Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

horor2

Smrtonosná zbraň polopatě :-D :-D :-D :-D "MYSLÍM, ŽE NÁS NĚKDO SLEDUJE." - "POKUSÍM SE JE SETŘÁST." :-) ()

Blazkowicz

Čekal jsem nějaký skrytý klenot, ale nakonec jsem byl zklamán. Každých pár sekund se to snaží o něco vtipného. Funguje to ale jen v minimálně. Většinou je to trapné a nudné. Jako jo, pár vtipů je povedených, ale proč je to v červených číslech mi zůstává záhadou. 3-* ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,2/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 23%, Audience Score - 49% | FDb.cz - 69% | Parodie zrovna nevyhledáváme, ale akční kulty - to je jistota... :) Film, který si bere na paškál největší skvosty žánru (smrtonosné série, Basic Instinct, Jehňátka), je nabitý funkčními šílenostmi a hvězdně obsazený, si sám o sobě zaslouží obdiv. ...A když se řežeme celou dobu, tak zkrátka níž než na 80% jít nemůžeme. ()

Max Q.

Vůbec to není špatná parodie, sem tam slabší místa, ale celkově dobré. Barák, kde je v každém patře jiná přestřelka mě teda dostal. Ovšem pochopitelně na Připoutejte se, prosím, to ještě nemá. ()

ali-n

Cameo, cameo .... od Bruce Willisa, cez Whoopi (ktorú takmer odpravil prstom mieraci mím :-)) až po samotné Ninja korytnačky. Ja radím Nabitú zbraň hneď za Hot Shots a Naked Gun, i keď Emilio nie je to isté, ako rovnaká krv menom Charlie Sheen. Gagy sú však vynikajúce, parodovanie známych filmov danej doby výrazné a skvele zvládnuté, niekedy pobavia už len samotné zvuky či vykročenie za hranice filmu ako takého, tie fórky priam milujem (potknutie sa o titulky). Ťažko odolať ... " ... když mi dala čumák mezi nohy." MOJE NAJ - Pri tomto type filmov je to nemožné určiť. Ale vyloviť piraňu z akvária zubami, to sa len tak nevidí. ()

route60

Nabitá zbraň je slušná parodie ty dnešní se nedají bohužel sledovat, na ZAZ to nemá ale já se dobře bavil a o to tu přeci jde. ()

Rill

Myslím si že 70% je opravdu idealní na tento film... Některé chvíle mi přišli vtipné až velice vtipné. Koukal jsem na to se svými kamarády a někdy jsme se zasmáli opravdu hlasitě! Krásných 70%!!! ()

Blazis34

Typická parodie, v které je každou minutu nějaký vtípek, kterému se ve většině případu prostě musíte zasmát. Skvělý herci, kteří dodali filmu tvář komedie. Parodie jak na Křižovatku smrti, Základní instikt a jiné známé pecky na filmovém plátně se povedla na výbornou. Za toto dílo s řadou známých herců a jedním neznámým režisérem dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

Slam7

Je tu dost povedenejch parodovanejch scén...některý lepší, některý horší! V celku, ale převládaj ty lepší, takže dávám těsně pod 60%. ()

Don Maty

Ani sa len nechytá na skvelé paródie tohoto žánru. Ale v niektorých pasážach som vysoko oceňoval originalitu tvorcov (scéna s odhodením zbrane). Som fanúšuik smrtonosnej zbrane a preto vtipy na mňa pôsobili príjemne nakoľko som ich chápal. No pri paródii je dôležitý dôvtip a predchádzajúci námet humoru. A z perfektnej komédie paródiu? Náročné...3* ()

fimler

Strašná parodie.Parodie mi nevadí, protože umí být někdy tak šílené až je to strašná prdel.Řekl bych, že humor v tomto filmu je asi pro osmileté děti..... ()

DonBraso

Už vím proč jsem nějak minul tento filmek velkým obloukem.Jelikož mě namlsala na internetu scénka s Willisem,která je bohužel to nejlepší co film nabízí a skvělý cameo do toho.Tady se někdo snažil udělat Bláznivou střelu v dalším podání,ale vůbec se mu to nedaří.Hlavní co je tristní je střih.Vůbec scénky pomalu ani nenavazují a jsou v jakým takýms ději,který je ještě horší.Jestli jednou jsem se pousmál,tak snad za dvě hlášky,jinak nuda ve velkým. ()

TesterX

Po precteni kladnych ohlasu jsem se na tuto parodii tesil, bohuzel jsem byl zklaman. Skutecne vtipnych momentu je tu moc malo (Willis s bilou vlajeckou:), velkou cast filmu jsem se ale nudil. Dalsim plusem je vzdy skvely L.Jackson. ()

Patr1k

Ťažko sa mi to hodnotí, veľa vecí tu bolo super, no veľa trapných, ako niekto už spomenul - postupom času stráca na vtipnosti pričom estevez ako herec do paródií vôbec nesedí... (Give me a name!...Weren't your parents supposed to do that?) ()

Venceslao90

Nestává se tak často, aby se zde nějaká parodie mohla pyšnit červeným profilem, takže jsem čekal supr oddych, ale teda nic moc. Zásmál jsem se jen párkrát, a to zde navíc bylo zparodováno dost mých oblíbených filmů, které znám dobře. Slabé. Nejzábavnější parodie je pro mě stále série Scary Movie s Annou Faris. ()