Epizody(24)
-
Die Rückkehr des Patriarchen (S12E01)
-
Erben will gekonnt sein (S12E02)
-
Der Club des toten Dichters (S12E03)
-
Echo des Todes (S12E04)
-
Betriebsausflug in den Tod (S12E05)
-
Der Tote in der Glasvitrine (S12E06)
-
Der Fall Ortmann (S12E07)
-
Tod im Bioladen (S12E08)
-
Frostiger Tod (S12E09)
-
Ein Fall für Schretzmayer (S12E10)
-
Unter Geiern (S12E11)
-
Tod auf zwei Rädern (S12E12)
-
Zu Tode genascht (S12E13)
-
Tödliche Konkurrenz (S12E14)
-
Auf Kommando tot (S12E15)
-
Wer zweimal stirbt, ist wirklich tot (S12E16)
-
Ausgetestet (S12E17)
-
Die letzte Beichte (S12E18)
-
Ausgespielt (S12E19)
-
Mörderische Rache (S12E20)
-
Der Tod des Präsidenten (S12E21)
-
Nie mehr erste Liga (S12E22)
-
Abgehängt (S12E23)
-
Ein Schnaps und eine Leiche (S12E24)
Hrají
Igor Jeftić
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Marisa Burger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Karin Thaler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Max Müller
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Dieter Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Alexander Duda
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Diana Staehly
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Christian K. Schaeffer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Petra Einhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Martin Kaps
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Wolfgang Krewe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Florentine Lahme
Nejlepší seriály:
Stav beztíže (2009) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Wookie Mayer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mallorca (1999) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Marcus Widmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Joseph Hannesschläger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael A. Grimm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Gábor Biedermann
Francie
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Franziska Schlattner
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Bella Germania (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Unger
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Marion Mathoi
Rakousko
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)