Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

Stillborn83

Toto je povinnosť pre všetkých fanúšikov seriálu Friends. Za obrazovkou ste však na tom podobne ako herci, zrazu sa vám vynárajú spomienky na jednotlivé epizódy a so zatajeným dychom a dojatím sledujete každé slovo a každý pohyb šestice hviezd. Páčilo sa mi ako to bolo rozdelené na znovu postavené kulisy bytov a kaviarne, plus interakcie priamo s fanúšikmi a viacerí hostia, ktorých nečakala ani samotná šestica Jennifer, Courteney, Lisa, Mtt, Matthew a David. Akurát sa trošku nemôžem zbaviť dojmu, že to úžasné priateľstvo (o ktorom hovoria aj po rokoch) bolo tak trochu hrané, pretože aj pri pracovnej a rodinnej vyťaženosti, by si za tých 17 rokov predsa len našli čas na seba viac ako len druhýkrát od poslednej epizódy... Každopádne, bolo to veľmi milé a dojemné :) Skvelé bolo, že viac priestoru dostali aj tvorcovia šou David Crane a Marta Kauffman. A pre mňa vyplávalo na povrch aj jedno milé prekvapenie :)   ...   P.S.: Zbožňujem ten nekontrolovateľný smiech Lisy Kudrow P.S.2: Zaujímali by ma vystrihnuté scény aj z tohto „filmu“ P.S.3: Riešiť výzor hercov rozhodne nejdem, ktorí sme na tom seriáli vyrastali sme tiež zostárli ()

JohnZ87

Přátelé jsou prostě celosvětový fenomén, který oslovil miliardy lidí na celém světě napříč generacemi. Tohle vymodlené setkání herců a tvůrců po letech (pro které byly znovu postaveny původní kulisy) je neskutečně silné, zábavné, emotivní a nostalgické. Ústřední šestice má mezi sebou stále skvělou chemii a z fleku by mohli točit další pokračování, které by jistě řada fanoušků přivítala s nadšením. Na scéně se objeví i několik představitelů vedlejších rolí, herci znovu čtou ikonické části scénáře, vzpomíná se na historky z natáčení, ukazují se nepovedené záběry a nesmí chybět ani legendární kostýmy. Jen škoda, že se nestavil Paul Rudd. Velké díky za toto jedinečné setkání po letech. 95% ()

Scraffy

V podstate nepotrebný dokument. Aj keď si viem predstaviť, že tento kult má svojich fanúšikov, ktorý boli z toho hotový. Mne to prišlo zbytočné a miestami aj trápne, napríklad ako tam hrali tú hru s kartičkami. ()

Knor

Bylo fajn je vidět pospolu a zavzpomínat. Nic víc se ale taky neodehrálot, což bylo trochu zklamání. ()

Cooller

KÝČ, nic jinýho tam nebylo, 90% času jsem jim nevěřil, že to neni scripted. 1 hvězda za všechny zučastněne, 1 za straveny čas, co sem ty show kdysi dal, -1 za všechny ty dementy a jejich nazory, slavný i ty noname. What a shame. ()

Kucino

Ja len že z toho mohli spraviť aspoň krátky serial 4-5 časti 60 min napr... Veľmi rýchlo preleteli všetko... ()

JosefTomas

Přátelé byli seriál, který formuloval nejednu generaci a dokázal v nás vyvolat pocit radosti i smutku. Tento seriál nestárne, ale zraje a je dobře si ho připomínat. Díky tomu Friends Reunion fungují nad míru dobře a kombinují nostalgii s příjemným ohlédnutím na jednu epochu života a připomínají, jak moc důležití Přátelé byli a jsou. Je příjemné vrátit se a zavzpomínat, protože být alespoň na chvíli zpět v přítomnosti těchto pohodových lidí je skoro až za odměnu. Emoční cílena podpásovka, kterou si nechám rád líbit. ()

Stranger77

Pohodovka, kterou jsem si moc užil. Možná i proto, že zrovna sjíždím znovu celej seriál. Je fajn si zavzpomínat a udělali to velice vkusně. Každopádně u toho bych zůstal a zjevně to tak cítí i tvůrci. ()

hrumsrt

Když něco tak moc ovlivní vaši osobnost, jako tento seriál, tak každý návrat k němu (i třeba jen prostý re-watch všech deseti sérií) je hrozně silný. Kdykoli vidím první políbení Rosse a Rachel, či tak neskutečně silný poslední dvojdíl, tak pláču. Ačkoli prostě už vím, jak to dopadne. Tohle bylo skvěle zpracované! Pěkný nápad bylo pozvat i lidi, kteří mají k Friends, co dodat. Super byla Smellycat v podání Gagy! Obzvláště nádherné pak bylo, jak si znovu pročítali společně ty scény! Sakra, jaká síla z toho šla! Vůbec bych se nebál to za dalších 17 let zase zopakovat, kdy bych to viděl hned první den, co jde! ()

Locksley

Tvl, vypasenej Joey, plastická Monika, Chandler s falešnejma zubama nebo co to měl!? Rachel s chlapáckým hlasem! To jsem nečekal. Na druhou stranu to bylo fajn setkání. A jelikož jsem navyklej na ikonickej dabing, občas jsem se ztrácel při čtení titulků, když mluvili přátelé jeden přes druhýho. Za bůra, nemůžu jinak. ()

Zuzatornik

Těžko hodnotit objektivně. 4 hvězdy, protože jsou to Přátelé. Z nostalgie nejde dát jen 3, ale na 5 tam toho dost chybí a taky přebývá. ()

Mamlas odpad!

Všech 6 herců z extrémně komerčně úspěšného seriálu let minulých bylo svoláno před kameru, aby vydělali nějaký dolar tím, že budou klábosit o hovadinách, které asi zaujmou skalní fanoušky, ale pro nezúčastnéné nebo pro lidi, kteří ten seriál berou jako jeden z mnoha, navíc docela protivný - velmi ukecaný a uřvaný, tak pro ty je zážitek nulový. Ten kudrnatý chlap vypadá pořád ještě dobře, zbylé pány zřetelně nahlodal čas. Dámy taktéž, ale nejméně 2 z nich to vylepšily plastikama a tak nyní vypadají mnohem mnohem hůř, než by vypadaly normálně bez plastik. To jejich vykecávání není ani zajímavé, ani zábavné, ani poučné, prostě žádné, převážně působí trapně. Prostě taková nalajnovaná, komerční, uměle nostalgická šaráda. Vypnuto po 15 minutách, nedívatelné. (3%) ()

tension182

Asi nie som úplne ten typ, čo by sa snažil nasilu hladať vo všetkom niečo zlé, aby som mohol ublížiť hodnoteniu a zvlášť pri tak nostalgickej a úžasnej seriálovej zábave ako sú Priatelia. Keďže som vopred nejak nezisťoval o čo tu pôjde, netušil som, čo ma čaká a to je asi vo väčšine prípadov len dobre. Neskutočne som si to užil, zdalo sa mi to dobre vymyslené (po pravde nerozumiem tunajšej komunite prečo sa snaží vytvárať nejaký dojem ako to mohlo byť lepšie), nasmial som sa, držal som slzy na kraji, bolo to krásne. Som vďačný, že to vzniklo. ()

lusa

Ne-u-ve-ri-teľ-ný trapas, absurdne zybtočný gýč. Ja ako fanatický zbožňovateľ fenoménu Priateľov nemám slov.  1* z nostalgie a za Joeyho, ktorý ako jediný pôsobil tak nejak prirodzene a neumele milo. ()

Pete

Obával jsem se toho velmi, ale dopadlo to v rámci možností dobře. Původní legenda, na které vyrostla jedna generace, stála mimo jiné na tom, že jsou všichni mladí a krásní. Při setkání po letech už jde samozřejmě hlavně o sentiment, a o nějakou tu hrst dolarů navíc. Osobně bych uvítal ještě více podrobností, zajímavostí a drbů z natáčení ;) Kdo má seriál rád, u Reunionu si může v klidu zavzpomínat (i když je jistě lepší si posté pustit libovolný díl). Kdo seriál rád nemá, tak proboha nechápu, proč by si tohle pouštěl. ()

Dejvecd

Čakal som, že sa rozplačem, ako malé dieťa, ale nakoniec z toho bola len jedna slzička dojatia, že vidím skupinu týchto úžasných ľudí zase spolu. Mohlo to mať viac emócií, ale aj tak to bola krásna nostalgická jazda. Smial som sa a túto skupinu Priateľov budem milovať na veky vekov. Fakt super pripomienka jedného úžasného seriálu. 8/10 ()

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (více)