Doba přílivu (TV seriál)

Doba prílivu

Komedie / Krimi

USA, 1994, 70x60 min

Tim Minear

Rick Springfield, Yannick Bisson, Deborah Shelton, George Segal, David Graf, Krista Allen, Rosa Blasi, Josie Davis, Paula Trickey, Holly Fields, Robert LaSardo, Brandy Ledford, Kim Johnston Ulrich, Donna D'Errico, Challen Cates, Danielle Cormack, Willa O'Neill, Lucy Lawless, Jay Laga'aia, Erik Thomson, Simone Kessell, Judson Mills, Jacqueline Collen, Mary Ann Schmidt, Jim McMullan, Brittney Powell, Symba, John Bach, Terence Knox, Robert Gant, Tanya Roberts, Denise Richards, Jeffrey Thomas, Bruce Hopkins, Stephen Lovatt, Ken Olandt, Art LaFleur, Stephen Papps, Tyler-Jane Mitchel, Jonathan Erickson Eisley, Julie McCullough, Bruce Allpress, Don Diamont, Kerry Armstrong, Alexandra Wilson, Gordon Thomson, Keith Neubert, Robert DoQui, Jackie Debatin, Chris Browning, Joanne Barrett, Jennifer Lyons, Sandra Hess, Lee Whittaker, Judie Aronson, Julie St. Claire, Becky Mullen, J. Kenneth Campbell, John Prosky, Mike Moroff, Elizabeth Anne Allen, Cay Helmich, Melody Perkins, Eddie Daniels, Caroline Ambrose, Wayne Grace, Richard Whiten, Madison Mason, Judy McIntosh, Chantal Craig, Sally Kirkland, John Cairney, Martyn Sanderson, Jack Armstrong, Sam Chew Jr., Christian Bocher, Julian Reyes, Noel Trevarthen, Mariclare Costello, Peter Rowley, Diana Frank, Rod McCary, Brett Stimely, Stewart Finlay-McLennan, Ben Reed, William Bumiller, Allen Perada, Sandra Dee Robinson, Brian McGovern, Alexa Hamilton, Stig Eldred, Alberto Vazquez, Collin Bernsen, Karen Roe, Kimberly Warren, Louisa Abernathy, Lesli Kay, Christopher Mayer, Mike White, Cynthia Szigeti

A tady jsme se zamilovaly do Yannicka... Zpětně nám pak dobře udělalo hostování mnoha oblíbených tváří ze seriálů Roberta Taperta (Danielle Cormack, Willa O'Neill, Lucy Lawless, Jay Laga'aia, Erik Thompson, Britnney Powell, Jeffrey Thomas, Bruce Hopkins, Stephen Lovatt...).(9.9.2010)

• Gemini

Doba Přílivu je poměrně tuctový krimiseriál o dvojici soukromých detektývů, tentokrát surfařských bratří, takže vypadá jako klonované cosi z materiálu Vražedného Pobřeží. Jenže na to nemá, protože to jiskření mezi ústřední dvojicí staršího a u nás i populárnějšího bratříčka mezi chlapama prostě nevykouzlíte:) Doba, kdy mě tenhle seriál bavil, už zřejmě zmizela v nenávratnu, ale pořád je to o hodně lepší než Baywatch Nights a podobné grcy;) 50%(23.1.2007)

• Terva

Komedie 30% Krimi 20% Hudba 10%(31.3.2013)

Celkem nenáročný seriál s akčními prvky. V hlavnívh rolích se prezentují Rick Springfield (v 80. letech se proslavil jako zpěvák) a Yannick Bisson. Jako oddechová zábava na podvečer po únavné práci to zabírá skvěle. Ale zázraky od tohoto seriálu nečekejte.(12.2.2003)

Jako malýho mě to bavilo.(4.12.2005)