Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Jacinda

David Kraus je proste bozi. dnešní díl (rammstein) to jen potvrdil. zdejší odpady jsou tentokrát jen výplody chorých mozků. jemi úplnějedno že je to novařská estráda. tohle mě baví od začátku do konce. a ten david k tomu :-******** ()

Pepinec

Viděl jsem pár hvězd, několik polohvězd a spoustu rádobyhvězd, jak předvádí svá ega v pořadu na objednávku. A co je na tom pro mě největší průser - na jejich vlastní objednávku. Takže se dál předvádějte před kamerou, já jdu ven. ()

Big Bear

Jediné plus tento pořad má v tom, že je to zase trochu nový formát. A snad i v Sokolovi. Mám ho docela rád, ale musí se držet z dosahu té debilní fekální dvojice G + S. * ()

Pilda17

Lidi dejte si facku, automaticky dávat odpad, protože je to z TV Nova, to se styďte. Přeci jen za týden se naučit jednoho zpěváka a hlavně celou choerografii je velmi náročné. Já to přeci jen dokáži ocenit a tohle je ta pravá show, kam se hrabou kde jaké talenti a podobné kraviny. Občas se u některých dobře pobavím, teď se mi zdá, že i více, a proto zvedám hodnocení. Konečně něco na Nově u čeho vydržím. ()

GilEstel

Nemohu tento pořad hodnotit jako celek, protože jsem neviděl jediný celý díl. Představa, že musím poslouchat ty kecy moderátora a křečovité vtipy poroty, mě naplňuje sklíčeností a rozpaky. Pouštěl jsem si jen samotná vystoupení z youtube. Nejlepší byl jednoznačně Kraus. I vystoupení některých dalších stála za vidění. Bohužel o zpěvu to není. Tenhle pořad má být chytlavou show do prime-time pro celou rodinu. Spotřební zboží pofidérní kvality. Raději se vyhnout obloukem.___P.S. Mám silné podezření, že výběr písní není zcela náhodný. Až na drobné výjimky se vesměs stává, že "losované" skladby velmi sedí jednotlivým zpěvákům. Zároveň je zpěv buď částečně nebo zcela podpořen playbackem. Není biologicky možné předvádět tanečně dechově náročné číslo a při tom zpívat čisté rovné tóny bez chyby. Chápu, že to není soutěž, ve které by o něco šlo. Je to jen show. Ale blbce by z nás dělat nemuseli. ()

kingik

Zjistil jsem, že jsem v životě nemasturboval nad ruským filmem, nad ruským tenisem jo, v dobách Anči Kurvinikové, jenže nad skutečným ruským filmem nikoliv. Pravda, příležitostí mnoho nebylo, nejblíže jsem měl k tomu u seriálu Sedmnáct zastavení jara, jenže v záběrech se objevoval spíše hlavní hrdina, což mému ejakulátu skutečně neprospívalo. Přesto mě někdo v masturbaci předčil. Byli to ti uživatelé databáze, kteří bezmyšlenkovitě udělili stupid ruským filmům, po pěti rudých hvězdách. Nestačilo to, do červených čísel se dostaly i polské filmy. Ptal jsem se ve svém okolí, jestli by se někomu mohl líbit nějaký ruský a polský film. Ne, nikomu! Takže normální diváci nepotřebují žádnou filmovou databázi, která by jim určovala vkus. Tudíž jsem hned věděl, že show na pokračování, v níž se české celebrity stylizují do slavných zahraničních zpěváků, zde nebude hodnocena kladně. Objevuje se v ní přece výkvět českých umělců, z nichž někteří jsou naprosto zatracovaní. Kdo by se v této show měl objevit, aby to tedy stálo za to?! V téhle neotřelé show se zajímavým formátem jde o pobavení, je to i říznuto parodií. Teď k záporům: Sokol v roli moderátora neobstál, to jsem od něj čekal víc. Rychlý pryč z pódia, Kohák pryč z poroty, je ho už všude plno, Čvančarová kozy ven, Chýlková působila znuděně, proč to bere, když má nároky posazené na nejvyšší míru. Název je poněkud nelogický. Je mně úplně jedno, jestli nějaký zdejší mamrd nakydá své přemoudřelé kecy, když by byl v reálu schopen akorát umývat to pódium ve studiu. Takže úplně v pohodě show. 60% ()

