Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Ajay

Obecně mi Hvězdné války moc nesedly. Nicméně tento kousek překvapil, hlavně protože je ukončenej. Ne, jako SW kde se na pokračovaní čeká přes dvacet let :DD ()

mouzi

Kupodivu to neni vykradacka ani opakovacka, ale doplnovacka. Nebylo to dokonale, to ani nahodou. Ale tvurci se ocividne opravdu snazili. A podarilo se. A ja dekuji. ()

jjjerry

Pro finální hodnocení jsem se musel podívat ještě na Blu-ray. A stále je to velmi rozporuplné. Určitě lepší než "sedmička" a první řád a podobné kraviny. Chyběla tomu bohužel hloubka, silný příběh. Co mě mrzelo, že ve SW universe existujou antigravitančí plošiny a pak se tam objeví "tank" co jede na kolech, chjo:( Pak následuje přehnaný výbuch a útěk na poslední chvíli, to je i na sw moc. Za co stojí viděl? Návrat ke IV. epizodě, X-ving, atd, vše je krásně špinavé, povstalecké, podobně jaký "starý Falcon"=) Povstalci jsou zabijíci, špinavý co už nemaj kam jít. Skvělá postava "Troopera" jak z SWTOR. A finále s Vaderem, je taky boží. ()

rigby

Kdyby to za sebou nemělo obrovskou značku Star Wars a nevyužívalo celý jejich design, tak by se jednalo o zcela průměrné, nebo spíše podprůměrné akční sci-fi. Alespoň první polovina filmu se nese v duchu slabých dialogů a plytkého příběhu, který si mě nezískal, ačkoli jsem fanda Hvězdných válek. Ve druhé polovině se to zlepší, přibydou klasické bitevní scény a hlavně Darth Vader. Opět poznávám známý svět a příběh dostává gradaci. Konečně tleskám. Nicméně jako průměr musím dát 3+ ()

Rewisheed

Prequely obecně nemám moc v lásce, každej je hlavně zvědavej jak bude sága pokračovat a tohle mi tak šíleně smrdělo ždímáním love z ovcí. No Rewi, ty předsudky tě zase zaslepily. Myslím si, že lepší to ani už být nemohlo. Pokud si tahle značka má udržet nějaký kredit, tak jedině takhle. Film do této série přinesl tolik potřebný a hladký přechod na novou svěží vlnu zpracování od které se doufám v následující osmé epizodě neodchýlí. Opravdu velmi se mi líbila práce s postavami a ty lokace! Nádhera. Nicméně na 5* to pořád není, ach ty prequely... ()

Scaevola

Z hlediska koncepce, scénaristických kliček, hereckých výkonů i použití přiměřených efektů (až na kacířské oživení P. Cushinga) tento snímek lehce překonává Epizodu 7, a přesto jsem byl z nejnovějšího řadového dílu nadšenější. Nevím, je-li to tím, že převedením do moderního filmového vesmíru ztrácí klasická značka dech rozmělňujíc sama sebe, či tím, že se zcela ztratil mystický přesah původních filmů (nábožensky podbarvené opakování jediné mantry ani zdaleka nestačí), každopádně má očekávání byla zklamána. Vím, že mnohem spíše než chyba filmu je to má vlastní neschopnost odpoutat se od dětské prehistorie prožité s ikonickými charaktery, ale po shlédnutí snímku ve mně zbyl jediný pocit: Tohle že bylo další Star Wars... a kde je mé nadšení? (Pozor, následuje spoiler) A musím to říct, finální masakr nepřináší toužebné dospělejší vyznění, naopak nedává smysl ani fikčně, ani scénáristicky. ()

jojto

Ani nie tak dej, ale herecké výkony to totálne zabili. Tie digi xichty sú des a hrôza, horší je už iba pohľad na bezduchú tvár Feličity a "akože" mexického tvrďáka "Vincenta Kasela", ktorý, ak by sa k nemu dostal, bol Madsovy po pás. Jednoznačne najlepší výkon, bez afektu a mŕtveho výrazu v tvári, zahral K2SO. Všetko to bolo zbytočné a trápne. ()

aannemer

Jako skoro celá sága - nudné, dlouhé, snadno předvídatelné. S přibývajícími lety si myslím, že Lucas nikdy neměl natočit víc, než Epizodu 4-6. Hold, prachy jsou prachy a filmoví fanatici bez kouska sebekritiky se dají podojit vždycky. ()

esmoke

Děj filmu představuje vlastně úvodní ujíždějící nápis z prapůvodních Star Wars - Epizody IV - povstalci se zmocnili plánů Hvězdy smrti. Rogue One má být temným Star Wars filmem - to si vzájemně trochu odporuje. Ve výsledku to znamená, že zde chybí humor, ale není v něm dostatek něčeho jiného co by to nahradilo. Felicity Jones je zase vzhledově typ Star Wars holky, ale herecky strašná. Jak někoho napadlo udělat Darth Vadera ala Marek Vašut asi nepochopím. (2D titulky) Rozpočet: $ 200 miliónů, Tržby: $ 1,055958 miliardy. ()

spawnxp

Poslední třetina vynikající, zbytek zapomenutelnej. Finále dobře napasovaný na New Hope, a žádnej hepáč. Za to určitě bod. ()

littleplayer

Nebolo to zlé,ale aj tak som to pozeral na trikrát. Prvá polovica dosť nudná a vleklá, druhá polovica chytila tempo a celkom zabavila. Na moje veľké prekvapenie, všetci muži a ženy,ktorí sa dobrovoľne hrnuli do boja a do istej smrti, nakoniec aj zomreli. Takže samovražedná misia ako sa patrí. ()

superzurda

Ze začátku jsem byl poněkud zklamán. Nijakej děj o nijakých lidech, sice dobrý fighty, ale tak nějak to na mě působilo prázdně. Postupně se vše začalo přibližovat Star Wars a mě se zmocňovaly pozitivní dojmy až na úroveň nadšení. Supr film. ()

SuperXero

Beriem to ako spin-off - 2hod rozvinutie jednoduchej zápletky. No so všetkými Star Wars ozdobami - perfektné rekvizity, animácie, kostýmy, prostredia, univerzum. Taktiež herecké obsadenie mi zapasovalo. Veľké plus je prítomnosť Darth Vadera na konci filmu, aj keď len na pár sekúnd. ()

O_Peki

Další drobeček do skládačky. Nejlepší je poslední minuta. A ta opravdu stojí za to. Jinak je to jak natahovanej díl seriálu. ()

Ironhead

Slabsi 4* coz je vlastne vysoky hodnoceni, takze spokojenost. Porad je to sice pohadka s misty slaboduchym dejem i dialogy ale pro mne je tohle nejspis nejlepsi dil celych SW a o tridu lepsi a zabavnejsi nez The Force Awakens, tam to u me vyhrava jedine o neco sympatictejsi predstavitelka hlavni hrdinky Daisy Ridley, ktera se mi zamlouva o kousicek vic nez Felicity Jones coby baba. btw... v ceskym dabingu to pro mne zabiji v nekolika vetach Darth Vader namluveny Markem Vasutem, to vazne neeeeeeeee :_) ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord