Reklama

Reklama

Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (299)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Krásná, milá nostalgie, která v nejednom fanouškovi probudí ty skvělé pocity, které zažívají při sledování seriálu Přátelé. Bylo skvělé vidět skupinku zase pohromadě, jak vzpomínají na stará dobrá devadesátá. Něco nového jsme se i dozvěděli, viděli jsme pár pokažených scén. Nebudu lhát, poplakala jsem si. Vadila mi tam přítomnost celebrit, které nemají s Přáteli vůbec nic společného, Lady Gaga, Justin Bieber, Cara Delevigne, proč? Proč se snažili utáhnout diváky na hvězdná jména, která v tom seriálu ani neúčinkovali? Bylo to za mě zbytečné, i tak by to mělo skvělou a rekordní sledovanost. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Své hodnocení bych nejraději rozdělil do dvou částí. Pro nezasvěcené: Vůbec nedoporučuju si dílo pouštět pokud jste neshlédli několik epizod seriálu Přátelé a nemáte k hercům vybudovaný dostatečný vztah. V takovém případě tuto jednorázovou vzpomínkovou talk show ohodnotíte odpadem po deseti minutách a sledování ukončíte. Pokud však patříte mezi zasvěcené, seriál jste si užili a herce máte rádi, v takovém případě bych pak naopak sledování vřele doporučil. K samotnému hodnocení - O díle se všude dlouho mluvilo a já tak nakonec očekával něco zcela odlišného. Když mi došlo o co doopravdy jde, přiznávám, byl jsem docela zklamaný. Od sledování mne to však neodradilo, jelikož patřím do druhé zmíněné skupiny a seriál mám moc rád. Jedná se o poměrně dojemnou a hlavně vtipnou talk show s očividnými hosty, moderovanou Jamesem Cordenem. Z obsahu mne kupříkladu moc zaujaly zajímavosti z natáčení, příběhy hlavních postav za oponou a nepovedené záběry nejslavnějších epizod (toho mělo být podle mě i více). Na druhou stranu část, kdy lidé ze všech koutů světa mluví o pozitivním efektu seriálu na jejich životy mi přišla dosti uhozená a považuji ji za jednoznačně nejslabší z celého speciálu. Dále mě pak také moc nenadchli staří herci čtoucí scénáře z jednotlivých epizod u společného stolku. I přes tato lehká zaškobrtnutí jsem s výsledkem více než spokojen a hodnotím kladněji než jsem si sám byl na začátku vůbec ochoten připustit. 71% PS: Výsledek je na pomezí, ale za remake Smelly cat s Lady Gaga dávám hvězdu navíc. ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Uhhh...  Naprostý souhlas s Verbalem. Do písmene! Ani jsem to nedokoukal. Přátelé to byl tehdy můj top seriál spolu s MASHEM, Červeným trpaslíkem a Haló haló. Tehdy jsem to miloval. Jasně, časem nikdo nezískává na kráse, ale tohle bylo moc. To fakt takhle blbě vypadáme když se my setkáváme po čase s našimi přáteli třeba ze střední? Navíc ty rozhovory... Někteří z aktérů se dojímavě rozpomínali na veselé příhody, které si ani jiní nepamatovali, takže z toho pro neúřastněné bylo takové trapné nic... No a ta tabule a ty otázky... Bože. Doufám, že se nedožiju za 20 let něčeho podobného ve stylu Slunečná: Zase spolu... Dám za jednu hvězdu jen z úcty a za tu tehdejší zábavu. Já umím být sentimentální, tohle by ale ze mně slzičku nevymáčklo ani lisem na olivy...  * ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Co jiného si pustit, když se potřebujete srovnat s předčasnou smrtí Matthewa Perryho, než Friends Reunion? Před dvěma lety to bylo taky velmi milé a potřebné ohlédnutí, které pomohlo uvolnit pandemický stres, teď to má zase trochu jiný podtext. Každá velká show si podobné ohlédnutí zaslouží. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Za toto dostal každý z hercov po 3 až 4 milióny dolárov? Ja som fanúšikom a dokonca mám seriál vo svojej top 10 (zatiaľ). Ale očakával by som po toľkých rokoch a s takým rozpočtom nejaký super vtipný film s normálnym dejom, proste naozajstný „reunion“. Toto je však nostalgické stretnutie hercov, ktorí majú slzičky na krajíčku, pretože vidia staré štúdio s kulisami. A možno tie slzičky sú od dojatia, že tak poľahky zarobili na ďalšiu plastiku, ktoré sa na viacerých z nich dosť výrazne vynímajú. Ako fakt za interview, pár zostrihov a dojatie hercov odmietam dávať nejaké super hodnotenie. Slabučké 3 hviezdy. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (7)

  • V čase 44:26 sa v špeciáli objaví fanúšik Attila zo Slovenska. V pozadí je vidieť Levický hrad. (DRIV3R)
  • V české dabingované verzi pro HBO mají všichni představitelé své původní české dabéry. Herce Matthewa Perryho však dabuje Aleš Procházka, který tuto postavu daboval pouze 11 epizod, a to konkrétně v 5. sérii od 14. do 24. epizody. Hlavním dabérem Chandlera Binga byl však Rostislav Čtvrtlík, ten však v roce 2011 zemřel. (Gemy)
  • Špeciál bol natáčaný vo Warner Bros. štúdiu stage 24 v Burbank, California, kde bol natáčaný aj originálny seriál. Natáčanie prebiehalo počas tyždňa od 4. apríla 2021. (DRIV3R)

Související novinky

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (více)

Reklama

Reklama