DOA: Na život a na smrt

D.O.A. - Dead or Alive

DOA: Na život a na smrť

Akční / Dobrodružný

USA / Německo / Velká Británie, 2006, 83 min

Hmm... adapatace bojovky kterou jsem vlastně nikdy pořádně nehrál... No dopadlo to rozhodně líp než např Teken, ale na život a na smrt od toho jako fakt nečekejte. Spíš si užijte pěkný sexy kopající kočice a nemyslete raději na to, že by tu možná mohlo být něco co by aspoň vzdáleně připomínalo jakýsi příběh. souboje zrovna dvakrát moc drsný nejsou, po stránce choreografie to docela ujde. Vlastně když se to tak vezme, tak je to vlastně takový bojový film pro děti. Nicméně mohlo to dopadnout i o dost hůř. Takhle se jedná o čistý průměr.50%(6.6.2014)

• Paldini

Turnajovka nového tisíciletí - to jsem se vážně nasmál. Fakt nečekám od podobného stylu filmu nějaký děj, čekám jen dobře odvedené souboje, ale tady jsem zažíval, jak u soubojů, tak u děje pocit trapnosti, jaký jsem doposud zažil jen při sledování přiblblých teen komedií a při sledování filmů s Hulkem Hoganem.(9.3.2007)

750 x upgradovanej mortal kombat + místo vymatlanejch rádoby bojovníku jsou sexy holky co všude chodí v plavkách a Corvey Yuen využívá dositosti záběrů na všechny jejich krásný křivky a že je fakt na co se dívat. Ale to neni jediný co tenhle film nabízí, sice příběh nic originálního, ani nic extra zajímavýho, ale všechno to vynahrazuje parádní a hustá choreografie všech soubojů, parádní kamerový a trikový vychytávky a neskutečný množství fakt cool bojových komb s bullettimem v podání těch super krásek a dolaďuje to výbornej svižnej soundtrack. Takhle by měl nějak vypadat film o ničem a přitom zábavnej jak sviň(5.11.2007)

Neuvěřitelně bizarní mix Penthouse videa, konzolové mlátičky a sedmdesátkové řežby, který ukáže negrovu holou prdel a nabídne BILLA z diskontu. Tenhle kus má snad víc movie connections než Pulp Fiction a věřte tomu, že je to jeden z těch filmů, kvůli kterým vaši prarodiče volí komunisty. Za dvacet let z toho bude poklad pro fajnšmekry.(12.1.2007)

• becki_tu

Nazývat tohle podivně-akční dílko za "ženský" Mortal Kombat by bylo urážkou kultovního Mortal Kombatu. Z hlavních hrdinek mi sympatické připadly jen dvě - a to Holly Valance a jakási méně známá Sarah Carter. Jejich souboj v plavkách v dešti byl asi nejlepší scénou ve filmu. Všechno ostatní už stálo za starou bačkoru, včetně důmyslně skrytých a někdy těžko odhalitelných vtipů a hlášek. O nějakém ději či logice tady nemůže být ani řeč a bohužel i bojové scény působí často dost legračně. Hru jsem nehrál, ale film je naprosto ubohý, trapný a jedním slovem prostě blbost. Tak takhle teda ne.(11.1.2008)

• - Film je založen na populární bojové hře Dead or Alive. (TomikZlesa)

• - Vo filme zaznie pieseň „Faster Kill Pussycat“, ktorú naspievala Brittany Murphy. (Msscastillo)

• - Holly Valance prohlásila, že během natáčení bylo zničeno na čtyřicet kusů bikin. (Terva)