InJo

Celebrity se přestrojují za jiné celebrity, aby jim celebrity v porotě řekly, jak jsou super, nejlepší, možná i lepší než originál (nedokážu si představit, že by tam někdy někoho za jeho vystoupení vyloženě zkritizovaly). Samotný formát mi vlastně nijak nevadí, některé pravidelné účinkující mám i celkem rád, ale nevím, proč bych s tím měl opakovaně ztrácet čas. Navíc mi to tou svou kombinací totálního pozlátka, nabubřelosti a bezzubou tendenčností trochu připomíná některé socialistické estrády, v nichž také vystupovaly jen (tehdejší) celebrity a které divákům mohly v dané době připadat jako dobrá zábava hlavně kvůli tomu, že neměli žádné srovnání. V současnosti už je přitom většina oněch pořadů prakticky k nepřežití - tipuju, že podobný osud čeká i Tvář... Btw jsem jediný, komu název toho pořadu nedává moc smysl? ()

Kothy

Další novácká show. Ale některé výstupy jsou povedené. Například Petr Rychlý jako Dan Nekonečný. :D ()

MikeCool

TV-pořad. Některé proměny stojí opravdu za zhlédnutí, zvláště Petra Rychlého. Jinak je to vcelku obyčejná televizní zábava v TV Nova stylu, takže trošku přeplácaná a klišé zábava. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 50% (2*) | ()

boshke odpad!

Dlouho jsem se tomuto úspěšně vyhýbal (bez televize to jde ostatně poměrně snadno). Zasáhla až návštěva příbuzenstva, jež vlastní bedničku s trubadúry. Nejdřív slovenská verze na Markíze, následně ranou boží česká na Nově. Bylo mi fyzicky nevolno. Vždycky, když si myslím, že jsem na dně, někdo mi hodí lopatu, říkáme s Garfieldem. Pořad úúúplně o hovně, kdy stejně skoro celou práci udělají v maskérně a kostymérně. Oběti jejich snažení pak už jen stačí nechat se vyvézt na pódium, trochu se zavlnit a odzpívat často dosti nenáročnou píseň. A davy šílí, porota hodnotí ve stylu Do-Re-Mi, kdy každý odvede výkon na výbornou. Podtrženou. A s hvězdičkou. Vysvětlí mi zastánci tohoto hnoje, které občas slýchám, co je tak světoborného na tom, když se Chýlková nechá nabarvit na žluto, vycpat pár polštáři, v kostymérně dostane sako á la Psy a předvede taneček, který jednu dobu zvládaly i pětileté děti?! Hm? Zábava? Možná... Ale od debilů pro debily... 0% ()

Slartibarkfast

Když už přestala poslední řada Superstár bavit i ty nejotrlejší diváky a už se do ní znova nepřihlásil ani Ruda z Ostravy, řeklo si nejspíše vedení nejodpadovější televize dnešních dnů, že by nebylo od věci spáchat nějaký jiný tupý pořad, kde by se již nemuseli ztrapňovat soutěžící bez soudnosti, protože to v dnešní pohnuté době humanismu není vůbec kůl. Narvat ho do prájmtájmu by pak mohlo ušetřit nějaké ty love, protože nebude třeba kupovat předražené Hollywoodské kraviny a beztak se tímhle Češi zabaví líp. Navíc odpadá předlouhý konkurzní porod, který také není úplně zadarmo, a za ušetřenou almužnu už se nějaký ten přestárlý břídil, nebo vyčpělá hvězdička sami přihlásí, popřípadě jsou obsazeni nějací ti neznámí amatéři z Ulice nebo jiných upadajících hovadin, které již ztrácejí sledovanost, neboť cílová divácká skupina kvapen vymírá. A tak vznikl Tvůj xicht, co kdáká povědomě, kde si herci tleskají navzájem a ani trochu to nevypadá trapně! Odpad nedávám jen z toho důvodu, že tu existuje pořad s názvem Take me out, který tento hravě strčí do kapsy, a také za pár povedených replik, například Petr Rychlý jako Nedvěd a Martin Dejdar jako Věra Špinarová! Tam to chtělo skutečně velké sebezapření. 20% ()

