Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

honajz odpad!

Tchyně a manželka a jejich kamarádky jsou z pořadu na větvi. Pořád slyším, hele, ten je dobrej, ta je suprová. Já nevím, častokrát mi přijde, že originál je prostě originál. Jo, sem tam skutečně klobouk dolů - zvlášť Petr Rychlý nejen jako Honza Nedvěd, to se povedlo, to jo. Ale zase jako Armstrong byl neskutečně trapný. A k tomu ty hlášky rádoby poroty. Nj, ještě že nejsu cílovka. --- EDIT k verzi 2020 s antimoderátorem Polívkou: Upadlo to pěkně. Neznámí lidé zpívají - většinou neskutečně falešně - neznámé písničky většinou neznámých zpěváků (někdy dokonce herců, kteří víc jak jednu písničku nenazpívali), porota dělá, jak je nadšená a neřekne jediné kritické slovo, masky jsou čím dál víc odfláknutější, Polívka není Sokol... Na to vážně někdo kouká dobrovolně? ()

Pítrs85

Ta nejlepší travesti show, co jsem doteď viděl (já jsem teda ještě žádnou jinou travesti show neviděl, ale to je teď vedlejší :-). Hodnotím jen podle videí na YT, úplnej díl v jednom celku bych asi nedal, ale fakt že smekám před účinkujícíma, ono naučit se tohle za tejden, tak to teda klobóček. Z toho, co jsem zatím viděl, nejlepší asi Hana Holišová jako Beyonce (i když Jackson taky dobrej) nebo ta tamta herečka jako Kristýna Aguilera. No a Rychlej od Honzy Nedvědů totálně k nerozeznání. Přesto, co jsem tady napsal, musím dodat, že... že je to vlastně stejně hrozně blbý :-) Ale jelikož se tu, koukám, odpaduje už z principu, tak tomu ty tři hvězdy jebnu, jedna je spešl pro Kohýňa :-) ()

SOLOM.

Snažím se nehodnotit po jednom dílu jako většina zde zúčastněných a tak jsem si počkal až na samotný závěr této show. Na Novu docela dobrý pořad. Sice porota mohla být v trochu jiném složení, ale jinak soutěžící podali mnohdy velice dobré výkony. Přiznám se však, že jsem znal jen Rychlého, Chýlkovou, Pazderkovou, Krause a Vondráčka. Fialová, Mišík a Holišová příjemně překvapili většinou svých vystoupení. Jo narazil jsem tu na řadu trapných výkonů i převleků, ale svůj účel tato show splnila a já se zabavil. Takže dám s klidným svědomím průměrné hodnocení, protože znám celou řadu stupidnějších televizních pořadů. ()

hansel97

Kdyby nebyl každý díl kromě reklam proložen 20 minutovými rozhovory a videy z příprav, tak se i budu bavit, vystoupení totiž za zhlédnutí stojí, ale opravdu nemá smysl koukat na celý přenos kvůli nim, když je můžu vidět na Youtube. ()

Earl_23

Nepamatuji si, kdy by mě bavil pořad na Nově. Tohle se moc povedlo, je to humorné, oddychové a občas i pěvecky pěkné. Lepší než všechny Superstar dohromady. Jenom je trapných těch pětadvacet tisíc na konci každého dílu. Ono by Novu neubylo dát víc... ale aspoň něco na dobrou věc. ()

luka4615 odpad!

Tak takhle nějak si představuji ideální nenáročný a “zábavný” pořad, ke kterému si v sobotu večer může s lahváčem laciné desítky lehnout jedinec podprůměrného intelektu volící Zemana a SPD. Pomyslnou třešničkou na dortu tohoto počinu je moderátor Ondřej Sokol trpící představou, že je neskutečně vtipný a pohotový. Tleskám! ()

GeusX

S takovýmito "úžasnými" estrádami, kdy herci a baviči baví v podstatě jen sami sebe, se nějak roztrhl pytel... edit: viděl jsem další díl (Chýlková-PSY atp.) a ten mne (nebo alespoň některé výstupy) bavil doslova opačným způsobem, tj. kladně a z jedné hvězdy zvyšuji na lepší tři. ...a po dalších dílech musím konstatovat, že pobavit se u toho dá! Klobouk dolů maskérům! ()

6thSun

Je strašně fajn, když někdo pochopí, že moderátora mají dělat lidé s přirozeným smyslem pro hláškování. Sokol takový je, navíc v porotě Kohák, to už je jistota tuplovaná (a jeho Pavarotti byl bezkonkurenční!). Stejně tak samotný námět není zcela stupidní, účinkující musí podat nějaký výkon a ne pouze krákat nesmysly, a pokud si odmyslíme povinné komerční stupidity, jako placené publikum, skandující na každou peachovinu, dá se to v pohodě ustát. ()

Tommassi3

Další výborná zresuscitovaná megaestrádička potvrzující stále se prohlubující dno televizní zábavy a rostoucí vlnu diváckého nevkusu.. Hron aby do toho !! Komu libo tomu libo.. Jen se dobře bavte !! Já se obejdu.. Povstaň už Sokole! ()

argenson odpad!

Zahlédnuto náhodou v práci. Hodnocením odpad se snažím šetřit, ale tady musím, páč se zdá, že bažiny jsou bezedné. A s úctou vzpomínám na to, že jako lidová televizní zábava se tady kdysi dělaly věci jako Píseň pro Rudolfa III. atd. ()

Pink.Panther odpad!

Vždycky jsem tušil, že má Nova ještě rezervy a že dokáže najít nový význam pro slovo dno. Znováčtěním tohoto travesti bizzaru v hlavním vysílacím čase opět boduje. Slizké, trapné, ubohé - dekadence jak má být. ()

PauloZ

Vnímám tuhle show očividně úplně jinak, než většina :-). Po mnoha letech něco, na co se dá dívat, aniž bych se cítil trapně a styděl se a co víc, dokonce mě to baví. Doporučuju shlédnout víc než první "díl", který byl nejslabší, a pak hodnotit. Byť je nova největší reciklátor nejrůznější pi*ovin v ČR, tak tohle řadím k těm povedeným. ()

Tryskomyš

Ač se mi to zdálo ze začátku hloupé, musím říct, že naši herci předvádí neuvěřitelné výkony. Nejlepší je bezkonkurenčně Hanka Holišová, potom David Kraus. Nejhorší je Ivanka Chýlková a Adam Mišík a Petr Vondráček jsou taky nevýrazní. Ve čtvrté řadě byla bezkonkurenčně nejlepší Berenika Kohoutová. ()

FFilipCZ

Musím říci, že jak jsem první řadu hanil a celkem hejtoval za trapnost, tak se mi to postupně začalo více a více líbit - především ty proměny a kvalita, se kterou se do svých vystoupení "neprofesionálové" pouštějí. Dokonce si dokážu odpustit i nějaký ten seriál nebo hru a na chvíli zasednu k televizi, abych si tuto show zhlédnul. Takže zvyšuji ze tří na čtyři a to jenom proto, že tahle show mě prostě baví a odpady si nezaslouží. ()