Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (8)

Kapitola 12: Infiltrace (2020) (S02E04)

Príbeh je ste zaujímavý ale to prevedenie mi začína vadiť. Cara dune je celým výzorom tak napumpovana že ide prasknúť. Dialógy sú neuveriteľne odbavene, aj uprostred ničoho sú všetci tak nastylovani ako by vyšli priamo z kostýmerni, nikte ani fliacik špiny alebo používania, chodby sú nikdy nepoužité... Trochu uveriteľnosti by nezaškodilo. Každý si povie svoju line a kde ďalej. Komentár: Elliot ()

Kapitola 13: Jedi (2020) (S02E05)

Výborná vlajková loď série - prvé stretnutie s jedi, skúška yodu ako vhodného kandidáta na tréning. V hre je aj legendárna kopija ktorú dostane Mando za zabitie klienta. Výborný bol show down v štýle westernu, ktorá sa fakt vydaril. Mando ako pištoľnik ukáže jak se svící ()

Kapitola 14: Tragédie (2020) (S02E06)

Boba Fett a jeho príbeh sú výborným linkom, ktorým je Mandalorian Armor z predošlých častí. Trusty ally sa zíde vždy, hlavne keď vie zakročit keď ide do tuhého ()

Season 3 (2023) (S03)

Iniciácia, spolupatričnosť, odovzdávanie ohňa, vyhňa, spoločné napredovanie aj napriek nezhodám vs sebadeštrukcia, Creed, osobné presvedčenie a hodnoty ktoré sa oplatí nasledovať aj keby to malo stáť život, preberanie štafety, učenie sa o tradíciách a kultúre, umenie boja a navigácie. Tretia séria nám ponúka mnoho ideí ktoré sú hlbšie než len strielačka a rozvinutý lore hviezdnych vojen ()

Kapitola 21: Pirát (2023) (S03E05)

Piráti na štýlovej lodi útočia ako Rusi, okamžite spúšťajú paľbu na civilistov všetkými kanonmi. Rozkvitajuca spoločnosť dostáva tvrdú ranu. Nestalo by sa to keby sú v NATO. Teda, nestalo by sa to keby sú v New Republic. Gideonova agentka šikovne odkláňa pozornosť od problému a nový miestny šéfinko pre requesty spúšťa byrokratické kolieska do pohybu (teda nie tie ozajstné). Žiaľ, stále chýba podpis, nič sa nedá robiť. Je na čase vziať deti na palubu (proti drakovi museli ostať doma), a rozstrieľat pár šmejdov. Mandovci sa musia rozhodnúť či ísť bojovať opäť v cudzej vojne, alebo si žiť kľudný život na púšti. Ináč odporúčam toto video o tom ako sa zmenilo mestečko od prvej série a aké kvality má život ponúka jeho obyvateľom: https://youtu.be/SNEUpUR2gRA ()

Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (S03E06)

Paráda, zaujímavý side quest kde hľadáme príčiny nebezpečnej poruchovosti droidov z čias impéria. A na záver krátky zápas o velenie a zjednotenie Mandovcov. ()

Kapitola 23: Spiknutí (2023) (S03E07)

V tejto časti sa toho udeje fakt že dosť - stretnutie viacerých Mando klanov, prílet na domovskú planétu, stret s arcinepriatelom a z Grogu sa stáva Krang 🐢 🐢 🐢 🐢 🐀 ()

Kapitola 24: Návrat (2023) (S03E08)

Finále hodné celovečerného filmu aj s predošlou časťou. Zúčtovanie SE všim všudy a ide sa fakt že all in. Dokonca nikomu nedôjde palivo v jet packoch aj pri lete na orbitu. Ten kaňon s drakom čo sme videli minule musel byť Grand Canyon ultra plus 😀 ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu