sedm.1

Minimálně první tři díly série Scary Movie se řadí mezi absolutní špičku žánru parodie a právě druhé pokračování je i zároveň pro mě tím úplně nejlepším. Už totiž hned úvodní vymítání ďábla v podání Jamese Wooda je neuvěřitelná šleha, která se rozhodně řadí mezi ty nejnezapomenutelnější scény vůbec, no a v podobném duchu se pak vlastně nese i zbytek filmu, tedy lavinovitý sled naprosto ultimátních a brutálních fórů, s fekálními, sexuálními a rasistickými podtexty, neberoucí si servítky s ničím a nikým, jednoduše nekompromisní nářez, navíc snad bez jediného trapnějšího, či nepovedenějšího momentu, což je snad také až unikát. Velkou měrou se na obrovské zábavnosti pak podílí i kompletní osazenstvo, samozřejmě především v čele s nepřekonatelnými bratry Wayansovými (především Čmoud je legenda!), jejichž gagy patří jednoznačně k těm nejvydařenějším. Já s dvojkou Scary Movie zkrátka nemám co řešit, pro mě se jedná o skutečně jednu z nejvtipnějších parodií vůbec, a i když se její humor nenese na zrovna té nejintelektuálnější vlně, respektive spíš surfuje po těch vlnách nejprimitivnější,tak mě to ani trochu nezajímá, neboť to plní účel na 200%! ()

Melios

No ,zas také zlé to nebolo. Film určite nebol lepší ako jednotka ,ale myslím si že bol vtipnejší ,no bohužiaľ aj nechutnejší. Preto mu dávam takéto hodnotenie. Pokiaľ ste ,ale fanúšikom paródií tak scary movie 2 je to lepšie zo súčasných filmových paródií. 65% ()

hudryhudry

Asi jsem úchylnej, nebo posedlej ďáblem, ale mě se ta blbost líbila. Na Scary Movie se nesmí nahlížet příliš kriticky, neboť poměrně trefně paroduje většinu filmových braků (ale nejenom braků), které k tomu jednoduše svádějí. První díl byl asi vtipnější, neboť vřískot přeci jen dával více prostoru pro vtip, ale dvojka také podle mě nepatří do škatulky "Ed Woodovských filmů". Chytrost ani dobrý scénář sice nepřináší, zato některé scény parodující ostatní filmy jsou prostě nezapomenutelné. Stejně u mě na plné čáře vyhrává parodie baskeťácké reklamy, ale scéna se silikonem z prvního dílu zatím v mojí hitparádě dominuje :-) ()

NICOX

Před sedmi lety sem na tom byla v kině, a můžu říct, že bylo kino totálně narvaný a lidi se smáli jak magoři (i já). Prostě super atmosféra. A kdybych to hodnotila tehdy dala bych snad i 5*. Jenže teď sem se k tomu po letech dostala znova. Viděla sem asi 20 - 30 min (víc se nedalo) a absolutně nechápu, co mi na tom přišlo tak vtipný. Teď bych dala tak 1 možná 2*. Takže mi z toho vychází ... no 3*. 65 % ()

Mr.Floyd

Scary movie 2 bol posledný film z tejto série, ktorý som nevidel a odkladal si jeho zhliadnutie. Avšak hneď na začiatok priznávam, že som veľmi, ale naozaj veľmi sklamaný. Primitívny americký humor príliš nemusím, ale na odreagovanie väčšinou poslúži dostatočne. To čo však predviedol tento film bolo naozaj maximum. Humor takmer žiaden, množstvo nechutných scén, nezmyselný a trápny scenár, herecké výkony chabosť nad chabosť. Skutočne úprimne a od srdca som sa zasmial naozaj len zopár krát. Avšak pokiaľ sa rozhodnete pustiť si film s partiou kamošov (za predpokladu, že ste ešte neprekročili teenagerský vek) pripočítajte si k hodnoteniu ešte také dve hviezdičky. Na druhej strane je pravda, že keď pozeráte ľubovoľný film (či už je to komédia, thriller alebo dráma) niekde v spomínanej partii tak sa nasmejete na hocičom :). ()

Loki_Six

Mrs. Voorhees: It's gotten worse Father. She won't eat. She won't talk. The child won't let me touch her. Father McFeely: Yes, sometimes you have to give them candy. ()

Paity

Jak jednička fungovala, tohle už nelze akceptovat. Snaha naplácnout na celý film tunu gagů parodující snad stovku amerických filmů se nezdařila a nenašla oprávněně ohlas u diváků. Stejně jako u mne. ()

Hanys_

Stejně jako v jedničce. Perfektní fór je zabitý trapnou hláškou a tak to pokračuje až do konce. Každopádně pořád jsou pro mě Wayans family o třídu výš než parodie dua Friedberg & Seltzer. 6/10 ()

Adramelech

Jako komedie to nebylo špatné, pokud člověk akceptuje trochu drsnější a vulgárnější humor. Slečnu bych na to ale do kina nevzal - i když vlastně jak kterou. ()

pjotr76

Veliká pitomost, ale dle mého názoru s větším procentem povedených "kanalizačních" štěků než v prvním díle. Index povedenosti fekálních skečů je v tomto případě vyšší jak 30%. Hned předtitulková úvodní krajně nechutná scéna v které exceloval vymítač v podobě Jamese Woodse mě pobavila dostatečně na zhruba polovinu filmu dopředu. IMHO si nemyslím, že dvojka je nejhorší částí trilogie. Neviděl jsem 3 a ani netoužím extra vidět 4, takže v mém dvojboji vítězí dvojka. ()

Anderas odpad!

Opravdový humus, který nelze naprosto ničím ospravedlnit. Jakoby nebylo dost na tom, že scénaristi neměli už žádné nápady a tak z prvního dílu všechny (ne)vtipny důkladně okopírovali, nestačí ani to, že celková zábavnost všech (pseudo)parodujíích skečů odpovídá zábavnosti kuchařského receptu na knedlo-zelo-vepřo, kdosi neskonale vypatlaný má ještě tu drzost tuhle ostudu lidstva vypustit do světa a všem lidem tak ukázat, že ne všichni se v proběhu evoluce skutečně dovyvinuli. Nemáte taky někdy pocit, že bez některých filmů by nám bylo lépe? ()

Arach.No odpad!

Tvůrci se překonali a natočili ještě větší shit, než první díl. Nemožné se stalo možným, ani ten stupidní humor už tu nenajdete...Jen pár vytlemených idiotů (pro mě to už nikdy víc nebudou herci), snažících se vtipně tvářit a dobře vypadat. Nejde jim ani jedno ani druhé. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla