Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Slasher

Hadi zasraný. Nemám je rád, a mít je rozlezlý po letadle a takhle útočně nasraný, nemohl bych být hrdina, protože bych se z toho okamžitě infarktově posral. Ale tady jsou bohužel digitální, což tomu ubralo většinu hororu. Každopádně z nějakého záhadného důvodu hodnotím 4* - prostě mě to bavilo. ()

Lateef

Takže máme tu film, který se stal kultem dřív, než se dostal do prvního kinosálu...Název Hadi v letadle je bohužel mnohem hrůzostrašnější než samotný průběh filmu...je obrovská škoda, že atmosféra, jenž měla ze snímku sálat na sto honů, je zazděna příšerně nudnou úvodní půlhodinou, kde jsme svědky několika šíleně klišovitých scén a dialogů, v jisté obměně řečených a viděných tisíckrát...Časový spínač otvírá bednu s hady na samém konci první třetiny filmu, kdy se Vám už nedočkavostí dělají beďary na zádech, a přichází vrchol filmu - smrtící zabijáci posbíraní z celého světa útočí z opravdu nečekaných a originálních pozic rychlostí vystřelených šípů a zahryzávají se mnohdy do hodně choulostivých partií...přibližně desetiminutová scéna, která způsobí slabším povahám, či lidem s chorobným strachem z plazů minimálně infarkt, se vymyká z celého filmu tím, že je akční...zbytek je prostě nuda a je mi líto, že to musím říct takhle naplno, ale je to tak...snímek natočený za 33 miliónů dolarů ve mně nevzbudil skoro žádné napětí a popravdě jsem měl větší hrůzu z Eddieho Kima, který v úvodu zabil nějakýho smolaře bejzbolkou, než z digitálně nepovedených hadů...Nechybí tu spousta klišovitých postav, kterým přejete, aby se dostali hadům co nejdříve do spárů a tak tohle béčko zachraňuje od kategorie Propadák Samuel L."Motherfuckin´" Jackson, ze kterého musí cítit charisma i sami plazi...každá věta v jeho podání může být kultovní a při "I have had it with these motherfucking snakes on this motherfucking plane!" Vám ty beďary na zádech blahem popraskají!...pak už jen následuje prach obyčejné finále a miliónkrát otřepaná scéna posledního útoku, která je fakt trapná...celkově je ve filmu jeden povedenej vtípek(ať žije Playstation), jedna obstojná lekačka, jedna tlustá funící bába, jedna pětimetrová směšná anakonda a stovky hadů, kterým bohužel nevěřím ani ten sykot...33 miliónů dolarů(rozpočet)/60 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Jossie

Škoda toho extrémně nudného začátku, ale pak se to naštěstí rozjede a pokud chcete jen vypnout a bavit se, tak to je ideální film. Zasmála jsem se, ocenila jsem triky i herce, hadů bylo fakt hodně a byli opravdu všude a dokonce jsem se jednou příšerně lekla, takže celkově dost slušný výsledek.3,5 * ()

EdaS

Nářez! Čekal jsem oddychovou blbost plnou akce, hlášek a hadů. Dostalo se mi všeho, místy to byl opravdu masakr. Guilty pleasure jak má být! *** 1/2 ()

Skejpr

Rozhodně to mohlo dopadnout mnohem hůř, nicméně žádný objev, zlom v žánru se nekoná. Zcela průměrná akční hororová vyvražďovačka, s hady (místy) až příliš digitálními a postavami (potravou) až příliš neprokreslenými (První dva umřivší hulili trávu. Náhoda? Těžko!) Film stojí a padá na megarozjetém Samuelu L. Jacksonovi. Ostaní herci jsou, až na vyjímky dost strašní, a jejich postavy hloupé. Hadi, jak už jsem se zmínil, jsou nepříjemně často digitální, a ten škrtič (notabene totálně nevyužitej) skoro až bije do očí. Film naštěstí odsejpá, nenudí, přesto sem tak trošku zklamán, čekal sem mnohem více srandy, tuny černého humoru a ten se nedostavil, Pro mě tedy silné zklamání. P.S. Negry hadi neradi :)) !!! ()

Bebacek

"Jmenuju se Mercedes. Jako to auto" - tak tahle hláška mi připomněla jednu poněkud kyprou známou, která se představuje velmi podobně: "Jmenuju se Milena, jako ta čokoláda." :-D ()

Shit

No zas tak super béčko jak řikal Samuel L. Jacson to teda neni, takže trošku zklamání, ale některý scény maj fakt koule a jedna ze závěrečných hlášek filmu od Samzel je fakt cool, ale to je asi tak všechno jinak to je spíš nuda a je to dost zdlouhavý a myslim, že zbytečně. Příběh si na nic nehraje, nic nevysvětluje, dá jen takovej hrubej obrys události, která hlavní hrdiny přivede na letadlo a hotovo a de se na hady, sice to působí přinejmenším trošku urychleně ale aspoň se na nic nečeká a de se hned na to co dělá tenhle film. A musí se nechat, že scény s hadama nejsou vůbec špatný, vypadaj fakt realisticky, to mě hodně potěšilo a útok je pěkně natočenej, ale 105minut to fakt nezabaví. škoda ()

choze

Bouřlivá noc, neovladatelný Boeing a hromada zkurvenejch hadů. A ve výsledku ucházející akčně hororové kinobéčko - místy sice trochu ošmelené, ale se správně za vlasy přitaženým námětem, dostatkem akce, černého humoru, hezkých slečen, nehezkých mrtvol a s hodně, ale opravdu hodně hady, kteří se s chutí a vervou zakusují do všech lidských partií. Tvůrci na nás sice pravidelně pomrkávají, ale nečekejte žádnou asylumáckou řachandu evokovanou nablblým názvem. Konkrétně u scény na konci první třetiny filmu, kdy se hadi vrhnou na nic netušící pasažéry, vám do smíchu moc nebude, stejně jako z řady následujících úmrtí. Rozhodně zajímavý přírůstek do subžánru leteckých thrillerů. ()

Dudek

Trailerem jsem byl natolik znechucen, že jsem od tohoto snímku neočekával vůbec nic, což se nakonec ukázalo jako velmi dobrá věc. Hadi v letadle překvapili, ani nevíte jak. Jedná se o velmi vtipnou komedii, která se veze na vlně starších béček, z nichž si vypujčuje různé scény, aby je nakonec podala v mnohem legračnějším provedení. Nakonec se ale přeci jen o béčko nejedná, snímek je tak spíše podán. Téhle myšlence nahrávají jak animovaná zvířátka, volba postav, dialogy tak i výše jmenované situace a hlavně myšlenky postav. Přesto bych ale tento snímek jako béčko neoznačoval. To nejlepší jsou ale hlášky, které bych ocenil plným počtem, něco tak výborného jsem snad ještě nikdy neslyšel. Co nakonec: "Kurevsky jsem se bavil!" [TOP 19/7 60%] ()

Gilmour93

Řeknu vám, to byla ale hadovina.. Zabito 31 osob, 29 hadů, jedna kočka, jeden pes a po útoku digitálních plazů málem i můj vkus. Teď už jen očekávám na filmovém trhu nástup titulů jako Škorpióni v tramvaji, Vosy v ponorce a Žralok v telefonní budce. No to už tu vlastně bylo.. ()

Psema

145 minut monstrózní nudy, v níž motherf*cker Jackson neustále běhá a mlátí hady hasícím přístrojem, nebo jakýmkoliv jiným nástrojem, mě připravilo o stejný počet mozkových buněk jako to dokáže nejnovější Seagal. A za to mám být vděčný? Tak to si ze mě děláte srandu? Hadi v letadle jsou jeden z nejhorších a nejdebilnějších filmů, které jsme měl tu čest vidět (díky bohu až na videu), kde je akorát hromada nemastných hlášek, blbých triků a otravných herců, kteří by potřebovali 10 let filmové školy natvrdo. Ellis je loser, který po dvojce Nezvratného osudu zapomněl režírovat a někde při natáčení zas*anejch hadů poztrácel i potřebnou dávku nadhledu, která letící katastrofě s jedovatými plazy chybí stejně jako posilovna Seagalovi. Hadi v letadle jsou jenom nafouknutá bublina, která mířila od začátku na video a nějakou náhodou se k ní přimotal nasr*nej cool černoch, kterej si myslel, že to bude hrozně kulervoucí. Není, Same, není. 30% ()

Hal_Moore

I když nejde o nijak zázračné dílo a Hadi v letadle jsou řádná blbost (já vím, já vím, ono je to blbost naschvál), stále jde o nejlepší hadí film od první Anakondy (no co, byla to alespoň zábava). Hadi jsou všude, do všeho koušou a dokonce i nejedovatí dohánějí všechny pasažéry k šílenství či strašné, bolestivé smrti. Jsou sice nechutně digitální (první místo vyhrává anakonda, pojídající pasažéra), chovají se naprosto nemožně a navíc jsou pestrobarevní (neboť jsou z celého světa), ale tak nějak to do celkového konceptu zapadá. Když přičtu ještě jednohláškového Sama Jacksona a pěkné letušky, vychází mi další béčko, které to dotáhlo alespoň na průměrné hodnocení. Nebráním se dalším projekcím.. ()

genetique

Zmagorená štýlovosť v 60metrov dlhej plechovej rúre, osem kilometrov nad zemou. Had tu - had tam, od malých slizkých polmetrových zabijakov až po desaťmetrovú ľudožrútsku anakondu. Rovnako ako hadov však bolo aj nespočetne veľa hlášok, ktoré L.Jacksonovi šľahajú z úst s takým štýlom a výrazom v tvári ako nikomu inému. Občas trošku pritiahnuté za pačesy, na béčko trošku prepísknuté s minútami, ale celé to stálo za to. Ellis okrem slušnej akcie viac stavil na nechutnosť a odpor voči hadom a niektoré scény sú naozaj morbídne a nepríjemné, v niektorých scénach cítiť aj slušný béčkový horrorový nádych. 75%. ()

Botič

Nebylo už těchhle existencionálních hororů - kde hrdinové žijí tak tragické životy, aby na konci mohli za odměnu umřít - dost? :) Ale teď vážně: expozice je na takhle luxusní béčko až příííííliš dlouhá a neskutečně o ničem. Většina hlášek je dost mimo a obsazení značně nesympatické - až se chce křičet zabijte je všechny! Celek pak nezachraňuje, ani anakonda nečekaně se hlásící o slovo. ()

3DD!3

Možná spíš 3 a půl. Hodit hady do letadla je vážně správně ujetý nápad. Od chvíle kdy začnou hadi vylézat ze... ehm ze svých děr jsme svědky těch nejnechutnějších možných útoků hadů na člověka (kousanec do oka tady kupodivu, v porovnáním s jinými místy, působí vcelku normálně). K tomu dostáváme i pěknou reklamu na PlayStation, RedBull a surfovací prkna. Zábavné béčko s parádním Samuelem L. Jacksonem a partou naštvaných hadů v hlavní roli. ()

Arachneuss

And thats enough ! I want this motherfucking snakes out of this motherfucking plaine ! Lehce kulťák béčko o naprosté blbosti s blbým vším okolo a samo je to takl blbé až je to dobré. ()

Le_Chuck

Tak haďáci dostali jasný rozkaz: "útočit efektne" (oko, jazyk, bradavka, genitálie) a celý film môžeme vlastne zhrnúť, ako seriál najnechutnejších možných mordov (a že je ich požehnane). Proklamovaná bečkovosť sa konala, neproklamovaná blbosť tiež, ale až ku koncu nabrala tie správne obrátky a predbehla reklamný slogan o niekoľko dĺžok. Potenciál baviť film má, ale ono sa tam v podstate nič nedeje. Po útoku nastáva chaos a film nakoniec sotva pristáva na 50%-tách. ()

Kaka

Nevšední akční jízda, která zaujme především nebývale přímočarým scénářem, který si jednoduše na nic nehraje a charizmatickým Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli. Jestli se na poli žánru dlouho neobjevil snímek, který by byl akční, rychlý, zábavný a ještě k tomu se nebral tak vážně, potažmo si dělal srandu sám ze sebe, potom jsou Hadi ta pravá volba. Spousta barevných hadů, spousta peprných scén, spousta seriózních hlášek. Atraktivně zobrazovaná letecká problematika (viz začátek) navodí příjemný úsměv, neboť není zase tak daleko od skutečné praxe, zatímco sedmimetrová krajta polikající jednoho z nejmenovaných byznysmanů přímo rozesměje. Slušná jednohubka, s možná až moc jednoduchým a odfláklým finišem v podobě přistání na letišti LAX. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)