Rychle a zběsile 8

• USA The Fate of the Furious (více)

Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál. Na stranu zla přetáhla Doma legendární kyber-teroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theron), která je stejně krásná jako nebezpečná. Není tedy divu, že Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguez), ale i na všechny staré kámoše. Že s ním má Cipher jiné plány, než jsou romantické večeře při svíčkách, je nabíledni. Kombinace její inteligence a jeho svalů a řidičských schopností z nich mohou udělat neporazitelný tandem. Aby svět zůstal v rovnováze, převezme otěže v osiřelé rodině Hobbs (Dwayne Johnson), který do ní proti své vůli přibere nového člena – Deckarda Shawa (Jason Statham), vysokooktanový záporák ze sedmého dílu, který měl původně shnít ve vězení. Společně s nimi se budeme přesouvat z divokého pobřeží exotické Kuby, přes ucpané ulice New Yorku až na pusté ledovce v Barentsově moři, abychom si užili další zábavnou a nezapomenutelnou jízdu. (Cinemart)

vieriX

Tak tohle je hodně vysoko v téhle sérii ne li úplně nejvýše. Brian hodně chybí ale myslím že i bez něho se našli adekvátní náhrady. Tak prvně akce je kulervouci nic podobného jste určitě neviděli tady nejsou výtky. Co bylo pecka byla chemie mezi Hobbsem a Deckardem tady to fungovalo najedničku. Těším se rozhodně na další díly. ()

LukeSharp

čistokrevnej, výplachovej popcorn!! I naprostá blbina se dá natočit zábavně a stylově. Vypnout mozek, nepřemýšlet nad logickými kolapsy a jen se kochat. Někteří auty, muži ženami, ženy nasvalenými týpky, ale hlavně ujíždět na pohodové a nahláškované akci. Tady se žádný sofistikovaný blockbuster nekoná a Oscara za scénář nečeká snad ani ten největší optimista. Spokojenost. Dokonce velká. Mnoho velkofilmů (snad až na Marvel) v poslední době sklouzává k tomu hrát si na něco, co snad ani nikdo nechce. Partička kolem Vina Diesela ale ne. Ti si jedou to svoje a svět to pořád baví. A mě taky!! Akorát postav by mohlo krapet pochcípat (a Walkera opravdu nemyslím vy necitové!!), už se tam pomalu všichni nevlezou. I přes tuto jedinou výtku se těším na příští jízdu a další zbělisé nápady z myslí evidentně chorých tvůrců. ()

marek29

Nevěřil jsem že to někdy řeknu, ale od pětky, na které jsem byl 2x v kině jsem po zhlédnutí tohoto veledíla už asi unaven. Nonstop akce více či MÉNĚ uvěřitelného vybuchování, závodění a soupěření se zlosyny už prostě nefunguje asi na mě. Proto poprvé historicky musím slevit z pětkovitého nasazení a ocenit FF8 pouze čtyřkou. Nevím jestli už stárnu, nebo mě jen neberou plameny šlehající z atomové ponorky (ahoj tlaková vlno, kde seš?), před kterými Vina Naftu chrání jen 4 auta :D Subjektivně mi přišly stejný jak sedmička tak tento díl. Uvidíme zda mě donutí jít do kina podeváté, ale už to zavání seriálem pomalu a je čas přemýšlet o druhé sérii pomalu ale jistě. Vinnie už určitě musí mít následovníky v rodině. ()

george82

Myslím, že sérii prospělo přidání komické složky navíc. Doteď se o ni starali béčkové postavy nebo Tyrese Gibson. Dwayne a Jason ji však posunuli na novou rovinu a filmu to opravdu svědčí. Dalším skvělým prvkem jsou pak auta a akce s nimi, kterých bylo požehnaně a nejen s auty. Za mě super. ()

Sholi

Pro všechny fanoušky je to jasná povinnost a zklamaný nebude nikdo. Scéna Stathama s malým Torettem fakt pobavila! ()

siver

Už je to nuda. 1,2,5 a 7 super pak vše ostatní slátaniny a nuda... Už to nemá žádný drive....Měli by to ukončit. Nechápu,jak tohle za pár dní mohlo vydělat miliardu.. ()

DassemUltor

Silnější 3 hvězdy. Tohle nesmíte brát vážně, je to prostě komedie. Chápu tu vlnu a jedu si na ní, naprostá píčovina která nezklama moje očekávání. :) "Rubber bullets - Big mistake" :D ()

1V4N

Kinová šleha! Pre mňa jedna z najlepších časti. Myslel som si, že bez Paula Walkera alias Briana to nebude ono, ale bol som prekvapený. Pekné gesto od Vin Diesela pomenovať na jeho počesť svojho syna. Rok 2019 nám prinesie v poradí už 9 časť. ()

borohub

Nejlepší díl z celé série. Film si absolutně na nic nehraje a to je jedině dobře, právě obrovské množství absurdit udělalo z tohoto filmu velmi zábavnou střílečku. Ze začátku mě trošku připadalo, že se film snaží sám sebe parodovat, ale proč ne, spíše naopak. Složením už to trošku začíná připomínat expendables a s původními (čti prvními) rychle a zběsile to nemá absolutně nic společného (možná Vina Diesela). Mě to ale bavilo a dost. Pokud máte rádi béčkové střílečky, občas nějaké ty rvačky, technické absurdity a rychlá auta je tento film přímo pro vás. 93% ()

intro

Mě teda připadá, že se pořád dívám na jeden a ten stejnej film, i když už má 8 pokračování. I ty řeči jsou pořád stejný. 60% ()

ratpile

Vypravesky je to opet strasliva ohavnost. Ale o to tady vubec nejde. Rock snad sere odvickovane ampulky rustoveho hormonu, Statham hlaskuje a dela kotouly, Diesel opet cedi s kamennou tvari same "family" a "respect", Walt Kowalski junior do party zapada a na dredovatou Theron se diva lepe, nezli na nejakeho obtloustleho narkobarona s knirkem. Vse je navic uvedomele prepalene a dela si to srandu samo ze sebe. Tady kazdy vi, na co jde. Pocitam s tim, ze takove Fast 20 prevypravi citlivy pribeh senilniho Toretta na trikolce v souboji s letadlovou lodi. ()

XXXXXXXX

Tak nějak jsem si vzpomněl na dětství, když jsme si s kamarády hrávali s vojáčky. Tady je to vlastně to samé, ústřední n-tice se jen tak proplétá filmem, za pochodu s prstem v nose překonává Newtonovy zákony a sem tam něco (častěji však někoho) zruší. Bonusové body ode mně tvůrci dostávají za to, že se konečně dozvídáme, kdo vlastně zaměstnává všechny ty nekvalifikované Thajce, Asiaty a Somálce. Já už si pomalu sepisuju stížnnost pro interrasového ombudsmana! ()

Vykuk odpad!

Suverénně nejdebilnější, nejnudnější a nejotravnější díl :( Tady může vypnout mozek jen ten, komu nefunguje od malička a neví o tom, přes všechny nesmysly a fantasy prvky je tu navíc špatná zápletka, natvrdlé dialogy, trapné pokusy o humor, špatné rádoby bitky.. ňáá ňáá ňáá, dál je to stejné, jako s tímto bijákem, jen mrhání časem. ()

Bobris

Zase rodina, Dom, rodina, Dom, rodina, Dom. Cringe, cringe, cringe. Co dřív bývala skvělá akce se zábavnými hlaškami je dnes neskutečná a nesmyslná nuda. Akce zůstala a je fajn, ale zábava zemřela s Paul Walkerem. Tyrese Gibson neřekl za celý film naprosto nic vtipného a to mele celou dobu. Kupodivu nejzajímavější postava byla Jasona Stathama, která ale nedostala tolik prostoru, kolik měla. Chtělo by to vyzabíjet půlku postav počínaje Michelle Rodrigues a Vin Dieselem konče. 1 hvězda za Stathama, druhá za ..Helen Mirren! ()

lusa

Lebo Kuba.. Lebo Statham.. Lebo kurva Statham a to batoľa :D Z toho jeho ňuňavého babysittingu muselo poctivo zahorieť nejedno ženské lono.. 5* ()

Kortexo

Poctivá americká automobilová komerce.Snad jediná série, která se dokáže držet v kině a to si zaslouží uznání... ()

Stranger77

Vlastně je to několik posledních dílů pořád to stejné. Moc si toho člověk nezapamatuje, ale zábava je to parádní. Jen si vždycky říkám jestli "seskok aut" či jiná scéna může být ještě překonaná a pak...se objeví ponorka :D. V rámci své blockbusterové kategorie pořád super. ()

WolfIssen

100 % vtipné, mnohdy přehnané, nabité akcí. Zkrátka vše, co jsem čekal a všehovšudy i u 8. filmu platí můj komentář k 7. počinu. ()

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Další herní značka míří do kin

Další herní značka míří do kin

19.07.2020

Přestože si Hollywood na drtivé většině herních adaptací vylámal zuby, studia i tvůrci nadále vidí obří potenciál, který herní příběhy ukrývají. A tak to zkouší dál. Po The Last of Us, Falloutu nebo… (více)

Křehká ega na setu Rychle a zběsile

Křehká ega na setu Rychle a zběsile

05.08.2019

Následující článek není ani tolik novinkou, jako spíš zajímavostí. Točí se kolem hereckých hvězd, respektive mužských hereckých hvězd, z akční série Rychle a zběsile a nově také spin-offu Rychle a… (více)

Další spin-off pro Rychle a zběsile?

Další spin-off pro Rychle a zběsile?

15.05.2019

Studio Universal Pictures momentálně těžce sází na svoji nejvýdělečnější akční sérii Rychle a zběsile. Devátý díl nekonečné ságy vstoupí již brzy do produkce, ještě předtím ale do kin dorazí první… (více)