterým by Patrick mohl působit zbytečně nerozhodně, jasně nejuvěřitelnější seriál poslední doby.(3.11.2014)

Pilot: Gayové jsou taky lidi. Pokud to náhodnou v jedenadvacátém století ještě stále někdo neví, měl by si konečně předplatit HBO. 1. sezóna: Kdyby mi někdo před čtvrt rokem řekl, že se budu každý týden nehorázně těšit na seriál HBO o "Sexu ve městě s gayi", asi bych mu naplácal na holou. Takhle nějak si představuji poutavé komorní drama na pokračování s postavami, které chcete za kámoše. Protože to nemusí být jen o sexu.(23.1.2014)

Mám rada fúzatých chlapov a nevadí mi, keď si fúzatí chlapi navzájom lezú do fúzov. Neviem čo majú všetci so Sexom v meste ale nechám im to. Minutáž mi vyhovuje, počet častí ešte viac. Za mňa veľmi príjemná oddychovka s dobrým soundtrackom. A s bonusom Russelom, o ktorom som si myslela, že mu tie uši všade prejdú, takže som rada, že nie som jediná, kto má pocit, že s nimi každú chvíľu vzlietne.(23.2.2015)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 38 Dokoukáno: 11 Zahozeno: 19+1 _ Bohužel mě to nějak nechytlo. Docela mě to připomíná Girls, který mám rád,. Jen místo holek, tady jsou kluci. Girls mě dokážou zaujmout a pobavit, ale tady jsem měl co dělat, abych vydržel aspoň tři epizody. Taková nuda. 50%(1.4.2014)

Seriál mapujúci život ľudí z homosexuálnej komunity v San Franciscu. Po prvej sérii som spoko. Pôsobí to milo, úprimne a prirodzene. Väčšina postáv je znesiteľná ba až veľmi obľúbiteľná (p.s. po 2. sérii Agustin už nie je až taký pičuz). A je to lepšie ako vyumelkovaný Queer as Folk. ;) Veľmi prirodzená výpoveď zo sveta LGBTQ.(8.2.2014)

• - Randy Harrison sa pokúšal o rolu v seriáli, ale bol príliš starý na rolu Patricka a nie dosť starý na rolu Doma. (dwdb)

• - Dle slov hlavního scenáristy Michaela Lannana je seriál zpracovaný tak realisticky, protože sedm z devíti scenáristů jsou gayové. (kenny.h)