Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladé dievča Yoko sa vydáva hľadať zatúlanú mačku. Dostane sa až do údajného "strašidelného" domu, ktorý je obľúbenou atrakciou miestnych detí. V dome prší aj keď v meste je slnečno, neplatia v ňom fyzikálne zákony a spomedzi dvier sa ozývajú čudné hlasy. Ide o chybu v Matrixe a na miesto prichádzajú agenti, aby priestor vyčistili... (Avathar)

(více)

Recenze (93)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Mladé dívce Yoko se zatoulá její kočka - a vypadá to, že zrovna na místo, kam se místní lidé bojí jen vkročit. Strašidelný dům uprostřed města, kde neplatí fyzikální zákony --- není ale tak strašidelný. Děti by vám o tom mohli povídat, kolik se dá zažít legrace v místě, kde hapruje i gravitace. Ale i když je v každém programu nějaká ta chyba, brzy se někdo vydá ji opravit ... Tady snad jediné slovo - super! Z hlediska programátora dvojnásobné super! Kdyby se všechny chyby v programech chovaly takto, juj :) Fakt krásná "pohádka" ze světa Matrixu.. ()

Maynard. 

všechny recenze uživatele

Jojo, tak tohle bych bral. Mít na hraní takovejhle "kouzelnej" koutek, kam bych chodil jako malej (i určo jako velkej) trávit volný chvíle. Nechci říkat, že je to lepší prostředí než v Dobrušce za bazénem nebo u splavu, ale asi bych dal přednost tomu se sem tam proletět, zpomalit... Moc hezkej pohled na Matrix dětskýma očima. Doufám, že až někdy uteče Rozárka (naše čtyřnohá kamarádka), tak že ji najdem v nějakým tom kouzelným baráku :o) A ne třeba na silnici (fůj, to bylo hnusný) ()

Reklama

Rancidtekk 

všechny recenze uživatele

Tenhle příběh z Animatrixu mám bezpečně nejraději. Je jedno, jestli z důvodu mnou oblíbené japonské animace nebo krásné pointy minipříběhu. Komu by se nezachtělo jakýmkoliv způsobem si zaplachtit jen tak ve vzduchu? Mě osobně aspoň 3x denně.. Svým způsobem se Beyond hodně podobá Ghost in the shell. Umím si představit s Yoko a jejím světem vícedílné anime. Námetů se dá na toto téma (nejen ze světa Matrixu) vymyslet více než dost. ()

Tyler 

všechny recenze uživatele

Ano, Gemini má pravdu - "Neznámé území" je z celého "Animatrixu" jednoznačně nejpohádkovější a nejhravější. Ale rozhodně to není na škodu, dokonce naopak. V noční můře jménem Matrix působí prostor, kde neplatí fyzikální zákony a děti si tak mohou užít neskutečnou zábavu jako pohlazení po duši. Stačí se jen dívat a přitom se budete cítit, jako byste tam byli s nimi...Skvělé! ()

Barak 

všechny recenze uživatele

Výtvarné ztvárnění je opět velice hezké. Dům, ve kterém prý straší a přitom je to pohádkové místo, kde se ději "divné" věci. Ale nějak jsem nepochytil podstatu tohohle filmečku, který je plný různých znamení a krásných výjevů (holubice třeba, říznutí se do prstu....), takže slabší 5*. (U nás na přechodech by taky mohli dát nějakou melodii, než to, co tam máme teď....) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama