Gladiátor

Gladiator

Gladiator

Gladiátor

Akční / Dobrodružný / Drama

USA / Velká Británie, 2000, 155 min (SE: 171 min)

Komentáře uživatelů k filmu (1 534)

Ak sa povie historický veľkofilm, okamžite sa mi vybavia dva filmy. Braveheart a práve Gladiátor. Reálne historicky, vecne, fakticky ale aj po zábavovej stránke, zodpovedne prerozprávaný krásny príbeh. Ridleymu trošku menej vyšla psychologizácia postáv, no všetky ostatné faktory filmy zvládol na výbornú. Páčila sa mi najmä halucinogénna snovo-víziová predstava Maxima počas niektorých scén v priebehu filmu. 100%.(22.2.2007)

,,Na moje znamenie, začne peklo.”(20.2.2018)

Moje srdcová záležitost. Skvělý děj, herci, hudba, kostýmy, scéna. Klidně bych dala i šest hvězd!(16.4.2018)

95%(26.5.2018)

Prvotný dojem bol trochu slabý, ale keď tak na to spätne spomínam, bol to krásny príbeh a výborne spracovaný. Zimmer znova ukázal, že je trieda.(27.5.2018)

Jeden z mých oblíbených historických filmů. Výborná režie, hudba a výprava. Famózní výkon Russell Crowe. Za mě 100%.(1.6.2018)

Nejpovedenější film všech dob, který jsem viděla snad stokrát. Vynikající herecké výkony jak Russella, tak Joaquina, perfektní hudba a napínavé bojové scény. A ty představy Maxima, jak jde domů, perfektně fungujou. Srdcová záležitost. 100%(22.6.2018)

Velkofilm se vším dobrým i špatným, co k tomu patří. Tady ale zásadně převažuje to dobré, ale dokonalé to není, protože scénář toho zase nemá tolik co nabídnout. Ale všichni hrají skvěle a obrazově i zvukově je to bomba.(19.8.2018)

Film jsem viděl opravdu hodněkrát, ale i tak se na něj rád podívám znovu, jelikož tohle je prostě film, kterej svůj lesk neztratí ani za sto let. Natočený je to opravdu skvostně a Řím vypadá opravdu skvěle. To, že to s historií nemá nic společnýho mi vůbec nevadí a co jsem tak slyšel a četl, nevadí to ani expertům na historii starověkého Říma. Akční scény jsou úchvatný, Russel Crowe je jeden z nejlepších klaďasů v historii filmu, naopak Joaquin Phoenix je zase jedna z největších sviňí. Vůbec nevadí tohle černobilé rozdělění stran, jelikož herci si to tak dávaj a je to tak krasně podaný, že to prostě musíte žrát i s navijákem. Samotný konec s písní Now we are free od mistra Zimmera je určitě jedna z nejlepších a nejsilnějších scén, co jsem kdy viděl. 92%(4.11.2018)

Můj nejoblíbenější film s hercem Crowem. Ve kterém bojuje snad proti celé římské říši. A navíc krásně natočené i bojové scény.(11.2.2019)

Skvělá hudba, vizuální stránka, herci i skvělý střih (díky kterému byly boje přehledné..) To vše ukazuje, že je určitě o co stát. Film je plný překvapivých zvratů, napínavých scén a dočkáte se i dojemného konce. ( I když zde většina kritizuje scénář, přijde mi pořád inteligentnější, než například u snímku 300: Bitva u Thermopyl). 100%(16.2.2019)

Velkofilm s geniální hudbou.(28.4.2019)

Ale do zadku. To je už asi 10 film ktorý som videl dávno a hodnotenie nikde. Dokonalosť po každej stránke, či už akčnej, príbehovej, dramatickej. 5* zaslúžene a záver fakt dojemný a silný.(23.8.2019)

Tento kousek je hodně osobní ...(12.10.2019)

1 20 39 58 74 75 76 77 následující >>