Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

PavHer

Parádní krimikomedie o zlodějičkovi, který se rozhodne dál se živit poctivě, jenže osud se rozhodne mu to trochu znepříjemnit. ()

zaack

Těžká pohoda od tvůrce Smrtonosné Zbraně a Posledního Skauta. Shane Black je výborný scénárista, bohužel ale jen průměrný režisér. Chtěl bych vidět, co by s tímto filmem provedl takový Tony Scott. ()

Luke55

Po počátečních rozpacích se z filmu vyklubala celkem příjemná krimi-komedie.Špatné byly ale ve filmu vypravěčské vsuvky,které akorát odtrhávaly od děje.Jinak až na pár okamžiků dobrý film.70% ()

Fordik

Naprosto ulítla, ukecaná a černým humorem naplněná komedie. Naprosto výborný film, u kterého se ani minutku nenudíte. Upozornění: Kdo nemá rád černý humor a ukecaného Downey Jr., nechť si ubere dvě hvězdy :). 90% ()

Jirka1111

Dobrý film, který se možná až příliš okatě chce stát kultovním. Docela se mu to i daří, avšak překonat Pulp Fiction je nemožné. ()

Hadascz

Velmi zajímavá komedie s prvkem černého humoru, Harry (Robert Downey Jr.) je v podstatě slušný člověk, jen je tak trošku zloděj. Pak se nevydaří loupež, při útěku se ocitá před komisí na konkurz do filmu a náhle je na oslavě celebrit v L.A., přidejme trošku „vraždy“, detektiva s přezdívkou Gay Perry (Val Kilmer) a máme vše potřebné, do správného guláše. Hlášky připomínající Posledního skauta (opravdu ne náhodou). Dávám 5/5 Tenhle pokrm jsem si skutečně vychutnal. ()

ste

Moc jsem od toho nečekala, o to víc jsem byla příjemně překvapená. Velmi vtipný a ironický snímeček se skvělým Downeym a Kilmerem, kterého jinak moc nemusím. ()

McIvet

slabost pro Roberta Downeyho Jr. se na mém pohledu na film určitě projevila. Dávala bych za 5*. Ovšem zas tolik se mi nelíbil Val Kilmer, celkově mě to zas uplně nenadchlo, takže nakonec za 4*. Námět je perfektní, hlášky někdy velice luxusní. Dostal mě "brazilský Billy Bob Thornton". ()

xhonza5

Celkem v pohodě filmeček. Nic světobornýho ani nějaká hrůza. Děj filmu mi přijde dobrý, jen je podle mého názoru špatně zpracovaný. ()

Olafa

"Víš co najdeš ve slovníku pod slovem 'idiot'?" "Svou fotku?" "Ne! Definici slova idot, co na tebe sedí" Název to vystihuje přesně - chvíli (skoro) kiss kiss a pak hned bang bang! Čekala jsem od toho trochu víc, ačkoliv Robert Downey jr. opět nezklamal. Je to ujeté, možná trochu přeplácané a s něuvěřitelným tempem. Tak trošku "Big Lebowski" s ukočírovanou absurditou. Ale neurazí. Dialogy chytré, dobře natočené, sympatická ústřední trojka (i když - Downey a Monaghan že měli být kdysi spolužáci? WTF?!). Výstupy Downey - Kilmer jsou však nezapomenutelné! ()

shinlove

Nečekal jsem vůbec nic od tohoto filmu, když jsem si ho pouštěl. Vůbec jsem nevěděl, o čem je, dle názvu jsem čekal detektivku...Zapnul jsem ho hlavně ze zvědavosti, jak budou spolu Robert s Valem působit. A výsledek - válel jsem se smíchy jak při málokterém filmu :D 4* ()

siki37

zvláštny druh humoru. za každou vtipnou scénou nasledovala mrtvola. ťažko opísať, treba vidieť a urobiť si na to vlastný názor. ja som si to pozrel v nedeľu popoludní a celkom sa mi to páčilo ()

lajkus

Smál jsem se štětce v kufru, smál jsem se štětce v koupelně, smál jsem se zastřelenému gangterovi při ruské ruletě..... jsem to já ale necita....... ()

Nymphadora

Zbožňuju Downeyho, umí hrát jak inteligentní vážné role, tak komické až hloupé postavičky jako v tomto filmu. Mám ráda scény ve kterých mluví neuvěřitelně rychle, skoro až hystericky. Vtipné scénky a hlášky, zajímavé prokládání hlavní dějové linie staršími událostmi. Co ještě musím vypíchnout byly úvodní titulky, se kterými si taky pohráli. Nevím, co mi chybělo na poslední hvězdičku.. "něco", třeba to příště najdu. ()

Matt2626

Človek sa musí pozerať na film z veľkým nadhľadom. A až vtedy ocení jeho neotrelú krásu. Herecký výkon Roberta Downey juniora je skrátka špičkový a skvele mu sekunduje Val Kilmer rovnako ako Michelle Morganová i keď u nej sa dá vypozorovať miestami ľahká afektovanosť a nadhrávanie. Samotnému scenáru sekunduje skvelá réžia ktorá vydrží vo vysokom tempe až po samotný záver, kde to bohužiaľ scénaristi na môj vkus trochu prehnali. Každopádne, ako som uviedol na začiatku, na snímok nemožno nahliadať reálnym pohľadom ale skôr ho zaradiť medzi takzvané "čierne komédie". Vtedy si ho vychutnáte a bude Vás baviť....80% ()

Timy68

'Ty to nechápeš. My nejsme hodnej a zlej polda. Já jsem buzík a on je z New Yorku. A teď seš v průseru.' Dlouho jsem neviděla tak povedenej film. Parádní scénář, nenucený humor, který nechyběl ani při akci a neskutečně zamotaný případ, kterej drží diváka v napětí do samýho konce plus výbornej RDj = nezapomenutelná podívaná. 100% ()

Lal.V

Divný film. Nie, že by sa mi nepáčil, ale bol... tak neskutočne absurdný, že človek vlastne po väčšinu stopáže len neveriacky krútil hlavou. Po pravde som sa rozhodol si ho pozrieť len preto, že som nedávno videl Posledného skauta a bol som zvedavý na ďalší scenár Shanea Blacka a musím povedať, že tentoraz bol o poznanie slabší. Ale napriek tomu fajn, takých dobrých 75%. P.S Michelle Monaghan je taká staršia Emma Stone, strašne sa na mi na ňu podobá. (čo je len dobre :D) ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)