Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Moonrise

Další animovaná pecka od tvůrců Simpsonů situovaná do vzdálené budoucnosti. Hlavní hrdina Fry je omylem zmražený na 1 000 let. Začíná pracovat pro svého vědátorského potomka v přepravní společnosti v kolektivu těch nejrozmanitějších charakterů počínaje flegmatickým jamajčanem s atypickým nářečím, melancholickým krabem Zoidbergem konče. Jeho nejlepším kámošem se stává věčně zlitý robot Bender. S partou prožívá neuvěřitelné a vtipné příhody. ()

drim87

Časem to bude určitě stejný kult jako Simsni. Pro mě už to kult pomalu je. Seriál nabytý hláškama a černým humorem 100%. ()

yaqwsx

Futurama přišla právě včas. Úžasný Groeningovský humor v novém, neokoukám, snad ještě lepším prostředím než Simpsonovi. Není to sice takový kult jako Simpsonovi, ale stále je to perfektní seriál. Znovu však musím podotknout, že by jej tvůrci měli již důstojně zabít – 6. série je kvalitativně mnohem níže než zbytek seriálu. ()

Beauul

............. uz ted zarazena do TOP vseho co je na TV! Futurama si me ziskala a ....... asi jsem zm_doch, ale u me to boduje na plne care! ()

Maica

Absolutně vynikající seriál geniálního Matta Groeinga. Určitě lepší než Simpsonovi. Promakané od začátku do konce, od konce do začátu. Šestá série je stejně zábavná jako první. Jak to jen všechno dokázali udělat? Na závěr snad jen polibte Benderův lesklej kovovej zadek :-D. ()

Kutkey

Podle mě zatím nejlepší komediální Sci-Fi seriál. Humor je tu sytější než v Simpsonových a to také proto že se děj odehrává v budoucnosti. Divák si musí zamilovat alspoň jednu postavu z této zvláštní posádky, ať už je to Fry: Věčný ignorant a dement, Zoidberg: Chudý ubohý krab, co má doktorát za historii, Bender: Alkoholik, děvkař a zloděj, Leela: Mutantka s komplexem, Amy: Bohatá studentka z Marsu, Hermes: Rastafariánský účetní a nebo Farnsworth: Seschlý, senilní starý vědec. Jsem moc rád, že se Futurama znovu zrodila a zůstala jí stará krása a ještě bych chtěl podotknout, že jsem se ani u jednoho dílu nenudil. ()

Larry12

Pro mě o něco lepší než Simpsonovi, i když se na to nedá dívat pořád dokola. Tvůrci se mohli trochu rozšoupnout což mohli v Simpsonových dělat jen ve Speciálních čarodějnických dílech. Narozdíl od Simpsonů se ve Futuramě aspoň něco mění. Postavy se mi líbí víc a jsou i mnohem zajímavější. Doporučuju. ()

greymon

Nic proti Futuramě, ale zdá se mi, že je to trochu zkopírovaný formát Simpsonů. Ale i tak je to velmi povedený seriál, který rozhodně není nejhorší, ale nemůže se rovnat Simpsonům. V celku jsem se zasmál, ale měl jsem k něčemu výhrady. Ale i tak jeto jeden z mích nejoblíbenějších seriálů a proto dávám 5 hvězdiček. Jinak věřím tomu, že napsat scénář, který by nebyl natolik trapný, aby seriál nepatřil do odpadu muselo být velmi těžké. Obdivuji Matta Groeninginga, že po Simpsonovích dokázal ještě něco takového vymyslet. Fututama je seriál plný humoru a zábavy a doporučuji ho všem. ()

rob_troy

Dokonalý, zábavný, originální. Futurama je u mě na nejvyšší seriálový příčce hned vedle Simpsonových a South Parku. ()

GordonCZ

Skvělý seriál, který pro mě sice nedosahuje úrovně výjimečnosti britských sitcomů, nicméně co se týká zábavnosti, tam jednoznačně tento koncept funguje. Už samotný pilotní díl mě zaujal natolik, že jsem prostě nemohl jinak, než se podívat na všechny další díly, co existovaly. A vzhledem k tomu, že i tyto ostatní díly zůstávaly pořád stejně na nastavené úrovni, musím říct, že dneska už Futurama patří mezi mé nejoblíbenější seriály. Naštěstí to vypadá, že jen tak neskončí, takže se máme ještě na co těšit. Jen tak dál. ()

67891234

Super seriál. Další legendární seriál ze studia Matta Greoninga. Shlédl jsem na COOLu 5 sérii. Hodně lidí říká, že je seriál lepší něž Simpsonovi. Ale v mém srdci zůstanou Simpsonovi stále výše. Možná kvůli tomu srovnání nedávám plný počet. Už dlouho jsem ale bohužel neviděl žádný nový díl. Nemám totiž čas a právě mi to začíná být líto. ()

konysua

To kouzlo simpsonů si to vzalo, ale je to úplně něco jiného a pro mě lepšího. Opět zástupy skvělých postav se svěžím sci-fi parodujícím humorem. 9/10 ()

Paulie26

Samozřejme že pokud to někdo bude porovnávat se žlutou rodinkou tak to se nedá, ale humor vynikající a kvalita se drží i v osmé sérii a doufám, že se bude držet dál :) ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006