DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Sparhawk68

Co může být lepšího, než se koukat na to, jak se perou modelky... :) A teď vážně, opravdu jsem se bavil!!! Doporučuji každému, kdo nebere bojové umění zbytečně moc vážně a chce si odpočinout při pohledu na vypracovaná ženská i mužská těla při velice slušné pohybové choreografii. A zavzpomínat při tom na takové filmové pecky jako Top Gun, Hrdina, Kill Bill a podobně. Dávám 75%. ()

ellysium

Původně jsem po zhlédnutí tohoto filmu dal jen střední hodnocení,ale jakmile jsem uviděl pár akčních debilin od Asylum,změnil jsem názor.Má to náboj,dobrý sestřih,a oko chlapa spočine na pěkných tvarech....může být.. ()

fikee

Lehce silenej Baywatch Kombat bizar natoceny s odzbrojujici naivitou a s ocividnym nadsenim pro wire-fu a blondate playmate, Kdyz ke sledovani priberete partu kamaradu a basu piva, nejspis se spolecne dobre pobavite. ()

victim42

Měl jsem rád Dead or alive jako šestnáctiletý a film nabízí naprosto přesně to samé, co hra. A sice nápaditou mlátičku a čtvereční kilometry holé kůže. A dokonce i poměrně rozumný děj. Já jsem spokojený. ()

zeromen

Totální americká slátanina, kravina a ujetina. Ale záchrana v podobě sexi koček se úspěšně konala a svět je zachráněn. Hlavně ta špinavá na krátko střižená blondýnka je fakt k nakousnutí. :-) No radši s končím s psaním než budu ještě víc slintat. :-) ()

sun.eagle

Film podle známé videohry bývá většinou tragédie. Doa je v teto kategorii celkem zdařilá. Zduraznuji v teto kategorii, když to srovnám s ostatníma předělavkama videoher na filmové plátno tak je to nadpruměr. Oddychovka u ktere nemusíte vubec přemýšlet, jen se koukat. A pro nas chlapy musím říct že je to pokoukání slušné. V tomto filmu je to co od takoveho filmu přesně očekáváte, spoustu akce, bojove sceny, krásné cholki a jako bonus lehkou erotiku. Dokoukal jsem to a docela se chvílema i bavil, ale podruhe by to bylo utrpení. Teda až na pár scén, ty bych si pustil i několikrát. ()

wierzbowski

V seriálu Jmenuji se Earl mě zcela "dostala" Jaime Pressly, tak jsem si řekl, že zkusim nějaký film kde "hraje". Předlohou je Videohra stejného jména, bojovka typu Tekken, Street Fighter nebo Mortal Kombat, už v těch videohrách v žádným případě nešlo o nějaký příběh nebo děj, šlo o to, jestli to dobře vypadá a dobře se to hraje. S tímhle filmem je to podobné. Dívá se na to dobře, holky v bikinách hrajou volejbal, mlátěj se na pláži, když prší (tahle scéna měla určitě inspiraci ve filmu Hrdina :) mlátěj se na voru, náměstí, na věži, na žebřících, v ložnici. Ale NIC VIC V TOM FILMU NENI. Jedna * za Jaime a druhá * za plážový volejbal a bitku na pláži v dešti. "Podobný film" je D.E.B.S, ten má ale Jordanu Brewster a pár lesbických polibků a vítězí u mě na celé čáře (pokud se jedná o neuveřitelný chujoviny) ()

Pblashshs

Při sledování tohoto snímku jsem měl bytostný pocit postupného selhávání mozku a nezastavitelné ztráty nervových buněk. Něco tak pitomého jsem snad ještě neviděl. ()

MichioHi odpad!

Jakožto velká fanynka a hráčka Dead or Alive série jsem si nemohla nenechat ujít také jeho filmové zpracování, doufajíc že by tento film mohl být aspoň z polovic tak úžasný jako Mortal Kombat (to mi nikdo nevymaní mou myšlenku, že MK je nejúžasnější, když člověk na něčem vyrůstá tak s tím sroste). Ale tohle je taková pi*ovina, že jsem se nemohla dočkat konce! Vše bylo špatné, nelíbilo se mi zpracování, myslela jsem si, že se dívám na nějaký rodinný disney film (jen tam nehráli pejsci, ale sympatické herečky - snad jediné plus??). Kdybych musela se podívat na tento film opět, tak raději strčím hlavu do záchodu. ()

Majez

Od filmu, už podle obalu, jsem očekával přesně to, co se mi dostalo. Krasotinky v podprdách se řežou v ringu, pár záporáků a na konci mega bitka. O čem jinym má tenhle film být? Navíc oblékání spodního prádla v podání Holly Valance je povinností pro 96% všech chlapů :-D Bavil jsem se a těším se, až se budu doma nudit, jak si film pustím znovu ()

Jean_Calid

Jedna hvězda za naprostou šílenost tohoto snímku. Jo a taky za pěkný baby :D Ale jinak už se na to nikdy v životě dívat nebudu a pokud to budou dávat v TV, tak rozhodně přepnu kanál ()

Sllada

Tak jako bylo to silně střelené. Celkem dost WTF ! momentů ,ale díky pěkným herečkám si to udrželo moji pozornost. ()