Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

matestlust

4,5* Po delší době zase moc příjemná, pohodová, emotivní a celkově skvěle koukatelná, sportovní, komedie, s vynikajícím Sandlerem. Nic originálního, otřepané téma a otřepané postupy, ale vůbec ničemu to nevadí. ()

Lucasion

"Do you love this game? I mean, love it with your whole heart. Because if you don't, let's not even bother. Let's not open that door. They're just going to slam it in our face. I love this game. I live this game." Hodně dobře. Na další film od Adama Sandlera jsem se skutečně těšil. Obzvlášť když vím jaký je on basketbalový fanoušek. Proto udělat film o basketbalu, kdy mu bude role ušitá na tělo je vlastně něco jako splněný sen. Hustle přesně takový je. Šablonovitě opisuje Warriora i Rockyho (Phili huh?)... A mnoho dalších. Sice by nemusel na konci tak moc přešlapovat, ale nijak mi to nebrání si film užít plnými doušky. Tohle je prostě film, který funguje jednou za dekádu a Sandlerovi se to podařilo. Podařilo se mu prodat mi film o sportu co mi vůbec nic neříká. Vím, že z něj trhlé komedie udělali hvězdu, a ani tady se svému typickému humoru nakonec nevyhne. Přesto mu vážně role sednou čím dál více. Další sportovní film o cestě na vrchol a splnění snu. Ovšem tenhle má i duši. (88 %) ()

ScarPoul

Nemôžu ťa zabiť, ak si už mŕtvy. Civilný Sandler znova ukazuje, že nie je len tvorcom blbých komédií. Jeho Stanley je životom skúšaný snílek, ktorý túži robiť veci poriadne. Samozrejme, že film buduje tradičnú šablónu nádeje a vykúpenia, ale Zagar v rámci réžie baví drobnými detailmi, ktoré to posúvajú niekam inam. Či už sa jedná o montáž tréningu, ktorá je celá robená veľmi hravo a s veľmi pekným prechodom, tak aj v rámci finále, ktoré má omnoho väčší presah a nepôsobí, ako päsť na oko. V zmysle, že finále nie je trápne, cukrové ani emočne zdierajúce. Je krásne zmotivované a fungujúce v rámci tak krásne budovaného vzťahu medzi ústrednými postavami. Pri takýchto filmoch to zaváži. Pretože to ukazuje obrovský priestor pre hravosť a pre snahu byť v rámci žánru iní. Dá sa to. A vďaka tomu ten film funguje. Doslova z neho cítiť, aká to bola pre všetkých zúčastnených srdcová záležitosť. Poctivá šablóna bez jediného zlého miesta. ()

BoPo

Sandler zobral veci, ktoré fungovali v iných športových filmoch a narval do toho veľký počet NBA ksichtov. Nedostane však nič strhujúce či už športovými momentami, alebo emóciami. Priveľká sázka na istotu a priveľmi predvídateľné. Lepšie ako High Flying Bird, ale radšej si dajte Zrození šampióna. ()

Ouwen

Klišovité, ohrané, nicméně hodně autentické s kvalitními hereckými výkony a solidní režií. Audiovizuálně na jedničku. Jedna scéna mě i dost emocionálně dostala. Adam Sandler byl skvělej a byl hlavním důvodem, proč jsem si film tak užil. A samozřejmě, jeho láska k basketu. ;-) The Way Back s Affleckem mi seděl víc kvůli více temnější atmosféře, nicméně pokud chcete příjemnej sportovní film, jež nepůsobí trapně a nabízí kvalitní filmařinu, Hustle je ideální trefa. ()

Padme_Anakin

Atraktivní prostředí NBA, stárnoucí Adam Sandler výborný, no a španělský basketbalista Juancho Hernangomez úžasný.. Zcela náhodně objevený obrovský talent (a jeho trnitá cesta vzhůru) mě zaujal od chvíle, kdy jsem ho viděla hrát, prostě mě měl lusknutím prstů.. Mýma očima zdařilý sportovní film se skvělým ansámblem, asi tři herci a dva tucty basketbalistů, příjemná změna.. ()

corpsy

Už len kvôli Sandlerovi nejde o priamočiary a obyčajný trénersky snímok. Škoda len, že perlí v tomto celom iba on a celá plejáda známych, skutočných in and out basketbalistov, sú skôr len spestrenie pre fanúšikov tohto športu. Ináč typická netflixáreň. ()

PauloZ

Hrozně mě to bavilo. Je to hezky upřímné s výborným Sandlerem. A i presto že to vlastnĕ neni nic originálního, tak to sahá vysoko tím jak je to pojaté a prodané. ()

ArsenalEagle

Každý, kdo Adama Sandlera trochu sleduje, moc dobře ví, že má rád sport a hlavně, že miluje basketbal. BB také pravidelně zařazuje do svých filmů, ať už jde o Trestnou lavici, Drahokam či Machry. Není se tedy čemu divit, že se konečně pustil do celovečeráku totálně věnovanému právě tomuto sportu. A já jakožto fanoušek a hráč-amatér chrochtám blahem! Sportovních filmů jsou kvanta a jisté šablonovitosti se už jde málokdy vyhnout. Jenže tím mi došly výtky. Film od srdce, ze kterého je cítit láska k basketu. Zároveň jde o nejlepší Sandlerův film za posledních 10 let, nejen film samotný, ale hlavně jeho herecky bezchybný koncert. Předem je ale nutno upozornit, že nejde o komedii! Množství basketbalistů a celkově lidí z jeho prostředí je naprosto šílený. ()

Alementina

Mám ráda sportovní dramata, sice je to ohranné téma, kdy nové je tam přidána síla sociálních médií a nemá to takový typicky happyend. 7.1.2023 ()

Tony.cs

Vcelku podle šablony, ale s dobrou atmosférou a Adam prostě umí hrát, když se to hodí. Basketbal nemusím, ty slavné tváře jsem vůbec neznal. Až na LeBrona ()

Vidly10

Klasické sportovní drama. Kluk z těžkých poměrů se dostává na vrchol. Nechybí mladý debílek, který se ho snaží zničit, tréninková montáž, vzestup a pád na dno, abychom se mohli znovu zvednout. Problém vidím v rozfázování jednotlivých linek a faktu, že Stanova manželka je hodně naivní, a ačkoliv se problém s časem v rodině zmíní několikrát, na konci si na něj ani nevzpomenete. Vypíchnout se musí natáčení basketbalových a tréninkových záběrů, které působily velmi dobře a ukázaly vždy to, co bylo potřeba. Adam Sandler hraje nejlepší roli za poslední roky. A závěrečná montáž s titulky? Naprosto geniální a pěkný nápad. Je to kvalitní sportovní film… máte moji pozornost. 7,5/10 ()

Petroff

Sandler na vážno - to je předpoklad fajn bijáku. A tenhle biják je skvělej. Ve filmu je tak nějak minimum "konfliktů", skoro vše jde tak, jak má a já z toho měl strašně skvělej pocit! Já jsem popravdě velmi unaven a tak nějak znuděn současným filmovým světem, kdy v každém filmu musí být nutně alespoň 3 zásadní zvraty, překombinovaná dějová "překvapení" a jasní záporáci. Tady nic takovýho není. Jasný, na nějaký citečky se zahraje, ale žádná přeháňka a spousta klasickejch klišé scén je tu jednoduše ( a za mě skoro geniálně) přeskočená. Veškerá zachycená hra je tu podávaná naprosto úchvatně! S Adamovou postavou ( a celkem jistě je to i jeho osobní postoj) souzním v pohledu na náš evropský fotbal. Elegance pohybu a celé hry je u basketu úplně jinde. Kvůli tomu, že je to o tom, o čem to je, dávám hodnocení, který dávám. Jináč 4* ()

M.i.k.e

miluju sportovní dramata a i když Hustle do tohoto žánru nepřináší nic nového a jede podle klasické šablony kdy jsou hlavní postavy střídavě dole a nahoře, aby se nakonec dočkali zaslouženého úspěchu, vůbec mi to nevadí. Na Hustle je totiž vidět, že je to pro Sandlera jakožto sportovního fanouška srdeční záležitost a svou přítomností dělá z celého filmu hodně feel good záležitost. Celé to působí neuvěřitelně přirozeně i ve chvílích, kdy hlavní hrdinové musí podle scénaře spadnout na dno aby se následně mohli odrazit k lepším zítřkům. Sám Sandler tu pak potvrzuje že tyhle role kde se nemusí pitvořit a dělat humor za každou cenu mu skvěle sedí a ač ho mám rád i v komediích, moc rád uvidím víc filmů s ním, které budou brnkat na vážnější notu...80% ()

William_

Kdyby neměl A. Sandler každých 30 minut potřebu opovrhovat a nadávat na (evropský) fotbal, možná bych i tu 4 * dal, ale i tak se jedná o velice dobře natočený film s trochu klišé dějem, avšak nečekaným zvratem na konci. Pro B-ball fandy povinnost, pro obyčejné smrtelníky průměrný film co jim toho moc nedá. Musím pochválit i povedený soundtrack a celkový hudební doprovod. Víc filmů o basketu, jde vidět že mají úspěch! ()

Aljak

Výborné! Športové filmy mám celkovo rád (okrem bojových), a hoci ma basketbal nikdy nejako nebavil, tak tento film bol skvelý. Pohľad prostredníctvom basketbalového skauta bol originálny a aj vďaka tomu to malo úplne inší pohľad na celý príbeh ako pri iných filmoch typu "zrodila sa hviezda". Adam Sandler sa mi v dramatických rolách páči oveľa viac ako v tých starých "sandlerovkách". Film mal výborné herecké obsadenie, v závere som bol prekvapený, koľko veľa reálnych basketbalových hviezd sa vo filme predviedla (úprimne, nepoznal som nikoho). Príbeh o objave budúcej hviezdy kdesi na streetballovom ihrisku v Španielsku bol chytľavý, a páčilo sa mi, že tu bolo ukázané, že talent bez disciplíny, pokory a psychickej stability je len polovica úspechu. Som rád, že som po dlhej dobe narazil na kvalitný športový film. 4* (nemal ďaleko ani od piatich) ()

bourec

Netflix po dlouhý době nešlapnul svým filmem do lejna, a natočil něco nepodbízivýho, co má smysl. Sportovní filmy vždycky fungovaly, a film se Sandlerem není vyjímka. Pochvala. 80%. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023