Ratemus

jako první řada byla celkem dobrá zábava, ale ta druhá? to bylo hrozný, pořad klesl k dalším srancům, co dokáže vyprodukovat jen televize Hovna...Pazderková se snaží být vtipná ale nejde jí to a to cinklé vybírání dalších interpretů? trapnost....a jak může vyhrát Slováčková s Prodigy? to bylo tak strašné až jsem to musel přepnout na jiný program. Třetí řadu prosím ne, ale jsme přece v ČR, kde hudbě vládne Mandrage, filmu Troška a televizi Hovna, jen tak dál... ()

ainny odpad!

Vydržela jsem asi hodinu. Ale jenom díky tomu, že jsem nechtěla budit kocoura, který si na mně ustlal a nedosáhla na ovladač... Něco tak trapnýho jsem už dlouho neviděla. ()

Marze odpad!

Je to jak hospodská debata ve čtyři ráno. Než takováto pasivní zábava, to už je lepší vyrazit na diskotéku přímo do terénu a bavit se sám. I když ne s "celebritama". ()

Chrustyn

Přestože se nejedná o původní pořad a jak je českým zvykem, pouze o kopii něčeho, co už za hranicemi ani neni populární, v rámci tv zábavy se jedná o lepší kousek, který nejvíce prasi reklamy, které zabírají 50% celkové stopáže. ()

marhoul

Přepnu a vidím Bořka Slezáčka jako Cher. Takto: vidět jenom Bořka Slezáčka je už peklo nejrozpálenější. Ovšem vidět ho krákat rádoby jako Cher, to prostě nechceš!!!!!!!!!!!!!! Jednu hvězdu téhle trapárně nechám. Protože kdysi mě fakt pobavil Rychlý jako Nedvěd a Cina třeba s Fialovou to rozbalili taky zajímavě. To už jsem ovšem viděla jen konkrétní vystoupení na YT, poněvadž toto sledovat jako celý večerní pořad včetně reklam, bylo nad mé síly. Ačkoli se nebráním jakékoli kravině, mantinely nepustily. V současnosti je to ale odpad totální, na který se už více nechystám. Ono by to nemuselo být až tak zlé, pakliže by nové řady dávali jednou za řekněme tři- čtyři roky? Konkrétně formátu takovéto zábavy by to jenom prospělo a natahali by se tam lidé, kteří něco opravdu umí ve výrazně vyšší koncentraci. Povětšinou široké veřejnosti méně známé tváře jsou velice šikovné a může to být pro ně vstupenka do našeho malého filmového Brčálníku. Jo a jinak, když by byla chuť se fakt od srdce zasmát, dobrý byl i Roman Vojtek jako Bee Gees. U jeho nástupu se nenormálně řežu a prodlužuju život, konečná.... :))))))))))))) ()

Roman.Ticka

Hudbu miluju o tom žádná, vidět a slyšet staré většinou hvězdné pecky jakbysmet, ale že ten náš malý český rybníček má tolik dravých štik, mě dostalo. Opět se vrací známé - zlaté české ručičky. Už asi vím v čem je jinak problém - v nekvalitní logistice na tuti. Tady vše naprosto klape, kromě skvělých výkonů, včetně choreografie a poroty. Naši komedianti si u mě hodně šplhli, dokonce i Čvančarka je snesitelná. 😜 🆒 💫 ()