poster

Rychle a zběsile

 • USA

  The Fast and the Furious

 • Německo

  Fast & Furious

 • Německo

  The Fast and the Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Mladí s neklidnou nohou na pedálu aneb BOD ZLOMU, kde surfování nahradilo neméně adrenalinové ilegální závodění ve vytuněných kárách. A zaměření se na tenhle fenomén je taky jediná věc, co tohle šablonovité a půměrné béčko trochu odlišuje a zachraňuje. Plus Jordana Brewster. Kdo mohl tušit, že se to dočká sedmi pokračování a poslední dvě vydělají po miliardě. Absolutně nikdo.(18.4.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $38miliónovTržby USA $144,533,925Tržby Celosvetovo $207,283,925Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,233,964 //počet predaných kusov 173,871Tržby za predaj DVD v USA $7,229,691 //počet predaných kusov 593,811 ║ Vin Diesel to jednoznačne drží nad vodou, ináč by to za moc nestálo. /65%/(13.1.2006)

 • Marius
  **

  Ja tieto "megacool" dieselovské filmy zo srdca neznášam. Čo na tom sakra vidíte okrem tých dievčat ? 3/10(4.2.2005)

 • Lima
  ***

  Příběh je velice podobný (skoro bych řekl vykradený) filmu BOD ZLOMU, akorát surfovací prkna nahradila rychlá auta. Ale co. Má to spád, děj se svižně žene dopředu a slaboduchý děj není na škodu. Auta, kterých si tu člověk užije dosyta, sice moc nemusím, ale rozhodně jsem se nenudil.(8.5.2003)

 • tron
  ***

  „Ak jej zlomíš srdce, zlomím ti krk.“ Rob Cohen (DRAČIE SRDCE, DENNÉ SVETLO) nikdy nebol ktovieaký frajer, ale niekedy motyka vystrelila a dravé RÝCHLO A ZBESILO patrí (spolu s o rok mladším XXX, tiež s Vinom Dieselom) k tomu lepšiemu, čo nakrútil. Ak ste boli zaskočení z toho, ako veľmi "neautomobilový" bol o rok starší konkurenčný automobilový hit 60 SEKÚND s Cageom, budete zo všetkých áut, pišťania pneumatík a zaolejovaných ľudí v RÝCHLO A ZBESILO nadšení. Až TOTO je film o autách. Výborná akcia a slušné herecké obsadenie (gauner s dobrým srdcom Diesel, zlé dievča Michelle Rodriguezová) sa starajú o solídnu žánrovú zábavu. Na strane druhej... zázrak to tiež nie je a čím častejšie ho vidím, tým menej ma baví (tuctový scenár plný klišé, miestami až HLÚPE dialógy, čajové hlášky, matný Paul Walker).(5.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace