Rozvedený se závazky

• USA Louie
USA, (2010–2015), 22 h 42 min (Minutáž: 19–42 min)

Tvůrci:

Louis C.K.

Režie:

Louis C.K.

Scénář:

Louis C.K., Pamela Adlon

Kamera:

Paul Koestner

Louis C.K., Amy Landecker, Nick Di Paolo, Danny Burstein, Stephen Root, Hadley Delany, Christine Donlon, Pamela Adlon, Joan Rivers, Jim Norton, Megan Hilty (více)

Série(5) / Epizody(61)

Výrazný stand-up komik Louis C.K., známy predovšetkým zo seriálu Lucky Louie sa znovu vracia so svojou postavou Louieho do televíznych obrazoviek. Tentokrát však nevsadil na žáner rodinného sitcomu, snaží sa skôr čo najviac priblížiť svojim stand-up vystúpeniam. Rozprávanie deja tak strieda hrané príbehy so samotným pódiovým vystupovaním Louieho. Ten vám vyrozpráva, ako vyzerá svet rozvedeného štyridsiatnika s dvoma deťmi. (BigDeal)

Dubron

Připravte se na rázovou vlnu, plnou vulgarismů. Ale Louis je umí podat takovým způsobem, že to zní až poeticky. Cítíte z toho, jak je v hajzlu, jakej to je ztroskotanec a když se něco snaží udělat lépe a s lepším úmyslem, podělá to ještě o stupínek víc. ()

Mira90

Chlapec hledá dívku. On má cca 45 let, je rozvedený, dvě stěží teen dcery na krku. Ona...aspoň těch 18 by mít mohla Emotikona smile Zatímco Lucky Louie byl vyloženě sitcom, Louie zatraceně dobře kombinuje stand-up se seriálovým příběhem. Často je to sprosté, přízemní, ale taky velice přirozené a hlavně zábavné. Zatímco stand-up část míří přímo na vaši bránici, ta 'reálná', biografická je často melancholická, plná odmítání a neúspěchu. A přesto o nic horší. Fakt skvělý seriál. ()

Aiden

V podstate californication pri zemi. Louis C.K. je môj najobľúbenejší komik a to ako svoj život premieta do svojích predstavení je neuveritelne úprimné. Nikdy som nevidel niekoho tak elegantne napádať menšiny, ženy alebo aj vlastných potomkov. U mňa kvalita najhrubšieho zrna v každom smere. ()

Bounded

Tak to má být. Deprese, obsese, ipsace a sebereflexe. Jo, a láska k dětem. Tento formát sluší Louiemu mnohem víc. Realističtější a šedivější s krátkým záblesky "co to sakra mělo být?" které do života patří. Vyhlížím třetí sérii. ()

Milda003

Louis C.K je opravdu hodně hustej týpek. Někomu se jeho humor může zdát nevkusný, jinému zas velice zajímavým způsobem zábavný. Já se přikláním k možnosti číslo dva. Jeho herecký i režijní výkon je absolutně nej. 100% ()

Margerie

Louic C.K. mi nikdy úplně neseděl, navíc tohle je opravdu až příliš fekální a zvrácený humor, který mě ve většině případů spíš znechutil, než pobavil. O některých tématech se zkrátka podle mého názoru nežertuje. Slabší povahy by se proto seriálu měly vyhnout obloukem. A taky ti, kteří na sebe nechávají nalepit depku kapající z televizního monitoru. Komedie? To fakt nevím, asi o tomhle žánru mám jiné představy. 50% ()

forrest11

Skvely Louis C.K. a jeho nenapodobitelny, drsny humor, ktory sa absolutne na nic nehra. Vyborne vypointovane epizody, herci sa tvaria uplne prirodzene, cim serial skvele boduje. Hodnotenie na imdb nie je nahodne, len ma trocha mrzi, ze v nasich koncinach sa o takejto kvalite zatial moc nevie. Snad casom ludia pridu na chut. ()

Hora1000

Perfektní seriál pro milovníky Louise C.K., který jsem objevil teprve nedávno a jsem za to opravdu vděčný. Narazíte zde na opravdu originálně bizarní scény plné vtipu i melancholie, vše prokládané útržky Louiových stand up výstupů.  Co bych nepochválil je stupidní překlad názvu na "Rozvedený se závazky". To mohl vymyslet jen retard. ()

skaza

Tento loser si ma získal hneď ako otvoril ústa..spôsob, akým rozpráva o svojich životných skúsenostiach ma dostáva do záchvatu smiechu, ktorý trvá, trvá a ešte raz trvá...je až neuveriteľné, že tie úplne najbanálnejšie veci v jeho podaní, zrazu chápete ako nesmierne dôležité súčasti života...Louis CK sa na nič nehrá, je maximálne prirodzený a zároveň tak smiešny, že si človek pri jeho zvrátených príbehoch musí cvrknúť do gatí... ()

Tristanian

Opravdu jsem nikdy neviděl komediální seriál, u kterého bych se celý díl smál a po skončení upadl do melancholické deprese. ()

Sharlis

To som chcel :-) Louieho stand-up prerušovaný scénkami z jeho života, o ktorých nám toľko hovoril vo svojich minulých špeciáloch. Ako jeho fanda som absolútne uspokojený a s rukou na srdci prideľujem 5*. ()

zissou

Úžasně upřímný a naprosto volnomyšlenkový bizár, ve kterém se člověk tolikrát najde, až si říkám, jestli ten obyčejný život nebude dobrodružnější a romantičtější než všechny velkofilmy. Louie svým divákům rozumí. ()

stihac10

Po takřka dokonalé 1. sérii velký sešup... Poslední řada je nechutný výsměch.... Stand upy skvělé celou dobu, hraná část opravdu slabá a od druhé řady velice nudná..... ()

Tackleberry

Dokud jsem neshlédl Louieho, nevěřil jsem, že něco může být vtipné i depresivní zároveň... Ale v tom nejlepším slova smyslu ;-) --------------------------- Po dosledování druhé série musím napsat, že tohle je příšerný, příšerný, PŘÍŠERNÝ, dojemný, tragický, depresivní vtipný seriál... Při jeho sledování se mne jaly depky, i když jsem se smál... Nevím, jak to Louis C. K. dokázal... Ale i když jsem tomu dal nejvyšší hodnocení, na kterém trvám, myslím, že v zájmu zachování vlastního duševního zdraví, už se na to nikdy nepodívám... ()

zekon

Pokud se ve 2 epizodách zasměju 2x za celou dobu a smích na pozadí je pravidelně každé 4s je něco špatně. Trapná stupidní kravina která za to nestojí. Lucky Louie byla o 3 třídy víš, tohle jen vaří z úspěchu skvělého předchůdce. ()

Zizou_

Absolutně dokonalý mix Louieho každodenního života a stand-upů. 100 %. -- Po takřka bezchybné třetí řadě přišla po dvou letech řada čtvrtá a musím říct, že působí úplně jinak, než všechny ostatní řady. Perfektní oživení pro seriál. -- Pátá řada velmi originální. Škoda, že měla jen 8 dílů. Je neuvěřitelné s čím vsím Louis přijde. ()