Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Kdybych měl Magnolii hodnotit objektivně, nemohl bych dát nižší hodnocení než to nejvyšší. Naštěstí můžu hodnotit čistě podle sebe a i přes bezchybnou Andersonovu režii se nemůžu ubránit pocitu, že tři hodiny jsou moc a to celkem zbytečně. Samozřejmě všechny linie jsou provázané a jednotlivé postavy by se nedaly vyškrtnout, ale celé dění okolo soutěže, moderátora a geniálního mladíka mi přišlo hrozně nudné a těšil jsem se až se příběh dostane zase k někomu jinému, což bohužel platí i pro bývalého soutěžícího Macyho. Naopak Cruise, Hoffman a Reilly jsou úžasní jakoby se pro své role narodili a když se kdokoli z této trojky dostal k tomu, aby předvedl své herecké umění, pravidelně mě mrazilo.(16.9.2006)

 • 2Pac
  ***

  Magnoliu som mal "v sufliku" pol roka, hladal som vhodnu chvilu kedy si ten film krasne vychutnam a bez okolkov dam 5*. Asi som tu pravu chvilu nenasiel. Ako zaujimavo ten film zacina, tak nudne sa konci. Anderson chce povedat tak vela a zaroven hovori tak malo.Cakal som bud nieco ako 21 gramov, alebo Love actually, dostal som vsak iba "Poucenie o skodlivosti fajcenia"...(spoiler: vsetci co fajcia skoncia na rakovinu).Mozno keby bola Magnolia kratsia, dal by som jej este jednu sancu. Takto pre mna ostava nepochopenym sklamanim... :-((6.6.2004)

 • Morien
  **

  (1001) "Tiše vás soudím." Právě, může si říkat co chce, ale ve skutečnosti myslet třeba na hotdog. A takový mi přišel celý film. Úvod vcelku dobrý, v průběhu nějaké momenty taky ušly, ale "myšlenka", kterou se mi ani nepodařilo moc identifikovat v záplavě tápajících policistů a ublížených dětí, byla rozmělněna v patosu a sentimentu a bůhvíčem ještě, časté opakování motivů mi také příliš nesedlo. Stačí jeden stařík dohnaný blízkostí exitu k alibistické upřímnosti. Jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Já bych si teda radši dala bramborák, než se prokousávat tímhle znova a snažit se luštit mezi řádky, že lidé jsou ze zásady zlí, ale měli by na sebe být místo toho radši hodní. Připomnělo mi to Donnieho Darka, který se mi ale zdál o několik (set) řádů lepší.(24.7.2009)

 • xxmartinxx
  *****

  Temné a atmosférické drama o smrti, beznaději (nebo spíš naději!) a odpuštění má i přes svou délku velmi málo vaty. Kdyby bylo vypointovanější finále, bylo by to snad dokonalé. Nesmím zapomenout skvělé herecké výkony (Tom Cruise je sice na hraně, ale má roli, která se k jeho herectví hodí). Skvělý film Paula Thomase Andersona, který zatím patří na vrchol jeho kariéry.(6.12.2009)

 • lesumir
  *****

  Každý má tu svojí oblíbenou květinu. Pro někoho je to růže, pro někoho karafiát, lilie nebo magnolie. Ať je to jak chce, každý ji miluje pro něco jiného, pro tvar, vůni, květy nebo barvu. Stejné to bude i s tímhle filmem, který nemá nic společného s pozemským světem. Pro každého bude magnolie mít specifický význam, každý se zaměří na to svoje a taky tak to pochopí. Na jednu projekci to urcitě není, protože skrývá mnoho a nejde to hned, kdybych měl čas, pustil bych si to klidně i dvakrát, jenže takový luxus si nemůžu dovolit, proto mi v uších - abych neztrácel pocity - zní "One", ojedinělá píseň. Mám chuť spustit slzy a u toho se smát štěstím, že něco takového existuje. Je to dar z nebes, stejně jako žáby. Tom Cruise odhodil všechny svoje úšklebky, přehrávání ,manýry a stal se z něj na tři hodiny filmového času výborný herec. Stejně tak všichni ostatní, oblíbil jsem si Willdu Macyho, luxusní role. Ale největším kouzelníkem ve filmu je dokonale vymyšlená hudba. Příjemná, skvěle dotváří atmosféru, a na přímý poslech naprosto úžasná, pohladí na duši a zahřeje. Dokonalý zážitek! 101%(20.6.2008)

 • - Příběh muže, který byl zastřelen z okna při pádu z budovy, je dlouho používán v kriminalistice jako příklad kauzality. (Chloe..)

 • - První verzi scénáře napsal Paul Thomas Anderson v průběhu prázdninového pobytu u přítele Williama H. Macyho ve Vermontu během dvou týdnů. (Tygrys)

 • - Ve filmu bylo použito 7900 umělých žab. (Tygrys)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace