Rychle a zběsile

• USA The Fast and the Furious (více)

Brian je jako tajný policista nasazen na pozorování party vedené charizmatickým Dominikem, který je doslova blázen do nelegálních závodů, pořádaných většinou v noci na periférii Los Angeles. Závody ale nejsou jediným zdrojem financí. A to je hlavní důvod, proč chce Brian získat jeho důvěru. V poslední době se totiž množí záhadná přepadení kamionů a policie i FBI chtějí znát pachatele dřív, než řidiči vezmou zákon do svých rukou. Hlavním podezřelým je právě Dominik. Brianovi trvalo pěkně dlouho, než se mu podařilo alespoň trochu se k němu přiblížit. Postupem času mu Dominik začíná důvěřovat a zaměstná ho i přes odpor ostatních členů party ve své dílně. Brianův realistický úsudek začíná zamlžovat rostoucí přátelství k Dominikovi a láska k jeho sestře Mie. Protože Brian ví, že se chystá zátah policie, prozradí Mie, že je policajt. Spolu se snaží Dominika přesvědčit, aby akci vzdal... (TV Nova)

Dzoumen

Je to neuvěřitelně dobrý film, už hned od tohoto dílu, jsem fanouškem rychle a zběsile, protože to je jeden z nejlepších filmu co jsem kdy viděl, určitě doporučuji zkouknout. 99% ()

vodkasesemte

You are in my face - This is yours? I am standing next to it - Why Hector? Too slow to make away with the money - I lose, the winner takes my car (to ho prozradilo) - That your car (that)? - Stand-alone fuel management system (nemám páru) - Tension is high. They have blocked the street - Replace piston rings you fried - He will find anything on the Web. Anything about anybody - Kung fu-tze (Confucius) - 551-479 (BC) - What did I do? - Elizabeth Taylor (hollywoods house, police confiscated crib) - Here he is fresh from Torettos hot rod heaven - This world revolves aroun Toretto - You want time, buy a magazine - Hes fine judge of character - Hes got nitrous oxide in his blood - Dont turn back on him - Attention disorder (ADD) - You say grace - Dear heavenly spirit. Thank you for providing us with a direct port nitrous injection, four core intercoolers and ball-bearing turbos and titanium valve springs (not bad). He was praying to the car gods - Wash my car when you get done - No Mia, I am talking to the punk (připomíná mi Thora) - I think the kid sisters blurring your vision (zní líp než clouding) - Are you going native on me? - I memorized that file - Toretto did this with a three-quater-inch torque wrench - Hes a model of self-control - You break her heart, I will break your neck - Clipped his bumper - For those 10 seconds or less I m free - And then she turned 16 and then she had Doms attention - Its funny how that works, isnt it? - Just sort of showed up one night and never left - Want to go for a drive? - Perks of the job (I can put it on whoever I want) - They are just fumes - Obviously is something off - Look, I have my good days and bad days just like anybody else - I want in on it, too - I will race you for that sweet little ass - This is the Mother Lode. After this, its a long vacation for everyone (in prison) - I owe you 10-second car ()

Vito_LePour

Miluju auta, sám mám jedno, které nejezdí vůbec špatně. Mám rád Vin Diesela. Nemám moc rád příběh, který dokáže napsat žák 6. třídy základní školy, protože ho náhodou viděl v jednom z tisíce filmů, ve kterých je. Rád bych řekl, že se na film aspoň dobře koukalo, ale asi ani nemůžu, protože ten děj je tak otřepaný, že to prostě jako nosná konstrukce neudrží ty krásné momenty a krásná auta. ()

Kanee

!SPOILERY! Fast & Furious, film, který nás vpouští do děje. Začátek trochu zbrklý ale vydařený, Brian (Paul Walker) se připojí k bandě pouličních závodníků jako utajený agent/policista. Má za úkol dopadnout dlouholetého zločince Dona (Vin Diesel). Nicméně Brian se rozhodne své utajení prozradit a Dona zachránit, těším se jak to bude pokračovat. Big up! Rozpočet: 38 milionů $, Výdělek: 207 283 925 $. ()

TesterX

Přehodnocuji! Ačkoliv jde o předvídatelnou podívanou, která nenabídne nic víc, než pěkná auta a holky, tak právě to ji činí nenáročnou směskou pro mladé diváky, kteří si vychutnají efetkní závody (i když nerealistické) a luxusní brazilky. Další bod pro Dieslův hlas a hrdinský kukuč Walkera. Je to stupidita, ale v rámci žánru nejlepší výtvor. ()

beowulf

Straslive pitome a nudne. Rikam-li, ze to neni muj salek caje, nevystihuji tim plne neprostupnost bariery mezi mnou a tim, co se odehravalo na platne. ()

l.bejk

Pokud hledáte a jste fanoušek pořádných aut je tento film pro Vás,fakt supr,akorát bych přidal víc honiček. ()

YOGI_BEAR

Když jsem byl mladší, hltal jsem to. Asi mě to časem jaksi přešlo. Zbyl je drsný, neskutečně frajerský Vin Diesel. Je tu spousta trapných scén, ale v rámci akčního žánru a když vezmu v úvahu děsivou dvojku, dá se to přežít. Ale musí k tomu člověk zkrátka vypnout. ()

Morkysak

Pokud mám chuť podívat se na film plný akce, efektů. rychkých aut a krásných holek, vždy šáhnu právě po tomto filmu. Už ani nevím, kolikrát jsem ten konzert viděl.Perfektní je ve filmu prakticky vše. Herci, efekty, kamera, režie. Pokud někdo neviděl (nedejbože nezná) tento film, je pro mě naprostý filmový barbar. ()

májovec13

Pěkná auta, pěkné akční scény, ale jinak? Vin Diesel je pro mě neherec, bohužel, ale to není to nejhorší. Paul Walker je mi zde moc nesympatický tím, jak se snaží být sympatický:) ()

kubazzz

Vin Diesel, oranžová Toyota Supra, krásný holky..... k tomu velmi kvalitní tuning, ilegální závody, nějaká ta bitka a pár mouder. Pro mě jedna ze zásadních věcí, kdy hrajou auta ve filmu hlavní roli. ()

radar76

Rychlá auta nelegální závody městem.Úvodní loupež kamionu v podání super jízdy s Hondami Civic paráda.Dobrá hudba a kombinace Diesel + Walker +režisér Cohen=super. ()

kishi_SO

Ja ako fanda adrenalinovych jazd riadiaci sa iba jednym zakonom (v meste ako mimo mesta, mimo mesta ako na dialnici, a na dialnici vzletovou rychlostou) tomu nemozem dat ine ako vysoke hodnotenie! Ale aj napriek tomu davam iba 4* pre tu navlhnutu piskotu v kyslom mlieku.....hovorim a "hercovi" Paulovi Walkerovi:_DDDD ()

MAST3R

Toto je moje krevní skupina. Jen mi tu chybí nějaký alespoň trochu smysluplný příběh, ale vem to čert, o to tu přeci nejde ne?? ()

Dwayne Johnson hvězdou dalšího Rychle a zběsile

Dwayne Johnson hvězdou dalšího Rychle a zběsile

01.06.2023

Svět Rychle a zběsile nedávno rozšířil již desátý film (nepočítaje spin-off Hobbs a Shaw), na jehož konci se diváci dočkali poněkud nečekaného překvapení. Pakliže jste ještě desítku v kině neviděli a… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Justin Lin opouští desáté Rychle a zběsile

Justin Lin opouští desáté Rychle a zběsile

27.04.2022

Týden od spuštění první klapky na připravovaném desátém snímku ze série Rychle a zběsile přichází poměrně šokující zpráva. Režisér Justin Lin (Star Trek: Do neznáma, Rychle a zběsile 9) končí a na… (více)

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (více)