poster

Animatrix: Neznámé území

 • USA

  The Animatrix: Beyond

 • USA

  Beyond

Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi

USA, 2003, 15 min

 • ScarPoul
  ****

  Snímok, ktorý je štylisticky rozmanitý, a rovnaké je to aj s obsahom. Príbeh celkom jednoduchý- hľadanie zatúlanej mačky, ktoré sa premení na objavovanie a prekonávanie fyzikálnych zákonov. Nájdenie podstaty detstva v mašinérií dospelosti a apatickosti. Príbeh mal niečo do seba. Jeho sila a dospelosť bola na jednu stranu veľmi osviežujúca, na druhú stranu chápem, že tento príbeh ešte vo mne dozreje a až potom sa k nemu budem môcť vyjadrovať slovami, ktoré si skutočne zaslúži.(7.1.2012)

 • lennyd
  *****

  Mladé dívce Yoko se zatoulá její kočka - a vypadá to, že zrovna na místo, kam se místní lidé bojí jen vkročit. Strašidelný dům uprostřed města, kde neplatí fyzikální zákony --- není ale tak strašidelný. Děti by vám o tom mohli povídat, kolik se dá zažít legrace v místě, kde hapruje i gravitace. Ale i když je v každém programu nějaká ta chyba, brzy se někdo vydá ji opravit ... Tady snad jediné slovo - super! Z hlediska programátora dvojnásobné super! Kdyby se všechny chyby v programech chovaly takto, juj :) Fakt krásná "pohádka" ze světa Matrixu..(2.2.2010)

 • Ištván87
  *****

  V této povídce je animace asi vůbec nejlepší. Je to radost sledovat zajímavý rozpor mezi realistickou a živě vyhlížející animací prostředí (občas jsem měl pocit že se jedná o naklíčované fotografie, do kterých vložili postavičky) a typickou anime stylizací postav, který se právě do tohoto příběhu skvěle hodí...(6.9.2010)

 • filmmovier
  ****

  Tahle chyba v Matrixu není vůbec špatná, ale čekal jsem o ní, že bude bezchybná, tudíž mě trochu zklamala. Ale jen moc málo. Trochu strašidelnější příběh, agenti a opět trochu nečekaný a šokující závěr, který příběh rovněž vytáhl nahoru. Pěkně to graduje, čím blíž je to konci, tím je to lepší a animace opět výborná, jeden z lepších příběhů, takže tomu dám 85%.(27.2.2014)

 • Tyler
  ****

  Ano, Gemini má pravdu - "Neznámé území" je z celého "Animatrixu" jednoznačně nejpohádkovější a nejhravější. Ale rozhodně to není na škodu, dokonce naopak. V noční můře jménem Matrix působí prostor, kde neplatí fyzikální zákony a děti si tak mohou užít neskutečnou zábavu jako pohlazení po duši. Stačí se jen dívat a přitom se budete cítit, jako byste tam byli s nimi...Skvělé!(21.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace