poster

DOA: Na život a na smrt

 • Česko

  Na život a na smrt

 • USA

  DOA: Dead or Alive

 • Německo

  Dead or Alive

 • Německo

  D.O.A. - Dead or Alive

 • Slovensko

  DOA: Na život a na smrť

Akční / Dobrodružný

USA / Německo / Velká Británie, 2006, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  *****

  Co říct, Mortal Kombat je kult, na kterém jsem vyrůstal a Andersonův film znám skoro nazpaměť. Jak ale natočit něco podobného v dnešní době? Přesně jako DOA!!! Takhle nějak má vypadat perfektně natočená bojovka. Arkádové mlátičky nikdy nebazírovaly na silném příběhu a DOA tak staví především na stylizaci. Přece jen původní hra je trochu o něčem jiném než MK a nebyl tedy důvod proč to nepojat jako "ostrovní bikini párty." Herecké obsazení je opravdu perfektní. Eric Roberts jako hlavní záporák snad dostal svou životní roli a dívčí hrdinky v čele s nádhernými Holly Vallance a Natassiou Malthe můžou ve filmu třeba cvrnkat kuličky a vy na to stejně budete čučet s čumákem přilepeným těsně k obrazovce. I když se film jmenuje "Na život a na smrt", neukápne během celé stopáže ani kapka krve a souboje tak probíhají spíše na body než na K.O. A přestože tak snad každé bitce chybí to správné vyvrcholení, opravdu precizní režije Coreye Yuena dělá z celého filmu neuvěřitelně efektní záležitost. Ukázkový koncert popkulturní zábavy. A dokonce se tam ukáže i Liu Kang!!!;)(15.4.2007)

 • Rominator
  ***

  Velkým plusem této nenáročné bojovky je pěkné ženské osazenstvo ve složení: Jaime Pressly (Tina Armstrong), Devon Aoki (Kasumi), Holly Valance (Christie Allen), Sarah Carter (Helena Douglas) a Natassia Malthe (Ayane). Za klaďase kopu Kane Kosugi (Ryu Hayabusa) a Collin Chou (Hayate) neboli Seraph z Matrixu. Eric Roberts (Donovan) se do hlavní záporné role superbojovníka, upgradovaného pomocí brýlí, vůbec nehodil. Svalovce tu zastupují Silvio Simac (Leon), wrestler Kevin Nash (Bass Armstrong) a strongman Derek Boyer (Bayman). Robin Shou má pouze symbolickou roličku vůdce pirátů.(17.11.2015)

 • sheen
  ****

  Navybírejte krásné dívky (nejlépe umělé bárbíny xD), oblečte je do přiléhavých oblečků, naučte je rozdávat rány jako na běžícím páse a ještě to okořeňte songem od Paula Oakenfolda - Switch On, tohle se musí líbít:) Exibice dokonalých ženských křivek a jejich pohybů, takový novodobý ženský Mortal Kombat.(9.1.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Jsou dobré filmy. Jsou i špatné filmy. Jsou zábavná béčka. Dokonce jsou i filmy tak špatné až jsou dobré. Pak existují výtvory jimž ani koňská dávka nadsázky nemá sebemenší šanci pomoci. No a pak je tu DOA: Na život a na smrt. Krásné holky, neskutečně nadsazená akce, krásné kočky, nejhorší možný střih, nádherné děvy, směšné dialogy, a tak dále stále dokola. Myslím, že obrázek již máte. Dead or Alive je prostě snímek mimo věškeré běžné kategorie.(15.1.2008)

 • Isherwood
  ****

  Stylová brainwash zábava, která videoherního ducha vyždímala do posledního bajtu a nechala se přetavit v nekompromisní akční nářez, který dává vzpomenout na časy Mortal Kombatu, jenž svého času lahodil oku žánrově zatížených fandů. Spoře oděné slečny bojují v impozantním tempu v mistrovsky nasnímaném, sestříhaném a hudebně podbarveném fetiši, u kterého bude pět ze čtyř erotomanů slintat blahem. Vysoce umělecký zážitek a povinná záležitost pro všechny, kteří vyrůstali z joystickem v ruce, a když jim ho rodiče sebrali, šli si listovat Esquirem.(3.2.2007)

 • - Několik záběrů, včetně hlasu, je použito přímo ze hry. (TomikZlesa)

 • - Postavu Helen si mala pôvodne zahrať Piper Perabo, tá ale od projektu odstúpila a nahradila ju Sarah Carter. (RosieMcgowa)

 • - Film je založen na populární bojové hře Dead or Alive. (TomikZlesa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace